Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Terezie Schliková
Terezie Schliková
Vloženo 18. 1. 2020
Líbí se mi

Co čeká v roce 2020 Ryby

Terezie Schliková
Terezie Schliková
Vloženo 18. 1. 2020
Líbí se mi
Co čeká v roce 2020 Ryby

Co čeká v roce 2020 Ryby

Rybičky, u vás to vypadá, že jste trochu napřed, tak budete muset malinko zbrzdit. Jste celkově akční a fakt jste toho hodně stihli, ale jak sami víte, dalo vám to dost zabrat. Takže letos klídek, a fakt to poslechněte, protože jestli pojedete dál v tom šíleným tempu, budete zastaveni a v podstatě nic jinýho, než ten odpočinek, vám stejně nezbyde.

Navíc pro vás tenhle rok bude hodně o vnitřních procesech. Meditujte nebo jen tak buďte, to je jedno, důležitý ale je, abyste poslouchali, co vám vaše nitro řiká. Budou vám od něj chodit úžasný zprávy, díky kterým se svým životem můžete fakt zahejbat, nebo radši pohnout a to i v tom klidovém režimu. Cílem je, abyste se naučili odpočívat, což mnohým z vás fakt nejde a hlavně to, abyste se naučili trochu té bezohlednosti. Vysvětlím - u vás je potřeba tu ohleduplnost dát trochu do rovnováhy, protože, jak jistě víte, jste ohleduplní až moc a vaše ohleduplnost je kontraproduktivní jak pro vás, tak pro toho, komu pomáháte, i když to děláte v dobrý víře.

Totiž, abysme si rozuměli, dělat něco pro někoho v dobrý víře vždycky smrdí průserem Takže zapomeňte na vaše pocity viny, přestaňte mít výčitky a uvědomte si, že jedinej, za koho máte zodpovědnost, jste vy sami a váš pes Jste ryby, vy vždycky vším nějak proplujete, takže si v podstatě můžete dělat, co chcete, ale musíte s tím bejt v souladu. Letos byste každopádně neměli dělat moc. U vás letos platí, že míň je víc. Znovu podotýkám, že je to kvůli tomu šílenýmu tempu, který jste v minulých letech nasadili. Vy už tak sami stejně pozorujete, že to moc nedáváte, že už toho nezvládnete tolik, jako dřív. Je to naprosto v pořádku, vaše tělo to ví, ví toho moc, tak ho poslouchejte.

Dvacítka pro vás bude hodně duchovnim rokem. Budete se poznávat jinak než doposud. Mnozí z vás v sobě objeví dosud neobjevené. Když se na sebe budete fakt soustředit, dojdete k poznání, že kromě fyzické síly máte sílu vnitřní a ta je mnohem silnější. Pochopíte, že nemusíte zvládat všechno, že si klidně můžete nechat pomoct. A taky pochopíte, že když něco neuděláte dneska, můžete to udělat jindy nebo taky vůbec Chci tím říct, že máte jedinečnou možnost se dostat do vnitřního klidu, do pohody. Že se můžete zbavit pocitu, že vám nějaký povinnosti furt dejchaj na záda. Choďte hodně ven a relaxujte, odpočívejte. Teď je potřeba se fakt věnovat sobě, nepodceňujte to. Vždycky je lepší, když s něčím začnete sami, než když vás k tomu něco donutí. Buďte na sebe hodný a ohleduplný buďte taky především k sobě.

No, vypadá to jednoduše, ale pro mnohý z vás to nebude vůbec jednoduchý. Vnitřní procesy jsou vnitřní procesy. Projděte si jimi, pusťte je k sobě a přijměte je. Nechte je, ať s váma mávaj. Je to potřeba. Léta jste dělali, že nejsou. Teď už to takhle nepůjde, protože jsou moc silný. Na druhou stranu není účel, abyste se kvůli nim trápili, to ani oni nechtějí. Chtějí se prostě jen projevit, tak jim dejte čas a prostor. Strašně se vám ve finále uleví a váš život získá nový rozměr. To za to stojí, vy za to stojíte Krásnej novej rok a když budete chtít udělat osobní horoskop, tak ho samozřejmě udělám

Foto: Shutterstock

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 28. 5. 2020

Hezké

Odpovědět
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Petula89
Petula89 25. 4. 2020

skvělé

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 8. 4. 2020

na ryby to asi docela sedí

Odpovědět
Alka1979
Alka1979 23. 1. 2020

Tak to sedí

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 154
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.