Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Robert Policar
Robert Policar
Vloženo 4. 4. 2019
Líbí se mi

Mějte odvahu si stát za svými názory a v každém okamžiku dělejte vše, jak nejlépe dovedete

Robert Policar
Robert Policar
Vloženo 4. 4. 2019
Líbí se mi
Mějte odvahu si stát za svými názory a v každém okamžiku dělejte vše, jak nejlépe dovedete

Mějte odvahu si stát za svými názory a v každém okamžiku dělejte vše, jak nejlépe dovedete

Začíná období Pazourka, které na sebe může vzít podobu různých konfliktů, které však budou vést k ozdravění mnoha oblastí ve vašem životě. Mějte odvahu si stát za svými názory a v každém okamžiku dělejte vše, jak nejlépe dovedete. Ne méně ani více. Pokud s tím někdo bude mít problém, zkuste mu vysvětlit, jak se věci mají a stůjte si na svém. Druhým naslouchejte, a pokud zjistíte, že je opravdu chyba na vaší straně, učiňte potřebné kroky k nápravě dané situace.

Období 1-Etz´nab (Pazourek) od 7.04. – 19.4.2019

Po energickém znamení Hada začíná období, ve kterém bude mít mnoho lidí potřebu zdokonalovat ty záležitosti, které jsou nejslabší. Zdravá kritika může být velmi konstruktivní, pokud je opravdu zdravá. Je možné, že některé situace, projekty nebo lidi budete muset výrazně změnit. Je však vhodná doba pracovat na všem, co vás trápí. Budete mít sílu a potřebnou kapacitu tyto záležitosti velmi originálně a efektivně řešit. Chce to jen odvahu být sama sebou a nebát se za sebe postavit i ve chvílích, kdy nad sebou máte nadřízeného. Jediný, kdo je vám nadřízený je jen život sám, a tak různé výlevy ostatních lidí neberte příliš osobně.

Co se týká fyzického těla, zaměřte se na cvičení, stravu a především pohyb. Jsem v období ohnivého Berana, a tak se zdokonalujte ve svých oblíbených sportech nebo tanci. Rovněž je vhodné posilovat nebo intenzivně běhat, abyste svou jak psychickou, tak fyzickou energii uvolnili. Zaměřte se i na praktické záležitosti a více sledujte tok svých příjmů a výdajů. Možná zjistíte, že vám zbytečně utíkají peníze pod rukama. Hodně uklízejte a dělejte si ve všem pořádek. Zamyslete se nad svou stravou a zkuste nalézt ještě lepší způsoby stravování. Také se věnujte pravidelnému spánku, protože ten je pro zdraví i úspěch nezbytný.

V rovině mysli se rozhodněte zefektivnit svou každodenní činnost a práci. Zkuste se připravit na následující den a vytvořte si styčné body aktivit, které jsou pro váš život nejdůležitější. Zdokonalujte se v jazycích nebo v počítačových programech, které vám nakonec mohou ulehčit práci. S kolegy v práci mějte odvahu konfrontovat své názory a nenechte se vystrašit lidmi, kteří se jen ohánějí tituly a myslí si, že všechno vědí. Zlepšujte své vztahy na pracovišti, protože tam většina z vás musí být až třetinu svého života nebo dokonce ještě víc. Přemýšlejte o tom, co je opravdu to nejefektivnější a neztrácejte čas s činnostmi, které vám jen okrádají váš cenný čas.

Ve vztahové rovině se toho může dít mnoho. Je velmi pravděpodobné, že od někoho uslyšíte něco, co vás nepotěší. Naučte se přijímat zdravou kritiku, ale vyhýbejte se lidem, kteří si na vás budou chtít jen „smlsnout“. Buďte ochotni se za sebe postavit, a to zvláště tehdy, kdy vy jste odborník a dané situaci rozumíte mnohem více, než váš nadřízený. Možná budete muset jít i do konfliktu, což nemusí být vždy špatné. V partnerství si můžete více, než kdy jindy uvědomovat mezery, které budou chtít nějak doplnit. Nesnažte se měnit svého partnera, ale vy sami vložte do vašeho vztahu to nejlepší. Když i tak se nic nebude dít, možná budete muset udělat něco radikálnějšího.  

V rovině ducha nastal čas, kdy byste se měli přít naplno do svého osobního růstu. Někteří z vás ucítí velkou potřebu na sobě pracovat a více se věnovat duchovním cvičením. Pokud meditujete jen pět minut denně, zkuste deset. Každý večer se ponořte hluboko do sebe a přemýšlejte nad smyslem svého života. Poté se vrhněte do všech změn, které jsou nutné, abyste se posunuli dál. Cvičte pravidelně jógu, zdravě jezte, ale především se naučte být sami se sebou co nejvíc spokojení, přestože kolem vás nikdo není. Pokud víte, že máte někde psychický nebo fyzický blok, odstraňte ho nebo na něm intenzivně pracujte.

Napsal: Robert Policar

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Monulka
Monulka 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Petula89
Petula89 25. 4. 2020

super

Odpovědět
konatovka
konatovka 13. 4. 2019

Pěkný článek, patřím mezi ty lidičky, když vím, že jsem udělala chybu, tak se omluvím. V oblasti pohybu a zdravé stravy je pro mě samozřejmostí, co píšete v článku, pohyb, pohyb a zase pohyb a zdravá strava.

Odpovědět
lemur
lemur 9. 4. 2019

Super.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 322
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.