Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Apolena
Apolena
Vloženo 4. 2. 2019
Líbí se mi

Začíná rok zemského Vepře. Zaměřme se na hojnost, dobrou společnost a příjemné stránky života

Apolena
Apolena
Vloženo 4. 2. 2019
Líbí se mi
Začíná rok zemského Vepře. Zaměřme se na hojnost, dobrou společnost a příjemné stránky života

Začíná rok zemského Vepře. Zaměřme se na hojnost, dobrou společnost a příjemné stránky života

Zemský Vepř, který právě dnes přebírá vládu od zemského Psa, je požitkář. Má rád, když mu nic nechybí, má všechno, co potřebuje a může se spolehnout na lidi okolo sebe. Zatímco zemský Pes nás občas donutil věci trochu „osekat“ a zbavit se všeho nepotřebného (ať už jsme chtěli, nebo ne), zemský Vepř nám ukáže, jak si užít to, co máme. Všechno to skutečné, co nám po velmi očistném roce Psa zůstalo.

Hojnost a prosperita

Klíčovým slovem pro Vepře je hojnost a dostatek, teprve pak je skutečně spokojený. Hojnost přitahuje zase další hojnost, a pokud po ní toužíte, jako první si ji nastavte v hlavě. Všechny ty myšlenky, že si něco nezasloužíte, si zakažte a naučte se dávat i brát. Co se přímo peněz týče, pokud nebudete přehnaně riskovat, což se tento rok nedoporučuje, váš úspěch v materiální sféře by nemělo nic ohrozit. Vepř je požitkář, tak si občas udělejte radost, ale zároveň dávejte pozor na zbytečné rozhazování. Peníze si radši ušetřete, s finanční rezervou se v zemském roce budete cítit mnohem lépe a svobodněji. Pokud nemusíte, nepůjčujte si.

Práce a nové projekty

Vepř není žádný iniciátor. S novými projekty bude tedy lepší počkat na rok krysy, který následuje. Spíše se zdokonalujte v tom, co jste již začali v roce předchozím. Netlačte zbytečně na věci, ani na sebe. Věci přijdou, když je na ně ten správný čas. Neztrácejte víru a každý den udělejte něco malého pro splnění svého snu. Věci dokončujte a práci odevzdávejte, až když jste s ní 100% spokojeni.

Společnost a přátelé

Vepř má rád lidi a společnost, rád pomáhá a stará se o ostatní. Nebuďte tedy tento rok sami a najděte si dostatek času pro rodinu a přátele. Rok přeje milým setkáním, nejlépe v teple vlastního domova. Letos se může stát, že budete pro druhé chtít mnohem víc, než pro sebe. Že budete pomáhat i za cenu toho, že vám samotným pak energie dojde… Na to je třeba dát si pozor a být milý a uctivý taky a především k sobě.

Láska a vztahy

Rok nahrává společenským setkáním, a pokud hledáte životního partnera, nebojte se vyrazit ven mezi lidi. Prase nosí štěstí, a třeba ho budete mít zrovna vy. Podle Číňanů je rok Vepře rovněž skvělým rokem pro založení rodiny, takže pokud to máte v plánu, právě teď je ten nejlepší čas.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
cibulinecka
cibulinecka 11. 2. 2019

Jen aby ten rok s vepřem byl lepší,než v loňském roce

Odpovědět
Majina
Majina 9. 2. 2019

hlavne by som sa potešila tej hojnosti-zdravia,šťastia,lásky a možno aj peňazí.

Odpovědět
sisinkaj
sisinkaj 7. 2. 2019

Odpovědět
avatar
Gábi Kynclová 5. 2. 2019

Zajímavý článek. Uvidíme jaky bude rok

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
88 604
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.