Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Robert Policar
Robert Policar
Vloženo 1. 11. 2018
Líbí se mi

Pokud jste někoho slovně zranili, mějte odvahu se dotyčnému omluvit a svou chybu napravit

Robert Policar
Robert Policar
Vloženo 1. 11. 2018
Líbí se mi
Pokud jste někoho slovně zranili, mějte odvahu se dotyčnému omluvit a svou chybu napravit

Pokud jste někoho slovně zranili, mějte odvahu se dotyčnému omluvit a svou chybu napravit

Podle mayského kalendáře vstupujeme do období 1-Ik (Vítr). Ponořte se hluboko do sebe a naslouchejte moudrosti, která ve vás spočívá. Nic neposuzujte, ani nehodnoťte. Čím více ticha vytvoříte, tím zajímavější myšlenky přijdou. Nelpěte na žádném názoru a vnímejte hlubší poselství toho, co bylo řečeno. Zapisujte si své sny a naučte se o nich hovořit se svými nejbližšími. Naučte se používat sílu slova a ukazujte druhým cestu. Vyhněte se pomlouvání a nadávání druhým.

Období 1-Ik (Vítr) od 2.11. – 14.11.2018

Po období Vody, které mohlo být pro mnoho lidí emocionálně velmi náročné, nastává období Větru, které je ideální pro rozvoj komunikace všeho druhu. Pokud jste někoho slovně zranili nebo jinak poškodili, mějte odvahu se dotyčnému omluvit a svou chybu napravit. Když budete mít opačnou zkušenost, nebojte se s druhými v klidu konfrontovat a dané nedorozumění vysvětlit.

Na úrovni těla jde především o to, abyste dovolili tělu se hýbat a příliš ho nekritizovali. Naučte se o svém těle smýšlet s úctou a laskavostí. Pohleďte do zrcadla a oceňte své kvality. Buďte svým vlastním koučem nebo pomocníkem. Mluvte k sobě jako k nejlepšímu příteli, který potřebuje zvednout sebevědomí. Usmějte se na sebe očima a vysílejte k sobě vděčnost a úctu za to, že dokážete žít tento život s takovou parádou. Kupte si na sebe něco pěkného. Nejlépe nějaké spodní prádlo, aby vynikla vaše přirozená krása. Svým kamarádkám, řekněte, jak jim to sluší a hlavně se nesrovnávejte. Často pobývejte venku a zjistěte zajímavé informace o tom, jak se na podzim ke svému tělu chovat. Vybírejte ze zdrojů, které rezonují s vaším srdcem a vírou.

Na úrovni mysli se zaměřte na psaní, meditaci a práci s novými přesvědčeními. Trénujte naslouchání nejen svým myšlenkám, ale i slovům druhých lidí. Možná zjistíte určité spojitosti, které nemusí být vždy radostné. Nemluvte o sobě „zlo“. Je to stejné, jako když pomlouváte někoho jiného. Mysl je mocným nástrojem, který je velmi zlým pánem, ale užitečným pomocníkem. Naučte se naslouchat bez posuzování. Když váš vnitřní kritik bude vytvářet příliš velký hluk, jednoduše zaměřte svou pozornost na činnost, která vás baví. Jděte za kamarádkou, zacvičte si nebo si čtěte afirmace. V pracovních vztazích se snažte vylepšit své komunikační dovednosti. Vyhněte se nejasnostem a tajemstvím, která vás v budoucnu mohou omezovat.

V některých vztazích může dojít k divoké výměně názorů. Pokud něco přeženete, nebojte se omluvit. Omluva je výraz ušlechtilé síly, pokud se neomlouváte příliš často. Kdyže se rozhodnete někomu omluvit, neočekávejte hned pozitivní výsledky. Uvědomte si, že ten druhý má právo na jakékoliv rozhodnutí. To samé však platí na druhou stranu. Nesnažte se za každou cenu druhému zavděčit a buďte upřímní. Naučte se s partnerem o svých nejhlubších místech v duši, protože tak prohlubujete vaši vzájemnou intimitu a důvěru. Jedno slovo může druhé osvobodit, stejně jako uvěznit. Používejte ho moudře. Pamatujte, že máte právo mluvit i o negativních pocitech. Jen z nich druhé neobviňujte.

V oblasti ducha využijte schopnost psát o svých pocitech. Napište životu dopis a přiznejte mu všechny skryté obavy a přání, která v sobě nosíte. Období Štíra otevírá temné labyrinty pocitů, o kterých se jen těžko mluví. Jděte na rodinné konstelace a nebojte se otevřít všechny Pandořiny skříňky, o kterých víte, že v sobě nosíte. Možná máte moc vnést pravdu tam, kam se neodvážil žádný váš předek. Pokud budete dostatečně odvážní, může vaše práce osvobodit nejen vás, ale i vaše potomky, stejně jako duše vašich předků.

 

Napsal: Robert Policar

Foto: Ingimage.com

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Petula89
Petula89 25. 4. 2020

skvělý

Odpovědět
sipeji
sipeji 3. 11. 2018

je důležité se omluvit, stačí tak málo, uznat vlastní chybu a podívat se na věc očima toho druhého

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 2. 11. 2018

já se umím omluvit, ale ani si nejsem vědoma, že bych někoho nějak ranila ...

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 2. 11. 2018

život jde dál

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 458
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.