Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Robert Policar
Robert Policar
Vloženo 20. 10. 2018
Líbí se mi

Máte možnost odpustit lidem, kteří vám v minulosti ublížili. Buďte ochotni zbavit se starých křivd

Robert Policar
Robert Policar
Vloženo 20. 10. 2018
Líbí se mi
Máte možnost odpustit lidem, kteří vám v minulosti ublížili. Buďte ochotni zbavit se starých křivd

Máte možnost odpustit lidem, kteří vám v minulosti ublížili. Buďte ochotni zbavit se starých křivd

Podle mayské kosmologie vstupujeme do období 1-Muluc (Voda), ve kterém máte možnost odpustit lidem, kteří vám v daleké nebo blízké minulosti ublížili. Buďte ochotni se zbavit starých křivd, protože tak ubližujete jen sami sobě. Zároveň se snažte očistit všechny nevyřešené záležitosti a vneste do svého života pořádek a průzračnost. Je to vhodný čas pro detoxikaci jak těla, tak i myli. Zaměřte se především na komplikované vztahy, které vás emocionálně zatěžují. Máte možnost začít znovu s čistým štítem.

Období 1-Muluc (Voda) od 20. 10. – 1. 11. 2018

Nastal čas celkové očisty, která nemusí být pro každého příjemná. Když však dobrovolně podstoupíte tento proces, může vás tato činnost bavit. Udělejte si pořádek zejména ve svých vztazích. Ukončete ty příliš komplikované, založené na trýznící závislosti. Sami víte, kolik energie jste do určitých vztahů investovali. Uvědomte si, že vesmír je nekonečně rozmanitý, a tak se nebojte samoty. Aby mohlo přijít něco pro vás vhodnějšího, je dobré vytvořit pro to nové prostor. Naučte se odpouštět, protože v odpuštění spočívá velká magie života. Abyste mohli opravdu začít znovu, je důležité odpustit všemu, co předcházelo.

Na úrovni těla se zaměřte především na očistu svého trávicího systému a zároveň si hlídejte správný pitný režim. Celkově se zaměřte na léčivou moc vody. Každý den se zkuste sprchovat studenou vodou. To by vám mohlo pomoci k lepší imunitě. Zároveň nezapomeňte správně a hluboce dýchat. Dýchejte až do břicha a snažte se prodlužovat interval nádechu i výdechu. Věnujte se úklidu svého bezprostředního okolí a nerozčilujte se u toho. Buďte si vědomi toho, že když uklízíte svůj byt, očisťujete vědomí své i svých nejbližších. Zaměřte se rovněž na své finanční záležitosti a udělejte si pořádek ve svých příjmech a výdajích, aby vás v budoucnosti nic zcela nezaskočilo. Zkuste jíst zdravější jídla, která budou šetřit váš trávicí systém.

Na úrovni mysli se rozhodněte očistit svou mysl. Pokud máte hodně negativních myšlenek, nedivte se tomu, že se po většinu času necítíte dobře. Pracujte s novými přesvědčeními, které jsou souladu s vašimi sny. Uvědomte si, že máte moc změnit své myšlenky, což je počátek ke změně celého svého života. Je však důležité vytrvat. Své nové myšlenky, potvrďte symbolickými činy, abyste jejich význam posílili. V práci se vyhýbejte neupřímným a manipulujícím lidem a sami správně volte svá slova. Buďte ochotni očistit vaše pracovní vztahy. Odpusťte jim, ale zároveň se naučte druhým ukázat správné hranice, aby věděli, na čem jsou.

Na úrovni vztahů to může být významné období v mnoha směrech. Znamení Vody patří k těm „nejkarmičtějším“, což znamená, že v tomto období se můžete setkat s lidmi, se kterými máte nevyřízené účty z minulých životů. Ať je to někdo z rodiny nebo váš partner, dívejte se na své problémy s určitým nadhledem. Nezamotávejte se do složitých debat, ale spíš druhým naslouchejte. Když druhé pochopíte, bude snadnější je akceptovat. Každý člověk se snaží být šťastný, ale často toto štěstí hledá nesprávným způsobem. Mějte soucit i pochopení nejen pro druhé, ale i pro sebe. Vaše vztahy se mohou obnovit velkou vášní a novým pocitem naplnění, pokud se naučíte opravdu odpustit. Některé vztahy možná skončí, ale vězte, že život ve své moudrosti ví, co dělá.

Na úrovni ducha nastal čas velké očisty a zároveň možné probuzení vašich přirozených léčivých sil. Často pobývejte u řeky, rybníku, nebo pokud máte možnost, tak u moře. Prohlubte svou vnitřní klid a spočiňte v harmonii se svými pocity. Nehodnoťte a nepřicházejte na to, co cítíte, ale jednoduše s nimi pobývejte. Za čas do vás vstoupí léčivý klid, který může následně léčit i druhé. Požádejte sny o vedení i léčení a všimněte si symbolů vody, které vám do vašich snů přijdou. Pokud bude voda čirá a čistá, je to dobré znamení. Pokud bude kalná nebo se budete topit, bude to znamení toho, že se vaše pocity potřebují vyjádřit a vyléčit. Požádejte sílu vody, ať očistí váš život a otevřete se její podmanivé síle.

 

Napsal: Robert Policar

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Petula89
Petula89 25. 4. 2020

odpustit, ale nezapomenout

Odpovědět
k.eva
k.eva 24. 10. 2018

Odpovědět
wacky
wacky 24. 10. 2018

Děkuji za krásný článek

Odpovědět
Mišule
Mišule 21. 10. 2018

Odpouštět není jednoduché,ale když to člověk dokáže,tak opravdu léčí sám sebe

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 360
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.