Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Terezie Schliková
Terezie Schliková
Vloženo 25. 1. 2020
Líbí se mi

Co čeká v roce 2020 Váhy

Terezie Schliková
Terezie Schliková
Vloženo 25. 1. 2020
Líbí se mi
Co čeká v roce 2020 Váhy

Co čeká v roce 2020 Váhy

Teda já čumim! A vy budete taky Víte, co vám vyšlo? No nevíte, logicky, že jo. Vyšly vám zázraky. To je jako pecka. Jen se teď mrknem na to, co s tim

Hele, letos budete mít spousty příležitostí a nabídek. Bude to k vám proudit tak nějak samo, možná ani nebudete vědět, kterou si vybrat. Co tím chci říct, je to, abyste si fakt vybrali!!! Znáte se! Vy nad tim zase začnete přemejšlet a kalkulovat a to je fakt průser, to by se taky mohlo stát, že než vy se rozhoupete, tak bude po všem. Já vám řikám, nebuďte trubky a jděte ihned do všeho, co vás aspoň trochu osloví! Můžete mít fakt hezkej rok a navíc z věcí, který letos začnete budete čerpat ještě několik dalších let. Tak to neposerte. A netlemte se, já to z vás úplně cejtim.

Pamatujte si to a fakt se podle toho v průběhu roku chovejte. Ona to bude taková vaše letošní lekce - neváhat. Asi už je to do očí bijící, tak se vesmír rozhodl, že je čas to zastavit. Navíc je tady další věc - a tou je ta vaše umanutost. Zapomeňte na ni. Strašně, ale strašně moc vás brzdí a hrozně moc věcí v životě vám kazí. Vykašlete se na ni a jen tak si proplouvejte. Tenhle rok může mít neobyčejnou lehkost, pokud to dovolíte. Pokud ne, tím hůř pro vás.

Určitě ale snadno poznáte, co máte dělat a co ne. Totiž to, co pro vás bude to správný, půjde fakt samo, oproti tomu to ostatní fakt těžce nepude. Možná budete mít pocit, že vám někdo hází klacky pod nohy, ale nenechte se zmást. Nebude mít cenu na někoho házet vinu, bude prostě jednodušší se na to vykašlat a dělat něco jinýho. Jelikož toho bude spousta, co budete moct dělat, nebudete se nudit Což by mohlo bejt fajn, protože když se nebudete nudit, nebudete mít ani čas na to vaše přemějšlení.

Během letošního roku můžete taky srovnat spoustu věcí z minulosti. Nebojte se šlápnout do vosího hnízda, bude-li to potřeba. Máte to tam fakt čistý a průchozí, takže pokud budete mít pocit, že máte trochu zariskovat, klidně do toho, asi to fakt bude k dalšímu postupu potřeba. Prostě se hodně spoléhejte na svůj pocit a intuici, nebojte se být spontánní a hlavně nepoužívejte hlavu a nepřemejšlejte. To je to, co vás vždycky nejen zastaví, ale mnohdy ještě zatáhne zpátky. Tak takhle ne, letos se jde dopředu. Prostě pokrok, vážení. Tak se nevažte, ale odvažte

Krásnej rok i vám a jak píšu všem, když budete chtít osobní horoskop, udělám

Foto: Shutterstock

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
_Adél_
_Adél_ 28. 5. 2020

Hezké

Odpovědět
Monulka
Monulka 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Petula89
Petula89 25. 4. 2020

syn je váha

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 8. 4. 2020

Odpovědět
Svata
Svata 11. 2. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 296
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.