Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Robert Policar
Robert Policar
Vloženo 18. 1. 2019
Líbí se mi

Nastal čas, nechat vstoupit radost a štěstí do svého života. Potkávejte se s lidmi, kteří vás podporují, navazujte nová přátelství

Robert Policar
Robert Policar
Vloženo 18. 1. 2019
Líbí se mi
Nastal čas, nechat vstoupit radost a štěstí do svého života. Potkávejte se s lidmi, kteří vás podporují, navazujte nová přátelství

Nastal čas, nechat vstoupit radost a štěstí do svého života. Potkávejte se s lidmi, kteří vás podporují, navazujte nová přátelství

Podle mayského kalendáře vstupujeme do období 1-Ahau (Slunce, Květina). Nastal čas život pořádně oslavit a projevit mu vděčnost za vše dobré, čeho se vám dostalo. Tančete, malujte a kultivujte svou vnitřní umělkyni. Uvědomte si svou vnitřní i vnější krásu a nebojte se ji projevit před svými nejbližšími a přáteli. Oceňujte v sobě každou dobrou vlastnost, které jste si vědomi a otevřete se zázračnému času, který nastává.

Období 1-Ahau (Slunce, Květina) od 19.01. – 31.1.2019

Po období Jelena, kdy jste si měli připomenout svou vizi, nastal čas, kdy máte nechat vstoupit radost a štěstí do svého života. Potkávejte se s lidmi, kteří vás podporují, a navazujte nová přátelství, která vám mohou být užitečná i pracovně. Vyjděte ze své ulity a navštěvujte různé galerie, kina a různé společenské večírky. Ukažte druhým svou jedinečnou krásu, kterou v sobě nosí každá žena zcela specifickým způsobem.

Na úrovni těla se zaměřte nejen na zlepšení svého zdraví, ale především investujte do svého zevnějšku. Možná se zanedbáváte, protože máte mnoho rodinných a pracovních povinností. Zaměřte se tedy na sebe a užívejte si zázraku svého fyzického těla. Rozviňte a prohlubte intimitu se svým partnerem a nebojte se říct o to, co potřebujete. Choďte pravidelně na masáže, abyste se více sžili se svým tělem. Stravujte se nejen zdravě, ale především chutně a dovolte si pohyb ve formě tance. Zajděte do obchodu a kupte si něco na sebe. Nemyslete příliš na to, co se bude líbit druhým. Investujte do svého vlastního vkusu, protože tak vynikne vaše originalita.

Na úrovni mysli nastal čas se zaměřit na kvalitu svých vlastních myšlenek. Pokud se příliš kritizujete, je nutné své nastavení mysli změnit, přestože dosahujete určitých výsledků. Je nutné přestat o sobě „mluvit zlo“. Naučte se rovněž nehodnotit chování vašich pracovních kolegů a kolegyň. Nikdy nevíte, co se všechno skrývá za jejich běžným chováním. Každý z nás si v sobě nese komplikovaný příběh, který vás utváří stejně jako vy jeho. Pravidelně se věnujte prohlubování svého vnitřního ticha, kde sídlí myšlenky, které mohou změnit nejen váš pracovní život. Zkuste uspořádat nebo buďte součástí pracovního večírku, kde se na své kolegy budete dívat lidštěji.

Co se týká vztahů, zaměřte se především na své přátele, a to staré i nové. Rozhodně se v této době nevyhýbejte společenským akcím, které k vám přijdou a budou vám aspoň trochu sympatické. Navazujte nová přátelství s lidmi, které budou rezonovat s vaší vlastní vizí, na kterou jste si nedávno přišli. Ve více lidech se toho více zvládne, a tak se příliš neuzavírejte. Pokud pocítíte v některých vašich vztazích nějaké komplikace, požádejte vaše předky, ať vám pomohou. Podívejte se hlubokou do vaší rodinné historie a možná objevíte zajímavé souvislosti, které vám pomohou pochopit daný stav věcí. Buďte vděční všem svým předkům, protož bez nich byste tu nebyli, což je veliký dar.

Na úrovni ducha nastal čas díkuvzdání. Rozviňte v sobě schopnost být vděční, protože to vám pomůže do vašeho života přinést hojnost a vše dobré. Choďte na různé duchovní přednášky a slavnosti. Naučte se tancovat, protože tanec v sobě nese velké mystérium, které provází lidstvo stejně dlouho jako oheň. Zkuste napsat báseň nebo dopis velkému duchu o to, co si ve svém srdci opravdu přejete. Když se pravidelně budete věnovat nějaké vaší oblíbené duchovní praxi, můžete být svědkem velkých zázraků, které na sebe nenechají dlouho čekat. Každý den před spaním poděkujte životu za to, že jste a máte možnost se tu rozvíjet.

 

Napsal: Robert Policar

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Petula89
Petula89 25. 4. 2020

pěkný

Odpovědět
Doneyel
Doneyel 28. 2. 2019

Odpovědět
beata0063
beata0063 20. 1. 2019

pekné

Odpovědět
sipeji
sipeji 20. 1. 2019

Mohlo by to být velmi příjemné období

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 509
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.