Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Vesmírná kočka
Vesmírná kočka
Vloženo 16. 8. 2015
Líbí se mi

Hvězdy poraďte: Jak se vyznat sama v sobě?

Vesmírná kočka
Vesmírná kočka
Vloženo 16. 8. 2015
Líbí se mi
Hvězdy poraďte: Jak se vyznat sama v sobě?

Hvězdy poraďte: Jak se vyznat sama v sobě?

Mnoho z nás se podívá na internet a okem zašilhá ke svému znamení. Podívá se, co ho tento týden čeká a nemine a nebo si přečte, jak je podle hvězd specifikován. Ráda bych vám k tomuto napsala pár slov a zároveň vás pozvala k „seriálu“ na pokračování právě na téma zvířetníkových znamení. 

Narodila jste se 22.3. a jste znamení Beran (toto je vaše Sluneční znamení). Mnohdy na vás ale velice sedí znamení Ryby. Čím to je? Jste na hranici těchto znamení a každý, kdo je narozen na „rozhraní“, bude vždy jistými rysy pasovat k jednomu i ke druhému znamení. Bude tak moci těžit z obou silných stránek, ale také bude muset bojovat se slabými stránkami obou znamení. Je důležité se pozorovat a bez nalhávání si určit, které vlastnosti se vás, z toho kterého znamení týkají. Je to nejjednodušší způsob, jak se sama v sobě vyznat.

Často se mi stává, že lidé říkají např.: „Jsem Vodnář, ale lidi mě často typují na Lva.“ Není to nic neobvyklého a tuto zajímavost způsobuje ascendent – hodina, ve které jsme narozeni. Ascendent je to, jak vás vnímá vaše okolí.
Můžete být přesný Vodnář, ale okolí vaše vystupování často bude chápat a vnímat jako Lví. Budete tedy mít částečně Lví charakter i vzhled, ale váš vnitřek bude Vodnář.

Vaše znamení ovlivňuje i to, jak jsou postaveny další planety. Na internetu je mnoho stránek, kde je možné zjistit, v jakém postavení jsou vaše ostatní planety.
Vše se však týká i horoskopů na krátkou dobu – není možné pro všechny znamení napsat konkrétní horoskop, ale je možné zjistit, co které znamení v určitou dobu bude provázet.


Seriál na pokračování se bude týkat toho hlavního – vašeho Slunečního znamení. Popis uvedený u každého znamení neberte za slovo Boží. Jak jsem výše psala, je potřeba se pozorovat a vzít v potaz vlivy, které na nás působí. Přesto však doufám, že vám tato zajímavost přijde k chuti a dozvíte se o sobě třeba i něco nového.

Tak tedy vzhůru do čtení! 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

Odpovědět
Atevy
Atevy 12. 12. 2019

Odpovědět
gustawka
gustawka 22. 10. 2015

těším se na střelce

Odpovědět
jitkakytka
jitkakytka 18. 8. 2015

no já jsem taky příklad : Beran a Rak = oheň a voda // už 42 let, pravda někdy to bylo velmi složité, ALE

Odpovědět
MAMA s.r.o.
MAMA s.r.o. 18. 8. 2015

Nemůžu se dočkat...jsem býk, manžel býk...stačí mávnout červeným praporkem... Těším se na seriálek....kéž začne Býky, jak jsem nedočkavá

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 359
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.