Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Terezie Schliková
Terezie Schliková
Vloženo 23. 1. 2020
Líbí se mi

Co v roce 2020 čeká Lvy

Terezie Schliková
Terezie Schliková
Vloženo 23. 1. 2020
Líbí se mi
Co v roce 2020 čeká Lvy

Co v roce 2020 čeká Lvy

Ahoj šelmy Tak co s váma? Vemu to nejdřiv stručně a pak to rozepíšu. Letos budete muset hejbnout zadkem. V žádnym případě totiž nemůžete jen tak stát a čekat, že se jako “něco” stane. Jasně, vždycky se něco stane, ale ne vždycky jsme s tim spokojený. A jestli budete chtít bejt spokojený, budete pro to muset něco udělat.

Nenechávejte nic osudu ani náhodě, vemte to do svých rukou. A hlavně, ať se bude dít cokoli, nezasahujte vesmíru do proudu jeho dění. Klidně ho nechte, ať si s váma dělá, co chce. To neznamená, že nebudete dělat nic. Budete, v rámci svých možností v tu danou chvíli a podle toho, jak to momentálně budete vnímat. Fakt nemá cenu jít proti proudu, nemuselo by se vám to krutě vyplatit. Možná si letos budete připadat trochu sami nebo osamoceně, řekněme. Berte to jako součást plánu a nekoukejte na to vůbec tragicky. Samota je stav, ve kterým se naučíte jednat čistě a jen podle sebe, protože se nemusíte na nikoho ohlížet. A to je přesně to, co potřebujete. Hodně vás to posílí, přenastaví a upevní vaše hranice  a celkově vás to vyrovná.

Energie tý karty je taková zdrženlivá, trochu to vypadá, že se budete držet v pozadí. OK, nic proti tomu, ale dejte si bacha na to, abyste se tam pak nezapomněli. Můžete bejt v pozadí, ale ve střehu. Na rovinu, příležitosti se k vám zrovna nepohrnou, tak by bylo fajn po nějaký skočit, když ji někde zavětříte a nečekat, až po ni skočí někdo jinej. S tim asi souvisí to hejbnutí zadkem, jak bylo psáno na začátku Taky mi přijde, že se všechno bude odehrávat tak nějak uvnitř vás, tak asi nečekejte moc věcí zvenku. Bude to hodně o vašich vnitřních procesech, nastaveních a prožitcích. Budete se hodně vnímat, konečně!

Samozřejmě vám bude taky spousta věcí docházet, takže by se dalo říct, že vás čeká přelomový rok. Přelomový v tom, že už nebudete chtít dělat věci stejně jako doposud. Dojde vám, jak se sebou zacházíte a co všechno si necháte líbit, jak vám život utíká, za čím vším se vlastně honíte a hlavně na úkor čeho. To je pecka, chápete to? Tak se nebojte.

Všechno přijde, ve správný čas, a vy teď zkrátka musíte ještě trochu dozrát. Připravit se na to, co vás v budoucnu čeká. Tak si ten proces užívejte a buďte za něj rádi, protože je všechno v pořádku a tak, jak má být. Ti praví králové se ve vás teprve rodí Tak krásnej rok! A když budete chtít udělat osobní horoskop, pište, volejte. Mně, samozřejmě

Foto: Shutterstock

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 28. 5. 2020

Hezké

Odpovědět
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Petula89
Petula89 25. 4. 2020

pěkný

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 8. 4. 2020

lvů mám v okolí dost

Odpovědět
Svata
Svata 11. 2. 2020

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 154
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.