Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Terezie Schliková
Terezie Schliková
Vloženo 28. 7. 2019
Líbí se mi

Neberte na nikoho ohledy. Jen ta nejupřímnější rozhodnutí mají největší potenciál

Terezie Schliková
Terezie Schliková
Vloženo 28. 7. 2019
Líbí se mi
Neberte na nikoho ohledy. Jen ta nejupřímnější rozhodnutí mají největší potenciál

Neberte na nikoho ohledy. Jen ta nejupřímnější rozhodnutí mají největší potenciál

Ahoj, tak jak je vám v těch vedrech? V pohodě, nic neřikejte, asi tušim Jdeme rovnou na věc, přátelé, pač nemám kapacitu plodit něco navíc. Mrkněte na tu kartu, je fakt zajímavá!

Když to do úvodu shrnu, jedná se o to, že ve svých rozhodnutích k sobě máme být co nejúpřímnější. Z čehož jasně plyne, že ať už se tenhle týden budeme rozhodovat o čemkoli, a že bude o čem rozhodovat, máme se řídit tím, co se v nás doopravdy odehrává a navíc nebrat ohledy na nikoho a nic jiného! Tohle si dobře pamatuje, protože jen ta nejupřímnější rozhodnutí budou mít ten největší potenciál. Jakmile se ve svém rozhodování začnete přizpůsobovat, uvědomte si, že v tu chvíli neplníte svou vůli, ale vůli svého partnera, rodiče, dítěte, atd., tudíž se nejedná o vaše rozhodnutí, ale o rozhodnutí jejich. No a tahle rozhodnutí samozřejmě nevedou k úspěchu ani k ničemu dobrýmu. Takže tak. Jak víte, všechno jde ruku v ruce. Máte teď jedinečnou možnost si něco splnit, někam se posunout, s něčím hnout. Jak se to bude vyvíjet, je jen a jen na vás, tak si to zbytečně nekažte, když už tu ta možnost je. Nikdo by vás neměl brzdit, a pokud se to děje, je to jen proto, že to vy sami dovolujete. Pokud to tak je, včas to zastavte. Upevníte si nejen svůj záměr, ale i svoje hranice. Prostě spojíte příjemné s užitečným, a to by bylo, aby se to někde neprojevilo V podstatě byste měli fungovat jako takovej průtokáč. To, co se odehrává uvnitř, vzít a tak, jak to je, bez jakýhokoli hodnocení pustit ven nebo do vesmíru, jak chcete. Jedině tak to totiž bude fungovat. To je ve stručnosti všechno. Nic víc nepotřebujete. Já toho ze sebe víc v tom vedru stejně nevymáčknu a vám by se nic dlouhýho asi ani číst nechtělo. 

Co se týče konzultací, v Praze budu v pondělí a úterý, zbytek týdne Jičín, roční osobní horoskopy a telefon  

Vodnář

U vás byl dlouho klid a zase potřebujete nějakou lekcičku, co? OK, máte ji mít, řiká vesmír. Jen si pamatujte, že není třeba zacházet do detailů, že už toho spoustu umíte, a tohle je o tom, spíš přijímat a pouštět než cokoli jinýho. Jasný? Zbytečně se do toho nenořte, k ničemu to nepovede.  

Ryby

Držte se sebe víc než kdy jindy. Přesně tak, jak je to v úvodu. Na nikoho a na nic, vy víte sami nejlíp, co je pro vás nejlepší a proč to či ono vlastně chcete. Ustůjte si to, zejména sami před sebou.  

Beran

Berani zase budou mít pocit, že nic nikam nevede, a budou mít tendence to zabalit. Bohužel ještě dřív, než se začne něco dít, takže si to vlastně sami tak nějak zazdí. K tomu ale nemusí dojít, když věci necháte plynout tak, jak plynou, a dáte jim čas, kterej fakt potřebujou. 

Býk

Neusněte na vavřínech, vážení. Bude zapotřebí vaší ostražitosti a bdělosti k tomu, aby se situace zdárně vyřešila a uzavřela. Tohle ještě fakt není konečná fáze, ještě budete muset malinko máknout. 

Blíženci

Blíženci se sblíží No není to fajn? Hele, je jedno, jestli to bude nějaká bytost, jako člověk, zvíře, strom nebo něco úplně neživého. Prostě se sbližujte a užívejte si to, je to nějak potřeba  

Rak

Ale copak… Já vím, není to jednoduchý, ale fakt to není ani těžký. Je to jen o tom, jak k tomu budete přistupovat. Nakonec zjistíte, že všechno dobře dopadlo, a někteří z vás budou mít dokonce z prdele kliku. POZOR - nezapomeňte pak poslat slova díků a vyjádření vděčnosti tam nahoru… 

Lev

Držte se zpátky, ale buďte ve střehu. Do ničeho se zbytečně nežeňte, nic nehroťte a spíš vyčkávejte, co odkud přijde. Nemusíte čekat žádnej veleprůšvih, ale nepodceňujte situaci. Zkrátka ostražitost se vyplatí. 

Panna

Výborně, tady se někdo dostává do ráže! Super, jen tak dál. Využijte energie, která s váma cloumá a naprosto se jí oddejte. Ona už si s váma poradí a nasměruje vás tam, kde máte být. Hlavně se tomu nebraňte, jasný?  

Váhy

Dochází vám trpělivost. Není divu. Je to jen o tom, že v podstatě hledáte vinu u všech kolem a zatím vám pořád nedošlo, že to, na co čekáte, máte udělat sami. Zkuste to, aspoň nějakej vstřícnej krok udělejte. 

Štír

Koukám, že pozitivní naladění stále trvá Hele, asi takhle, teď vám nezbývá nic jinýho než zavřít oči, zatnout zuby a prostě si tím projít. Nepokládejte se do toho emočně, prostě tím jen projděte, čistě pragmaticky. A uvědomte si, že už to příště zažívat nemusíte.  

Střelec

Střelečci, no hurá, že by se konečně blýskalo na lepší časy? No už to tak vypadá Čeká vás něco nového, zajímavého, hezkého Tak si to hezky užijte a nechte se unášet  

Kozoroh

Hlavu vzhůru! To, že to teď nikam nevede, ještě neznamená, že se cesta neukáže později. Někdy je prostě potřeba vydržet, dát věcem čas a prostor, a tohle je přesně ten případ. Takže vydržte  

Pro tento týden máme zase hotovo. Vydržte ta vedra, dělejte pro sebe to nejlepší a buďte vděční za všechno, co máte.  

Krásnej tejden všem 

Tereza

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Petula89
Petula89 25. 4. 2020

souhlasím

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 8. 4. 2020

souhlas

Odpovědět
lemur
lemur 3. 8. 2019

Prima.

Odpovědět
janinkad
janinkad 1. 8. 2019

Opět trefné pro mé znamení.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 366
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.