Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Robert Policar
Robert Policar
Vloženo 8. 6. 2019
Líbí se mi

Úplněk ve znamení Střelce: Cesta moudrosti a učení

Robert Policar
Robert Policar
Vloženo 8. 6. 2019
Líbí se mi
Úplněk ve znamení Střelce: Cesta moudrosti a učení

Úplněk ve znamení Střelce: Cesta moudrosti a učení

Uvědomte si svou vlastní niternou moudrost, podle které se možná řídíte, aniž byste si toho byli zvlášť vědomi. Každý něčemu věří, a přestože se někdo považuje za ateistu, dává tím najevo, že má jasno v tom, čemu on sám věří. Život je neustálá škola a učební plán se mění s ním. Nebojte se neznáma, protože to je přítomno vždycky. Po celý život se něčemu učte a uvidíte, že budete působit stále svěžím dojmem.

Přesný úplněk proběhne v pondělí 17. června kolem půl jedenácté dopoledne. Vyhněte se zbytečným konfliktům s některými lidmi, a pokud i tak budete donuceni k nějakému řešení, buďte trpěliví i připraveni jednat. Možná se některým z vás mohly zdát poučené sny, a tak si je určitě zapište do svého oblíbeného deníku.

Vypěstujte v sobě moudrost

Neutíkejte před ničím, a naučte se jen tak spokojeně být. Záměrně zpomalte a naslouchejte hlasu poznání a příliš mu nevěřte. Ponořte se do svého srdce a naučte se vnímat jeho specifickou řeč. Uvědomte si, že váš život je zcela neopakovatelný, což znamená, že i vaše vnitřní moudrost je zcela výjimečná. Přesto se i neustále vzdělávejte a zbytečně neotálejte, protože mozek má tendenci chřadnout. Mozek je jako sval, který se musí neustále procvičovat, aby byl dostatečně výkonný. Naučte se nový jazyk nebo prohlubte své znalosti z angličtiny.

Síla detoxikace

Pokud budete cítit nutkání se očistit od fyzických i psychických neduhů, nastal ten správný čas. Pobývejte dnes hodně u vody a zkuste s ní mluvit, jako by to byla vaše babička. Svěřte se jí se všem vašimi problémy a rozhodněte se dále těmito tématy příliš netrápit. Po chvíli ucítíte, jak z vás něco padá a můžete dokonce vnímat určitou lehkost ve své duši. Také se zamyslete nad svými myšlenkami, zda druhým zbytečně v duchu neškodíte nebo sami sobě. Odpusťte si všechny životní situace, kdy jste šli proti sobě, ale netušili jste vážnost takového jednání. Obnovte důvěru v sebe sama a kupte si nějaké zdravé bylinky.

Podívejte se na své bývalé vztahy ke svým učitelům

Podle mayského kalendáře nastane tento úplněk v den 1-Akbal-7-Muluc (Voda)-2. Je to příznivý den pro odpuštění všem učitelům, kteří kdysi ranily vaše srdce. Vzpomeňte si na první učitelku nebo vychovatele, se kterým jste nevycházeli příliš dobře. Možná vám někdo v minulosti řekl něco nehezkého, což ovlivnilo váš vztah k vám samotným. Rovněž se zaměřte i na své rodiče, kteří vám mohli rovněž ublížit, přestože ne úmyslně. Modlete se za ochranu vašeho domova i vašich předků a uvidíte, že se energie vzedme.

Na co si dát pozor?

Nebuďte příliš impulsivní, a svou pravdu si nechte zatím u sebe. Neřešte nic důležitého a počkejte si na lepší okamžik. Naučte se něco nového a odpusťte si, že jste si některé věci v minulosti nedovolili. Zbytečně nechoďte do neznámých, nebezpečných míst a nezapomeňte se rozpomenout na své syn.

Napsal: Robert Policar

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Petula89
Petula89 25. 4. 2020

pravda

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 8. 4. 2020

Odpovědět
Babina
Babina 4. 7. 2019

super článek

Odpovědět
TerezaZlin
TerezaZlin 17. 6. 2019

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 360
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.