Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Robert Policar
Robert Policar
Vloženo 6. 10. 2018
Líbí se mi

Některé vztahy mohou zcela změnit formu nebo i skončit. Je důležité si uvědomit, co chcete

Robert Policar
Robert Policar
Vloženo 6. 10. 2018
Líbí se mi
Některé vztahy mohou zcela změnit formu nebo i skončit. Je důležité si uvědomit, co chcete

Některé vztahy mohou zcela změnit formu nebo i skončit. Je důležité si uvědomit, co chcete

Podle mayské kosmologie vstupujeme do období 1-Cib (Noc, Dům), ve kterém vás mohou čekat mnohé výzvy, které budou potřebovat hluboké rozjímání a schopnost neopakovat stejné chyby stále dokola. Některé vztahy mohou zcela změnit formu nebo i skončit. Proto je důležité, abyste si opravdu uvědomili, co chcete a byli schopni se poučit z minulých zkušeností. Jinak vám může hrozit, že se neustále budete točit ve stejném kruhu a bude vám záhadou, proč si do života přitahujete stejné situace, kterým se chcete vyhnout.  

Období 1-Cib (Sova, Sup) od 7.10. – 19.10.2018

Nastal čas pro hlubokou kontemplaci či meditaci, která vám pomůže nahlédnout do hlubších souvislostí ve vašem životě. Některé záležitosti a vztahy mohou zcela změnit formu a vy byste se z tohoto procesu měli poučit. Jelikož nastává období, kdy něco končí a něco nového začíná, snažte se být u tohoto procesu, abyste měli sílu vstoupit do nové úrovně vědomí, které vás čeká. Buď budete neustále opakovat ty stejné chyby a nikdy se nepohnete z místa nebo uděláte velký vývojový krok. Volba je jen na vás.

Na úrovni těla se doporučuje zajít na lékařskou prohlídku a zjistit, jak na tom jste. Čas plyne, tělo se mění a my se o něj musíme starat, protože jinak hrozí, že bude mít předčasné poruchy. Jestli cítíte, že určitá jídla a způsob života vám nevyhovuje, nastal čas to změnit. Jezte zdravě a skončete s některými zlozvyky nebo je náležitě omezte. Možná si někteří z vás uvědomí, že nastal čas i změnit vztah ke svým financím. Možná je dobré se podívat bděleji, jak se svými finančními prostředky zacházíte. Přemýšlejte jak zvýšit své výdaje a snížit příjmy tak, abyste měli i dostatek času pro své koníčky a aktivity.

Na úrovni mysli a práce se zamyslete nad svým zaměstnáním a jeho smysluplností. Je dobré se více zaměřit na vaše kolegiální vztahy. Možná zjistíte, že s některými lidmi nebo nadřízenými či podřízenými nemůžete jednat. Zamyslete se také nad tím, jestli práce, které se věnujete je něco, co byste mohli dělat celý života a byli na to patřičně hrdí. Je vaše práce smysluplná? Těšíte se ze svých kolegiálních vztahů? Zodpovězte si tyto otázky a uvědomte si, co se daří a co ne. Rovněž se zamyslete nad kvalitou svých myšlenek. Možná si v hlavě nevědomky opakujte myšlenky strachu, které pak podmiňují váš život. Buďte ochotni je nahradit myšlenkami, které vám na vaší cestě budou pomáhat.

Co se týká vztahů, tak to může být pro mnoho lidí obzvlášť náročné období. Zřejmě dojde k mnoha karmickým vyrovnáním, které nemusí být vždy příjemná. Dobrou zprávou je, že s mnoho vztahů takzvaně „karmicky vyčerpá“, a tak se budete moci svobodně rozhodnout, jestli v určitých vztazích budete chtít pokračovat nebo ne. V některých případech bude však rozumnější vztah zcela ukončit. Pokud jste svobodní, ale máte špatné zkušenosti z minulosti, musíte poznat, jestli se náhodou nebojíte do něčeho nového, pro vás pozitivního vstoupit. Odpověď vám dá jen vaše srdce. Nebojte se být zranitelní, protože to je nejsilnější zdroj začínající síly. Nastavte druhým takové hranice, ve kterých se budete cítit bezpečně.

Na úrovni ducha se po vás bude vyžadovat hluboká introspekce. Přemýšlejte nad svým životem nejhlouběji, jak to jde a pak se ponořte do nekonečného ticha, odkud vám mohou přicházet ty nejcennější odpovědi. Věnujte se rekapitulaci života a sledujte to, co se pořád opakuje, ale zároveň vám to nepřináší radost. Vystupte z kruhu podvědomého opakování starých vzorců a konečně se poučte ze svých zkušeností. Nebuďte na sebe přísní, protože selhání vlastně neexistují. Jsou jen zkušenosti, které se mohou proměnit v nápomocné síly, které budou ochraňovat váš budoucí život.

 

Foto: Tristan Gassert / Unsplash

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Petula89
Petula89 25. 4. 2020

skvělý

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 17. 10. 2018

velmi zajímavé

Odpovědět
wacky
wacky 11. 10. 2018

Moc pěkné

Odpovědět
koudynka
koudynka 10. 10. 2018

Zajímavé čtení...

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 422
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.