Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Robert Policar
Robert Policar
Vloženo 6. 7. 2018
Líbí se mi

Máte možnost se zbavit svých negativních návyků a probudit produktivitu, o které se vám ani nesnilo

Robert Policar
Robert Policar
Vloženo 6. 7. 2018
Líbí se mi
Máte možnost se zbavit svých negativních návyků a probudit produktivitu, o které se vám ani nesnilo

Máte možnost se zbavit svých negativních návyků a probudit produktivitu, o které se vám ani nesnilo

Podle mayské kosmologie vstupujeme do období 1-Chicchan (Had), ve kterém můžete proměnit své stíny ve světlo a sílu, která bude pracovat pro vás. Probudí se mnoho sexuální energie, která bude vyžadovat buď tvůrčí zpracování, nebo láskyplné vyjádření. Pozorně si vybírejte své sexuální partnery, protože toto pouto je mnohem hlubší, než si obyčejně mnoho lidí přeje. Máte možnost se zbavit svých negativních návyků a probudit produktivitu, o které se vám ani nesnilo.

Období 1-Chicchan (Had) od 08.7. – 20.07.2018

V období hada se pokud možno vyhněte negativní samomluvě či hledání chyb v druhých lidech. Tento způsob myšlení je příliš destruktivní a oddaluje vás od splnění vašich tužeb. Přesto i v něm můžete najít zárodek přání zlepšit svůj život. Nahraďte své myšlenky a destruktivní návyky něčím, co vás naplňuje. Podívejte se do svých stínů a akceptujte sama sebe bez cenzury. Když se vydržíte dívat dostatečně dlouho, nakonec uvidíte světlo, které je schované v každém stínu. Rozhodněte se, že už si sami sobě nebudete škodit ani lidem, kteří si to možná zaslouží. Život se o ně postará a vy u toho nemusíte být.

Na úrovni těla se probudí mnoho vášní a tužeb. To může probudit extázi i frustraci, pokud probuzená energie nebude mít ten správný ventil. Je to vhodná doba pro praxi jógy, tantry nebo příbuzných cvičení, kdy se pracuje s psychofyzickou energií. Je dobré hodně cvičit, jíst chutná, zdravá jídla a milovat se s někým, koho opravdu milujete. Na hmotné úrovni může dojít k výhodným obchodním kontraktům a zvýšené produktivitě. Nicméně si dávejte pozor na mocenské boje, které se mohou rovněž objevit, a to především s některými muži nebo lidmi v autoritativním postavením.

Na úrovni mysli se zaměřte na transformaci svých negativních myšlenek. Ať už mluvíte v duchu špatně o sobě nebo o druhých lidech, rozhodněte se s tímto typem uvažování skoncovat. Ponořte se do kreativní práce a dělejte vše, jak nejlépe dovedete. Pokud vám někdo na pracovišti leze krkem, konfrontujte se s touto osobou a vyjasněte tak své vzájemné vztahy. Pracujte se pozitivními afirmacemi a často si je opakujte a nesuďte se, pokud výsledky nebudou hned viditelné. Pokud nepropadnete negativním myšlenkám, můžete toho hodně vyprodukovat. Znamení Hada je nesmírně tvořivé a výkonné znamení a vy se na tuto energii můžete v tento čas skvěle naladit.

Na úrovni partnerských vztahů budu možná hrát důležitou roli sexualita. Pokud máte vztah, který je sexuálně velmi uspokojivý, ale nic jiného vám nepřináší, bude možná lepší ho včas ukončit. Poděkujte tomuto vztahu za obnovení vaší síly, ale pokud zde není přítomno nic jiného, raději se tohoto vztahu vzdejte dřív, než to bude příliš komplikované. S partnerem otevřete debatu o svých potřebách, ale buďte opatrní. Sexualita je choulostivé téma, o kterém se hodně lidí bavit neumí, protože otevírá dávno prožitá zranění. Nicméně je velmi důležité tuto oblast otevřít, pokud nefunguje správně. Sex je výrazem tělesné lásky a je palivem pro uspokojivý vztah. Sdílení vlastních potřeb ve vztahu je to nejlepší, co můžete pro svůj vztah udělat, protože tak vás partner uvidí.

Na úrovni ducha máte velkou možnost se zbavit aspoň jednoho velkého negativního návyku, o kterém víte. Může to být závislost na internetu, alkoholu nebo jiných látkách. Cokoliv, co vám přináší krátkodobou úlevu, ale následně máte ze sebe špatný pocit, může být nějakým druhem závislosti. Závislost často ukazuje na nezdravý postoj sama k sobě a touhu uniknout od nepříjemných pocitů, které člověk cítí, když se zdánlivě nic neděje. Zlepšete vztah sama k sobě a věnujte se činnostem, které máte nejen rádi, ale jsou přínosem i pro ostatní. Zbavte se závislosti, o které víte a uvolněnou sílu nahraďte činností, která vás přiblíží k touhám vašeho srdce. Poděkujte svému minulému já a začněte žít život, který chcete.

 

Napsal: Robert Policar

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Petula89
Petula89 25. 4. 2020

super

Odpovědět
Atevy
Atevy 12. 12. 2019

Odpovědět
lemur
lemur 11. 7. 2018

Hezky napsané.

Odpovědět
sipeji
sipeji 10. 7. 2018

to vůbec nezní špatně

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 355
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.