Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Robert Policar
Robert Policar
Vloženo 12. 2. 2019
Líbí se mi

Zbavte se všech věcí, oblečení a předmětů, které vám připomínají již ukončené záležitosti

Robert Policar
Robert Policar
Vloženo 12. 2. 2019
Líbí se mi
Zbavte se všech věcí, oblečení a předmětů, které vám připomínají již ukončené záležitosti

Zbavte se všech věcí, oblečení a předmětů, které vám připomínají již ukončené záležitosti

Podle mayského kalendáře vstupujeme do období 1-Cimi (Smrt). V tomto čase se zaměřte na všechny aktivity, které jsou v souladu s vaším budoucím „Já“. Zároveň si uvědomte, co je ve vašem životě již přežité a odevzdejte to vesmíru. Udělejte si pořádek a prostor ve všech důležitých oblastech vašeho života, aby mohlo vstoupit to nové. Každé oplakávání starého může být více bolestné, než je nutné. Na druhou stranu je smutek výrazem úcty k ukončenému snu, a tak si dovolte tyto stavy, pokud přijdou, opravdově prožít.

Období 1-Cimi (Smrt) od 14.02. – 26.2.2019

Po období Rákosu, kdy jste se měli naučit stát za svým, ale zároveň být dostatečně flexibilní, nastává čas, kdy je dobré ukončit vše, o čem jste si již jisti, že je vaší minulostí. Ať se to týká určitých lidí nebo projektů, měli byste vědět, kam nasměrovat svou pozornost. Buďte v pohybu a v každém okamžiku dělejte vše, jak nejlépe dovedete. Zbavte se všech věcí, oblečení a předmětů, které vám připomínají již ukončené záležitosti. Vytváříte tak tím prostor pro nové příležitosti, které se blíží.

Na úrovni těla se zaměřte nejen na stravu, ale i pravidelné cvičení. Navštivte pohybové kurzy, o kterých jste již v minulost přemýšleli a toužili po nich. Pokud to není váš případ, zkuste se podívat na nějaký kurz, kde se tyto činnosti odehrávají a vnímejte to, jak se mezi novými lidmi cítíte a zda vás konkrétní druh cvičení baví. Může to být jóga, tanec nebo posilovna. Zkuste jinou ozdravnou dietu nebo půst. Otevřete se inspiraci a ničím se neomezujte. Důvěřujte svém subjektivnímu pocitu, ale neustále ho ověřujte. Co se týká finančních záležitostí, zkuste jednoduše jiný přístup. Možná vám unikají peníze způsobem, který si neuvědomujete. Každou krizi berte jako novou příležitost a uvidíte, jak se život rychle mění.

Na úrovni mysli se zaměřte především na vzorce myšlenek, které znáte, ale již dlouhou dobu víte, že vám k ničemu dobrému neslouží. Nemluvte o sobě „zlo“ a raději se zaměřte na afirmace, které jsou v souladu s vašim sny. Myšlenky můžete změnit kdykoliv, a tam začíná každá velká změna. Nešiřte klepy a vyhýbejte se bavení se o lidech v jejich nepřítomnosti. To, co vysíláte, to se vrací. Co se týká kolegiálních vztahů na pracovišti, může docházet k různým změnám, které nemusí na první pohled působit zrovna šťastně. Nastavte druhým jasné hranice a buďte věrní sami sobě.

V rovině vztahové, se zaměřte na jasnost a průzračnost jak vašich přátelských, tak partnerských vztahů. Některé vztahy mohou dojít k přirozenému konci nebo může dojít k jejich výrazné proměně. Pokud dojde k naprostému ukončení, je pravděpodobné, že přijde hluboký smutek, který je dobré si do hloubky prožít, ale pak se již nevracet zpět. Když budete sami sobě namlouvat, že se vás určité záležitosti nedotýkají, můžete jen potlačovat něco, co v budoucnu vystoupí v plné síle. Buďte k sobě upřímní a dovolte se prožít pocity smutku, které ke každému opravdovému konci neodmyslitelně patří. Až své staré vztahy uctíte, otevřete se s radostí novému a dovolte si být znovu šťastní.

V rovině ducha nastalo významné období, které může být jak extatické, tak frustrující. Záleží na povaze, kterou máte. Pokud jste člověk, který změny nesnáší, může to být obtížných třináct dní. Když se však s radostí otevřete všemu novému v radostném očekávání, může to být jedno z nejlepších období vůbec. Pokládejte si často otázku, zda byste litovali určitých neprožitých zkušeností, které se k vám v mysli neustále vrací. Žijte tak, abyste ničeho nelitovali. To občas vyžaduje odvahu, ale stojí to za to.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Petula89
Petula89 25. 4. 2020

super

Odpovědět
Doneyel
Doneyel 23. 2. 2019

Odpovědět
světlanna
světlanna 17. 2. 2019

Inspirativní článek, pan Policar je moje inspirožena -tedy inspiromuž ...)))...Pro mne je především těžké si uklidit v sobě...Někdy mám problém s tím, že bych si sice něco přála, ale zároveň se té změny bojím, takže ji asi nedokážu přijmout..Například chtěla bych žít jinde, ale bojím se zároveň, že budu daleko od lidí, na kterých mi záleží /rodiče kteří stárnou atd/...Nevím jak s tím pracovat...

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 16. 2. 2019

SOuhlasím

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 653
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.