Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Terezie Schliková
Terezie Schliková
Vloženo 21. 12. 2018
Líbí se mi

Naučte se brát věci s nadhledem, neplýtvejte energií pro zbytečně složitá rozhodnutí, ale poslouchejte svou intuici

Terezie Schliková
Terezie Schliková
Vloženo 21. 12. 2018
Líbí se mi
Naučte se brát věci s nadhledem, neplýtvejte energií pro zbytečně složitá rozhodnutí, ale poslouchejte svou intuici

Naučte se brát věci s nadhledem, neplýtvejte energií pro zbytečně složitá rozhodnutí, ale poslouchejte svou intuici

Ahoj  U vás je to asi takhle: jakmile se ve vás začnou prát ty dvě nebo ti dva nebo on s ní či ona s ním, to je jedno, jak to tam máte, každopádně jakmile dojde k vnitřnímu boji se sebou, pamatujte na jednu důležitou věc – odvádí vás to od správného rozhodnutí. Věnujete více pozornosti tomu, co se ve vás odehrává namísto toho, abyste se soustředili na výsledek, tedy na to, co vlastně chcete. Taky proto většina vašich rozhodnutí vypadá, jak vypadá. Jasně, je to věc, se kterou nic moc neuděláte, ale něco se přeci jen dělat dá.

Za prvé se přestaňte vymlouvat na to, že jste blíženec a ti to tak mají! To je první krok. Jestli vás to uklidní, každé znamení má něco  Buď to budete brát jako vaši součást, se kterou se nedá nic dělat, nebo jako výzvu, že když máknete, můžete věci změnit  Krok číslo dvě spočívá v tom, že i když se to ve vás bude mlátit hlava nehlava, vy se prostě nadechnete a řeknete si třeba: „aha, už zase“, a necháte to proběhnout. NIC VÍC! Nebudete do toho zabředat, nebudete nad tím přemýšlet, nebudete se v tom hrabat! Jde o to nedávat tomu energii, chápete? No a pak se jednoduše rozhodnete až ve chvíli, kdy se to ve vás vybouří nebo budete mít pocit, že už víte. Prostě až budete mít jasno.

Obecně to chce víc lehkosti. Zbytečně nic nikam netlačte, ani sebe. Ne, že se zase necháte do něčeho navrtat! Lépe řečeno, máte se to učit. Jet více podle intuice než podle toho, co vám zrovna říká mysl. Ona totiž velmi ráda našeptává  Řekněme, že je to spojenec ega. Tento rok na vás čeká spousta příležitostí a rozhodnutí. Budete mít z čeho vybírat. Proto ten úvod, abyste vybírali dobře  Když zrovna budete mít pocit, že se nic neděje, nevěřte tomu, nenechte se zmást. V tu dobu jen máte mít klid a připravovat se na to, co přijde, protože se opět budete muset rozhodnout. Prosim vás, hlavně v tom nehledejte žádnou tragédii! Naopak! Užívejte si. Když to budete dělat dobře, všechno bude tak pozvolna plynout. Chce to jen nepropadnout tomu všemu kolem, což vás zase naučí být u sebe.

Zkrátka a dobře, všechno špatný pro něco dobrý, že  Ještě jedna důležitá věc – jakmile budete mít pocit, že se vám něco nelíbí to je jinak, než byste chtěli, ZMĚŇTE TO! To můžete, a navíc to můžete jen vy! Čeká vás fakt pohodovej rok, když si to dovolíte a když si to zařídíte. Navíc by vás to nemuselo stát ani takový úsilí. Je to jen na vás, jak s tím, co je a co přijde naložíte. Takže zbytečně nad ničím nepřemýšlejte, protože nedej bože něco vymyslíte, a dejte si to na pohodu. Hezky v klidu. JDE TO, ne že ne  Když budete chtít osobní horoskop, víte kam psát a volat 

 

Tereza

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Petula89
Petula89 25. 4. 2020

zkusím

Odpovědět
wacky
wacky 29. 1. 2019

Tak to jsem zvědavá, jak s tím rokem naložím Ale půjdu do toho - i když nevím zatím do čeho - s velkou odvahou a radostí

Odpovědět
lemur
lemur 15. 1. 2019

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 572
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.