Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Robert Policar
Robert Policar
Vloženo 10. 12. 2018
Líbí se mi

Naučte se být asertivní a respektujte postoje druhých, ale nenechte se omezovat

Robert Policar
Robert Policar
Vloženo 10. 12. 2018
Líbí se mi
Naučte se být asertivní a respektujte postoje druhých, ale nenechte se omezovat

Naučte se být asertivní a respektujte postoje druhých, ale nenechte se omezovat

Podle mayského kalendáře vstupujeme do období 1-Imix (Krokodýl, Drak). Začal nový 260.denní cyklus, ve kterém je dobré se naplno opřít do vašich dalekosáhlých cílů, po kterých doopravdy toužíte. Pokud se vám v čase Králíka zrodil nápad, je čas ho začít realizovat, jinak se můžete dostat do pocitu frustrace a své odhodlání brzy vzdáte. Využijte síly nového začátku, aby vaše následující cesta byla o to jednodušší. Napněte tedy své síly, ať je váš start co nejlepší.

Období 1-Imix (Krokodýl, Drak) od 11. 12. – 23. 12. 2018

Planeta Merkur je již v přímém chodu, a tak není nic, co by vás mělo příliš brzdit při dosahování vašich cílů, které jste si určili. Se svou energií zacházejte však s rozvahou. Nebuďte ani příliš arogantní, ani příliš lítostiví. Najděte si takové tempo, kdy budete cítit nejen dostatek dynamiky, ale i pohody. Je pravda, že období Draka je především o činech, ale dávejte si pozor na netrpělivost, impulsivnost a zbytečné konflikty, které vás mohou na své cestě výrazně pozastavit.

Na úrovni těla nepodceňujte žádné vznikající kožní problémy nebo záněty. Pokud něčím takovým trpíte, raději zajděte ke svému oblíbenému lékaři a nechte se zkontrolovat. Tělo k nám mluví symbolickou řečí a každou nemocí nebo neduhem nám posílá důležitou zprávu. Jelikož Drak probouzí příliš mnoho energie, doporučuji zintenzivnit fyzické cvičení. Pamatujte však, že práce a cvičení jsou naprosto odlišné záležitosti, přestože děláte fyzicky náročnou práci. Rovněž se zaměřte na svou sexuální energii a uvědomte si své potřeby. Jste-li s něčím nespokojeni nebo máte jiné potřeby, konfrontujte svého partnera a promluvte si o svých vzájemných fyzických potřebách a něco pro to ihned udělejte. Své vášně nezabijete tím, že si jich nebudete všímat, ale naopak riskujete, že ve vás vyvolají vztek nebo frustraci.

Na úrovni mysli se mohou objevit negativní myšlenky, které mohou být spojeny s vaší pracovní situací. Možná vás budou popouzet vaši kolegové, nadřízení nebo jen situace ve vašem zaměstnání. Pokud budete cítit, že je potřeba něco zlepšit, nenechávejte si své myšlenky jen tak pro sebe, ale ihned své nadřízené konfrontujte, ať víte, na čem jste. Nejhorší bude, když vzniklé napětí v sobě budete dusit. Vyhněte se příliš negativním myšlenkám, ale zároveň je zcela nepotlačte. Svůj hněv byste se měli naučit vyjádřit takovou formou, aby se vám ulevilo, ale zbytečně se v tom nevyžívejte. Uvědomte si rovněž, jestli si vyděláváte peníze takovým způsobem, na který jste hrdí.

Na úrovni vztahů se vyhněte dvou extrémům. Příliš se nelitujte ani nebuďte příliš arogantní. Naučte se být asertivní a respektujte postoje druhých. Na druhou stranu se příliš neomezujte. Pamatujte, že pokud vaše činnost nikomu neubližuje, dělejte vše, co vás baví. Možná nastal čas i na dynamickou hádku, která může vyčistit nečisté vody. Pokud cítíte, že neřešíte podstatné věci, nastal čas si pořádně promluvit, aby bylo jasno. Vyhněte se ukazováním prstem a přílišnému obviňování, které většinou nikam nevede.

Na úrovni ducha je velmi důležité najít takový záměr nebo vizi, do které se můžete nejen ihned pustit, ale na kterou se vydržíte minimálně dalších 260 dnů soustředit. Tato vize by v sobě měla nosit něco posvátného, abyste byli zpětně na svou práci hrdí. Zbavte se všech negativních návyků a nahraďte je konstruktivní činností, která bude souviset s vaším snem. Neotálejte, protože již nastal čas na postup vpřed. Svůj záměr si napište a dobře ho promyslete. Na začátku dalšího cyklus si své poznámky přečtěte.

 

Napsal: Robert Policar  

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Petula89
Petula89 25. 4. 2020

hezký

Odpovědět
Atevy
Atevy 12. 12. 2019

Odpovědět
Kaltaka
Kaltaka 3. 1. 2019

Zajímavé

Odpovědět
Verualex
Verualex 13. 12. 2018

Pokusim se podle toho ridit ma to neco do sebe

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 440
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.