Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Robert Policar
Robert Policar
Vloženo 25. 2. 2019
Líbí se mi

Nastal čas zázračných uzdravení, situací i setkání. Nad ničím moc nepřemýšlejte, věřte na znamení a intuici

Robert Policar
Robert Policar
Vloženo 25. 2. 2019
Líbí se mi
Nastal čas zázračných uzdravení, situací i setkání. Nad ničím moc nepřemýšlejte, věřte na znamení a intuici

Nastal čas zázračných uzdravení, situací i setkání. Nad ničím moc nepřemýšlejte, věřte na znamení a intuici

Nastal čas zázraků a léčení, které vás může posunout na novou úroveň prožívání. Vnímejte různá znamení, která k vám budou v různých podobách přicházet. Život si „půjčuje“ nejen lidi, ale vše, čím na sebe může upoutat vaši pozornost. Důvěřujte jeho moudrosti a nad ničím příliš nepřemýšlejte. Když se necháte unášet jeho symbolickou řečí, možná z hloubi své duše poznáte, že nikdy nejste sami a že jste vždy pod ochranou a neustálým vedením.

Období 1-Cauac (Déšť, Bouře) od 27.02. – 11.03.2019

Po období Smrti, kdy jste mohli překonat své vlastní omezení, ale zároveň prožít nejednu lehkou životní situaci, dochází k času, kdy se můžete otevřít hojení vašich duševních a v některých případech i fyzických ran. Uvolněte se a vnímejte to, co se kolem vás začne dít. Nastal čas zázračných uzdravení, situací i setkání, která budou zcela jasně vedeny shůry. Nebojte se nových přístupů ve všech oblastech a rozhodněte se svou cennou pozornost věnovat pouze tomu, co má pro váš život opravdu smysl.

V rovině těla může v mnoha případech docházet k samovolnému vyléčení nebo značného zlepšení vašeho zdraví, pokud jste v minulosti svému tělu dostatečně věnovali svou pozornost. V opačném případě může dojít k zhoršení vašich problémů jako důsledek vaší vlastní nečinnosti. Pro někoho to tedy bude blahodárný déšť, který vám přinese uzdravení, pro nikoho jiného bouře, které nešlo uniknout. Nebojte se vyzkoušet nové metody léčení, kterých je v této době nadbytek. Vybírejte však srdcem, protože každá metoda může být vhodná pro někoho jiného. Toužíte-li po těhotenství, máte teď mnohem větší šanci k jeho uskutečnění.

Na úrovni mysli jde o to, abyste se více otevřeli novým myšlenkám a přístupům, které se vám momentálně nabízí nebo se ukážou. Dávejte však pozor na vliv retrográdního Merkura, který začne od 5. března. Věnujte se zatím svým novým nápadům uvnitř své vlastní mysli a učiňte velký úklid, aby do vašeho života mohlo vtéct nové světlo. Buďte otevření novým nápadům vašich kolegů v práci a nic nezavrhujte. Když si nebudete jistí, jestli je ta správná doba, počkejte na znamení v podobě snu nebo velmi nepravděpodobných životních situací, které ve vás vyvolají mrazení po zádech, které bude příjemné, doprovázené silným pocitem bezpečí.

Co se týká vztahů, nastal čas se věnovat těm, které milujete. Vztahy, stejně jako květiny potřebují pravidelně zalévat, jinak uvadnou. Jak se postaru říká: „Co sejde z očí, to sejde z mysli“. Tato stará moudrost platí nelítostně. Věnujte svou cennou pozornost sobě, svým dětem, partnerům i vašim nejbližším přátelům, protože tyto vztahy jsou to nejcennější, co máte. Možná se kolem vás vyskytuje člověk, kterého nedoceňujete tak, jak byste mohli. Popřemýšlejte o tom a nebuďte příliš nečinní. Pokud jste zrovna sami, možná k vám „životní náhoda“ přivede někoho, kdo za to stojí. Důvěřujte v tomto ohledu spíše svým instinktům, než mysli, která dokáže vše příliš komplikovat. Nebudete-li si někým jistí, důvěřujte svým nočním snům, které vám symbolicky ukážou, jaká je momentální pravda.

V rovině ducha nastala výjimečná doba, která může do vašeho života přinést hluboké duchovní prožitky, které mohou zcela změnit váš život. U někoho to může být velmi silný sen, u druhého zase náhlá krize, která vyústí ve vlnu pozitivních změn ve vašem životě. Každý člověk jiný a od toho se bude vyvíjet i způsob toho, jak vás bude chtít život upozornit. Někdo se učí spíš přes krize a někdo zase přes silné duchovní vhledy, které budou příliš nevysvětlitelné na to, aby se dali rozumově popřít. V tomto čase se vyplatí vyvinout větší snovou pozornost. Když si vytvoříte prostor pro rozjímání, život vám může zázračně pomoci. Pokud však budete zanedbávat svůj duchovní růst, ničeho si nevšimnete.

Napsal: Robert Policar

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Petula89
Petula89 25. 4. 2020

super

Odpovědět
Jana101
Jana101 5. 1. 2020

pěkné

Odpovědět
konatovka
konatovka 30. 12. 2019

Velmi pěkný článek.

Odpovědět
Atevy
Atevy 29. 12. 2019

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 655
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.