Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Terezie Schliková
Terezie Schliková
Vloženo 27. 1. 2020
Líbí se mi

Co v roce 2020 čeká Střelce

Terezie Schliková
Terezie Schliková
Vloženo 27. 1. 2020
Líbí se mi
Co v roce 2020 čeká Střelce

Co v roce 2020 čeká Střelce

Broučkové moji, copak jsem to na vás vytáhla za kartu? Nevim, jestli je to tou Plzní, kterou k tomu psaní popíjim, ale vypadá to, že letos to bude především o vztazích.

Tak, a teď někteří z vás zajásali a jiní si řekli “a do prdele”. Obojí je správně, takže dobrý Jásající asi hned napadlo, že se vztahy zlepší nebo že konečně potkají někoho, s kým to bude stá za to. Zbytek asi pochopil, že nastává změna. Ale k lepšímu přece, tak nebuďte smutný!!! Ať už patříte do kterékoli skupiny ze dvou, berte vše pozitivně, protože situace se fakt vyvíjí směrem k lepšímu. Ale abychom se napatlali jen ve vztazích, letos to bude taky o vašich osobních hranicích. Tam dojde taky k posunu, možná bych řekla k celkovému přenastavení. To se samozřejmě promítne do všech oblastí a především do těch vztahů. Všechno jde ruku v ruce a všechno spolu bude souviset a vzájemně na sebe navazovat. 

Nebojte se u sebe tedy změnit cokoli, co vám nebude vyhovovat anebo co prostě jen tak budete chtít jinak. Štěstí přeje všem změnám, tak hurá do nich, když už se to samo nabízí. Totiž takhle, zejména ty osobní hranice ve vztazích potřebujete trochu upevnit. Někdy totiž máte tendence podléhat svému protějšku až moc a pak se mnohdy ocitnete na místě, kde zjistíte, že jste se zase tak trochu sebe zapřeli. No a pak začnete panikařit, protože najednou nevíte, jak z toho ven. Teď to bude přesně o tom, že se máte naučit se do tohoto stavu nedostat.

Pamatujte si, že láska ani vztah nejsou o tom, že se totálně přizpůsobíte. Je to o spolupráci, spolutvorbě (tohle slovo jsem použila úplně poprvé v životě, tak podezřívám Plzeň, že mi do toho psaní trochu kecá). Když už jste jednou ve vztahu, nemá to být o soupeření o tom, kdo z koho. Jde o rovncennej vztah, teda mělo by jít. Jste oba na stejný pozici a z tý pozice jdete za nějakým společným cílem, kterej si sami vytyčíte. Ale vytyčíte si ho společně, ne každej sám v sobě! Nesmíte se domnívat, že to či ono chcete oba, musíte to prostě vědět. Domněnky jsou v podstatě takovej zabiják. Nepouštějte si ho do života.

Celkově vás čeká fajn rok, užijte si ho. Díky němu, teda ne díky němu, ale díky tomu, co všechno si prožijete, pochopíte, naučíte se, se můžete hodně posunout. Ale víte jak to je, bude to podle toho, co všechno si dovolíte. Takže se ničemu nebraňte a nechte ten vesmír, ať s váma pohybuje, jak je potřeba. Protože on ví stejně nejlíp Krásnej rok, střelečci. Když budete chtít osobní horoskop, napište nebo zavolejte. Ten už s Plzní dělat nebudu

Foto: Shutterstock

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 28. 5. 2020

Hezké

Odpovědět
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Petula89
Petula89 25. 4. 2020

hezký

Odpovědět
benca
benca 18. 4. 2020

pekne

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 8. 4. 2020

střelci budou mít zajímavý rok

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 154
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.