Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Terezie Schliková
Terezie Schliková
Vloženo 24. 1. 2020
Líbí se mi

Co čeká v roce 2020 Panny

Terezie Schliková
Terezie Schliková
Vloženo 24. 1. 2020
Líbí se mi
Co čeká v roce 2020 Panny

Co čeká v roce 2020 Panny

Ahoj No páni, vás teda čeká rok! Rok oslav, řekněme Pozor, to neznamená, že se naložíte do lihu a počátkem roku 2021 si dáte detox Znamená to, že se vám bude dařit a celkově to bude takový veselý období, ale jak jistě víte, každej úspěch s sebou něco nese.

Vy si každopádně běžte za svym a nezastavujte se před ničim. Teda jasně, když uznáte za vhodný zastavit tak jo, samozřejmě, neměli byste se dostávat do situací, kdy vám pude vo kejhák. Řekla bych, že se ve vašem životě taky odehraje spousta změn. Mnohdy dost zásadních. Jen podotýkám, že není důvod k panice, jsou to změny, který jsou pro váš další život a hlavně vývoj dost potřeba. Tak se jim nebraňte a hurá do nich!

Taky mám pocit, že se vám dost přenastaví osobní hranice, což je super. Konečně! Vypadá to totiž, že si konečně budete vědomi sami sebe a s tím jde ruku v ruce to, že už nenecháte ostatní, aby si s váma vytírali víte co. Počítejte taky s tím, že duchovně vyrostete. Ať už se nacházíte na jakékoli úrovni, půjdete o level vejš. Další důvod k oslavě

Když už jsme u toho, bylo by fajn, abyste ze všeho, co se vám povede, radovali a náležitě se za to ocenili. Nic neberte jako samozřejmost. Vy máte ten práh posuzování sami sebe dooost posunutej a ocenit se moc neumíte. Bylo by fajn tu hranici taky trochu zmírnit. Bolest tak trochu berete jako součást života a kvůli tomu s váma jen tak něco nezatřese. To je ale z dlouhodobýho hlediska dost kontraproduktivní, protože pak otupíte natolik, že vám ani nevadí, když se na vás štípe dříví. Tomuhle už taky odzvonilo, berte to tak, prosím. Už nejste žádný panenky, stávají se z vás panny! A podle toho se sebou musíte taky jednat, tedy zodpovědně.

Buďte všemu otevření, ke všemu, co přijde, se stavte čelem a reagujte podle toho, jak to budete v danou chvíli vnímat a cítit. Hlavně podle sebe! To je to nejdůležitější. Tak asi tak, krásnej rok vám No a když budete chtít osobní horoskop, udělám

Foto: Shutterstock

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 28. 5. 2020

Hezké

Odpovědět
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Petula89
Petula89 25. 4. 2020

hezký

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 8. 4. 2020

Odpovědět
avatar
Věra Zelenková 8. 2. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 154
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.