Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Robert Policar
Robert Policar
Vloženo 31. 7. 2018
Líbí se mi

Nastal čas radosti, tvořivosti, hravosti a hlubinného studia. Dávejte si pozor jen na to, abyste někoho nepoučovali bez jeho souhlasu

Robert Policar
Robert Policar
Vloženo 31. 7. 2018
Líbí se mi
Nastal čas radosti, tvořivosti, hravosti a hlubinného studia. Dávejte si pozor jen na to, abyste někoho nepoučovali bez jeho souhlasu

Nastal čas radosti, tvořivosti, hravosti a hlubinného studia. Dávejte si pozor jen na to, abyste někoho nepoučovali bez jeho souhlasu


Podle mayské kosmologie vstupujeme do období 1-Chuen (Opice), které přeje nejen všem učitelům a lidem, kteří v něčem vynikají, ale i těm, kteří se rádi učí a zdokonalují v oboru, který mají rádi. Nastal čas radosti, tvořivosti, hravosti a hlubinného studia. Dávejte si pozor jen na to, abyste někoho nepoučovali bez jeho souhlasu. Probuďte v sobě vnitřní učitelku nebo umělkyni a ukažte světu, co ve vás je.

Období 1-Chuen (Opice) od 03.8. – 15.08.2018

V období Opice máte velkou možnost se naučit něco nového, a pokud již něco docela dobře ovládáte a máte touhu to druhým ukázat, máte jedinečnou možnost se o své umění podělit. Rovněž je to skvělé období pro prohlubování jak vědeckých poznatků, tak všech uměleckých aktivit. Choďte na semináře a různé kurzy, ale navštěvujte jenom ty, o kterých jste si stoprocentně jistí, že jsou kvalitní. V období retrográdního Merkura si musíte dát pozor na různé podezřelé nabídky, které by vás mohly ve skutečnosti zklamat. Proto vše nejdřív důsledně prokonzultujte se svým vlastním srdcem.

Na úrovni těla a hmotných záležitostí se zaměřte především na efektivitu. Navštivte odborníky, které již dlouho znáte a jste s nimi spokojení. Mohou to být specialisté, jak na zdravou výživu nebo fyzického cvičení, tak i lidé, kteří se věnují finančnictví. Pokud se sami dobře vyznáte ve hmotných záležitostech, zaměřte se v tomto období hlavně na snižování zbytečných výdajů, o kterých možná ani nevíte. Pokud máte pocit, že vám něco v nějaké oblasti nejde, naučte se získávat informace z kvalitních zdrojů. Nechte si od dobrých přátel někoho doporučit nebo se sami vrhněte do studia v oblasti, která vás zajímá.

Na úrovni mysli se zaměřte na analytický způsob myšlení a učte se novým jazykovým dovednostem. Prohlubte svou angličtinu nebo se naučte pracovat s novým počítačovým programem, který vám následně ulehčí práci a ušetří cenný čas. Naslouchejte druhým lidem, o kterých víte, že to jsou experti ve své oblasti. Pokud sami uvažujete o tom, že byste druhým něco rádi předávali, zkuste to nejdřív u svých kamarádek nebo známých a sledujte jejich reakce. Ať jste učitelka nebo máte zcela jinou profesi, můžete neustále rozšiřovat své znalosti i moudrost.

Na úrovni vašich vztahů se zaměřte na vzájemnou radost a rozpustilost. Pokud máte s nějakým vztahem problémy, navštivte psychologa nebo člověka, který se na mezilidské vztahy specializuje. Přečtete si knihu o partnerství a zkuste v praxi aplikovat to, co se naučíte. Mnoho z vás bude uvažovat o tom, jestli nenastoupí dráhu psychoterapeutky nebo učitelky v oblasti, která vás dlouhodobě zajímá. Nechte si poradit od vašich poradců a sami zkuste poradit lidem, kteří vás o to požádají. Studujte, čtěte a se svými partnery čile komunikujte, pokud k tomu nastane vhodná příležitost a dobré načasování.

V oblasti ducha se v tomto období zaměřte na probuzení vnitřní učitelky. Každá z vás má specifický dar, o který byste se měla se svým okolím podělit. Máte-li dlouhodobou touhu se stát inspirativní osobností, která pomáhá druhým najít sebe sama, možná nastal čas se posunout o úroveň výš. Nemáte-li však ještě dostatečně silné sebevědomí, pracujte na svých slabších stránkách, abyste si v budoucnu více věřili. Choďte za různými duchovními učiteli, kteří vám pomohou odzrcadlit vaši vlastní úroveň. Naslouchejte svému srdci a dozajista vás povede tím nejsprávnějším směrem. Rovněž se v sobě probuďte své tvůrčí síly, a tak zkuste se naladit na jemnější vrstvy své duše skrz umění. Naučte se hrát na hudební nástroj, malujte nebo se naučte nový tanec či dovednost, která vás dlouhodobě láká.

Napsal: Robert Policar  

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Petula89
Petula89 25. 4. 2020

skvělý

Odpovědět
Desire
Desire 6. 8. 2018

Zajímavé..

Odpovědět
TerezaZlin
TerezaZlin 6. 8. 2018

Zajímavý článek, děkuji.

Odpovědět
Jana7
Jana7 4. 8. 2018

ráda se zeptám na radu

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 602
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.