Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Robert Policar
Robert Policar
Vloženo 25. 3. 2018
Líbí se mi

Myaský horoskop: Nebojte se jít za svými nejsmělejšími sny. Důvěřujte své intuici a nenechte se od druhých odradit

Robert Policar
Robert Policar
Vloženo 25. 3. 2018
Líbí se mi
Myaský horoskop: Nebojte se jít za svými nejsmělejšími sny. Důvěřujte své intuici a nenechte se od druhých odradit

Myaský horoskop: Nebojte se jít za svými nejsmělejšími sny. Důvěřujte své intuici a nenechte se od druhých odradit

Podle mayského období vstupujeme do období 1-Imix (Krokodýl, Drak). Nastal další velký 260 denní cyklus, ve kterém se můžete naplno opřít do uskutečňování vašich snů a dalekosáhlých cílů. Nečinnost je to nejhorší, co v tomto čase můžete udělat. Jakmile si uvědomíte, co od života chcete, začněte jednat. Svou činnost nepřehánějte, ale zároveň neupadejte do spánku a nic neodkládejte. Můžete začít tím, že vyhodíte vše, co nesouvisí s vašim novým úkolem. Vytvořte si prostor i podmínky pro následující expanzi.

Období 1-Imix (Krokodýl, Drak) od 26.3. – 7.04.2018

Následujících třináct dní se nebojte jít za svými nejsmělejšími sny. Důvěřujte své intuici a nenechte se od druhých odradit. Váš cíl se může týkat jak vnějších záležitostí, tak těch vnitřních. Je na vás, co si myslíte, že je pro vás to nejlepší. Než se rozhodnete, do čeho vložíte svou energii, vše důsledně konzultujte svým vlastním srdcem. Můžete se rozhodnout, že budete rozvíjet svou fyzickou krásu, nebo se rozhodnete například prohloubit své intelektuální nebo jazykové dovednosti. Může to být cokoliv, o čem víte, že vám v budoucnosti udělá radost.

Co se týká tělesné roviny, uvědomte si své sexuální potřeby. Je velmi pravděpodobné, že v tomto období hodně lidí ucítí větší potřebu se věnovat své sexualitě. Když objevíte nějaké bloky, zkuste si s partnerem upřímně promluvit. Buďte však v tomto ohledu opatrní, abyste svá zranění ještě víc neprohloubili. Ať jste v jakékoliv situaci, nebuďte závislí na tom, jak budou reagovat druzí. Sami jste odpovědní za své štěstí. Pokud ucítíte, že se ve vašem těle něco děje, raději běžte na lékařskou prohlídku nebo se poraďte s někým, komu důvěřujete. Energie Draka je divoká a chce být projevována. Nenajdete-li nějaký vhodný ventil, můžete být frustrovaní, vzteklí nebo apatičtí. Hodně cvičte a svému tělu věnujte potřebnou pozornost.

V pracovních záležitostech a v rovině mysli nastal čas nově formulovat své ambice. Zvolte si takové cíle, které budou hodny vaší pracovní kapacity. Nenastavujte si cíle příliš velké ani malé. Rozhodněte se přijmout větší výzvy, aby vaše energie mohla lépe proudit. Nebojte se s kolegy v práci nově formulovat hranice, abyste se všichni cítili dobře. Buďte asertivní a nebojte se řešit konflikty. Být asertivní znamená upřímně popsat, co doopravdy cítíte. Vyhněte se ukazováním prstem a vzájemnému obviňování. Svou pracovní vášeň kroťte a pracujte i na svých slabších stránkách. Vaše slabost se může stát silou a naopak. Jde o správném využití síly.

V oblasti vztahů a emocí můžete mít tendenci vybuchovat, protože Drak s sebou přináší mnoho dynamické energie. Vyhněte se přílišné aroganci i roli oběti. Zkuste své vztahy oživit novou společnou aktivitou, abyste se necítili znudění sami sebou. Nebojte se otevřít citlivá témata, protože tak můžete dojít k vyjasnění dlouhodobých sporů, které možná budou jen velkým nedorozuměním. Dávejte si hlavně pozor na úplněk ve Vahách, který nastane 31. března 2018. Tento den může být v mnoha případech velmi zásadní pro mnoho vztahů všeobecně. Dovolte druhým, aby projevili i negativní emoce a neodsuzujte je. Snažte se pochopit, co se za tím vším skrývá.

Na úrovni duchovní nastal čas se opřít do hluboké práce se svou vlastní energií. Pokud plýtváte svými silami různými zlozvyky a závislostmi, nastal čas, kdy je máte obětovat vyššímu cíli, který těší vaši duši. Rozhodněte se, že budete žít zase o něco lépe. Vyberte si činnost, která je konstruktivní a může vám v budoucnosti pomoci. Jestli jste nepořádní, naučte se uklízet. Nevěnujete-li se své duši, začněte pravidelně praktikovat meditaci nebo modlitbu. Najděte si cíl, který je vás hoden a vrhněte se do okamžité činnosti. Začněte a už se neotáčejte ani nevzdávejte.

 

Pokud vás horoskop zaujal, seznamte se blíže s Robertem, autorem těchto pravidelných článků pro ŽENY s.r.o.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
G.
G. 13. 4. 2018

No vzteklá jsem byla řádně

Odpovědět
avatar
Kristina Krausová 1. 4. 2018

Odpovědět
Jana7
Jana7 28. 3. 2018

necháme se překvapit

Odpovědět
Tamara
Tamara 27. 3. 2018

... uvidíme...

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 603
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.