Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Terezie Schliková
Terezie Schliková
Vloženo 31. 12. 2018
Líbí se mi

Letos řešte jen minimálně a pouze nezbytné věci, vše ostatní, především zásadní záležitosti, nechte plynout

Terezie Schliková
Terezie Schliková
Vloženo 31. 12. 2018
Líbí se mi
Letos řešte jen minimálně a pouze nezbytné věci, vše ostatní, především zásadní záležitosti, nechte plynout

Letos řešte jen minimálně a pouze nezbytné věci, vše ostatní, především zásadní záležitosti, nechte plynout

Vypadá to, že se v tomto roce budete cítit jako ryba ve vodě. Prostě si budete tak proplouvat  Pamatujte si, že ve vašem případě letos nemá smysl cokoli hrotit. Naopak, řešte jen minimálně a nezbytné věci, vše ostatní, a především zásadní záležitosti, nechte plynout! Tohle je pro vás krédo na celý rok 2019! Věta, kterou nepustíte z hlavy – nic neřešit a nechat věci plynout!!! Buďte taky otevření všemu novému. Bude k vám toho spousta přicházet. Přátelé, ale znáte se, že? Vybírejte pečlivě, protože jak dobře víte, máte opravdu velké tendence opakovat své chyby. Doufám tedy, že už jste dostatečně poučeni a nenamelete si zase ústa. Jakmile budete mít sebemenší pochybnost, radši od toho rychle pryč! Bavíme se samozřejmě o vztazích.

Myslím, že k vám obecně proudí příval nové energie, tak se ani nebraňte změnám. Můžete se stěhovat, rekonstruovat, můžete měnit stav , zaměstnání, profesi, cokoliv. Všechny změny, které k vám přijdou, jsou naprosto v pořádku. Majzla si dávejte hlavně na ty vztahy, všechno ostatní bude v pohodě. Tím teda neřikám, že vztahy nic moc, jen si prostě nesmíte vybrat zase ten samej případ, jako doposud. Celkově se vám bude dařit, tak se nemusíte bát rozjet nějakej novej projekt nebo uskutečňovat to, na co si už delší dobu myslíte. Budete mít nádhernej prostor pro seberealizaci. Věnujte se něčemu, co vám dává smysl, co vás baví. Co můžete, pokud možno udělejte a neodkládejte to. Je taky čas na plnění snů. Možná byste tuhle činnost dali až na poslední místo, ale bude to pro vás hodně důležitý, tak to nepodceňujte. Navíc budete mít skvělé možnosti ty sny fakt uskutečnit.

Obecně zpomalte, nebuďte tak hektičtí. Paradoxně stihnete víc věcí, než v tom vaše šíleně zrychleném tempu. Když totiž jedete takhle na plno, v podstatě u toho, co děláte, ani pořádně nejste přítomni. A podle toho to taky pak vypadá, navíc ne vše se podaří, protože v tom zmatku uděláte spoustu chyb. Když zpomalíte, budete více soustředění a vše si víc nacítíte, takže pravděpodobnost chybnosti velmi snížíte. Navíc tím, že to uděláte pořádně, zvýšíte i efektivitu. No nemručte, to už se snad vyplatí, ne? Na to vaše: „Jak to mám asi udělat?“ následuje moje: „Jednoduše, hlavně v tom nehledejte žádnou vědu. Prostě zpomalte“.

Já to teda celkově vnímám velmi optimisticky, pokud si to teda sami neposerete nějakým svým blbým vztahovým rozhodnutím  Ale to neznamená, že se toho budete bát. Jen buďte opatrní, jasný? Vždyť na ty případy už za ty roky musíte mít vycvičenej čenich, tak ho jen poslouchejte, až ucítí tu varovnou stopu. Ne, že si řeknete, že tentokrát to bude jinak  NEBUDE!!! Jakmile přijde varování, tak NEBRAT!!! Tak good luck, děcka 

Pro vypracování ročního osobního horoskopu mě neváhejte kontaktovat

 

Tereza

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Petula89
Petula89 25. 4. 2020

super

Odpovědět
Kateřina Hanáková

Super, děkujeme

Odpovědět
Tvořilka97
Tvořilka97 2. 1. 2019

Děkuji, pokusím se na to soustředit

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 509
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.