Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Robert Policar
Robert Policar
Vloženo 25. 6. 2018
Líbí se mi

Období Byliny či Cesty přináší léčivé schopnosti. Někdo léčí rukama, druhý slovem a další svou přítomností

Robert Policar
Robert Policar
Vloženo 25. 6. 2018
Líbí se mi
Období Byliny či Cesty přináší léčivé schopnosti. Někdo léčí rukama, druhý slovem a další svou přítomností

Období Byliny či Cesty přináší léčivé schopnosti. Někdo léčí rukama, druhý slovem a další svou přítomností

Podle mayské kosmologie vstupujeme do období 1-Eb (Cesta, Bylina), ve kterém můžete probudit svou schopnost léčit. Podívejte se na různé oblasti svého života a rozhodněte se vyléčit to, co není v rovnováze. Příliš však na sebe netlačte, protože některé záležitosti potřebují čas. Zajděte za někým, komu důvěřujete nebo se sami staňte léčivým kanálem pro někoho, kdo to potřebuje. Každý může druhým pomoci svým jedinečným způsobem. Někdo léčí rukama, druhý slovem a další pouhou vlastní přítomností. Najděte si způsob, který je vám nejbližší a pomáhejte nejen druhým, ale především i sami sobě. 

Období 1-Eb (Cesta, Bylina) od 25.6. – 7.07.2018

Po období Cauac (Déšť, Bouře), kdy jste mohli získat inspiraci z vyšších rovin bytí, nastal čas vyléčit to, co není v rovnováze. Zaměřte se především na svou minulost a rodinné vztahy, které bývají často těmi nejobtížnějšími, ale zároveň vám mohou dodat nejvíce sil, pokud fungují správně. Nechte minulost minulostí, protože tak jen zavíráte do klece nejen sebe, ale i ty, na kterých vám záleží. Dejte druhým šanci se změnit a podpořte je na jejich cestě, přestože jim zcela nerozumíte.

Co se týká vašeho zdraví, zajděte si ke svému oblíbenému terapeutovi, léčiteli nebo člověku, který na vás působí hojivě. Zaměřte se na svou stravu a zjistěte, jaké látky vám chybí, abyste se cítili ve svém těle lépe. Je možné, že jíte některé potraviny v příliš velkém množství, a tak jejich léčivý účinek může být výrazně slabší. Zkuste změnit stravu nebo vyzkoušet jiný druh diety a sledujte, jak se cítíte. Důvěřujte moudrosti svého těla, které na určité úrovni přesně ví, co potřebuje. Pokud pijete příliš alkohol nebo užíváte často jiné látky, zamyslete se nad tím, že je na nějaký čas vysadíte. Byliny mohou být léčivé, ale pokud se neužívají s úctou, mohou i ublížit.

Na úrovni mysli se vyhýbejte apatickým stavům a odkládání důležitých povinností. Pokud si ve své hlavě neustále na něco stěžujete nebo se kritizujete, můžete se dostat do stavu, kdy vás už nic nebaví. Zaměřte se některé nepříjemné myšlenky, které se neustále opakují jako nekončící gramofonový pásek a rozhodněte se je nahradit takovými myšlenkami, které vás podporují a vytváří nový kreativní prostor. Zkuste změnit svou běžnou činnost a věnujte se aktivitám, které neznáte. Rozhodněte se například naučit nový jazyk nebo dovednost, kterou jste vždy chtěli umět, ale neudělali jste si na ní čas.

Na úrovni vztahů buďte ochotni pomoci těm, kteří to opravdu potřebují. Zaměřte se především na rodinné vztahy, které jsou velmi důležité pro vaší hlubokou spokojenost. Pokud nemáte rádi některé své rodinné příslušníky, zkuste na těchto vztazích víc pracovat. Investice do těchto vztahů se vyplatí, pokud není čistě vypočítavá. Nemůžete-li se s některými členy přímo konfrontovat, zkuste rodinné konstelace nebo požádejte o pomoc některého z vašich oblíbených terapeutů nebo přátel. Dívejte se lidem do očí a hledejte jejich vnitřní krásu, která je našim očím často utajena vlivem médií, které nás neustále bombardují různými reklamy a slogany, které se nám snaží vnutit svou představu o tom, co je krásné.

Na duchovní rovině nastal čas se setkat se svým vnitřním léčitelem. Každý má dar léčit, ale každý to dělá jiným způsobem. Nepochybujete o své schopnosti druhým pomáhat a najděte způsob, který je nejbližší vašemu srdci. Zároveň využijte léčivou sílu přírody, která nám nabízí různé možnosti, kterých je nepřeberné množství. Pokud již dlouho uvažujete o tom, že byste chtěli druhým pomáhat na jejich cestě životem, nastal ten správný okamžik. Setkejte se svou vnitřní léčitelkou a naslouchejte jejímu poselství a možná v sobě objevíte síly, o kterých jste neměli ani tušení.

Napsal: Robert Policar

 

Foto: Will Li / www.unsplash.com

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Petula89
Petula89 25. 4. 2020

super

Odpovědět
sipeji
sipeji 26. 6. 2018

velmi zajímavé

Odpovědět
sisinkaj
sisinkaj 26. 6. 2018

Odpovědět
avatar
Michaela Nováková 25. 6. 2018

Tak jak je to s tou "bylinou", Terezie ať si zahulíme a Vy že ne

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 456
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.