Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Terezie Schliková
Terezie Schliková
Vloženo 21. 1. 2021
Líbí se mi

Co přinese rok 2021 Vodnářům

Terezie Schliková
Terezie Schliková
Vloženo 21. 1. 2021
Líbí se mi
Co přinese rok 2021 Vodnářům

Co přinese rok 2021 Vodnářům

Ahoj broučkové

Tak co, těšili jste se? Chyba! Dělám si prdel Tak jdeme na to, pojďte. Upřímně, na první pohled to vypadá na trochu náročnější rok. Ale! Něco z toho vykouzlíme, nebojte Ono jde v podstatě o to, že vy si to tak nějak děláte furt složitý sami. Už to tak máte no. Asi jak furt vaříte z vody I v tom, co někomu nepřijde jako problém, vy ho v tom vidíte. Já jsem si k tomu vytáhla ještě jednu kartu, abyste věděli, co s tim máte dělat, a ta už je o dost veselejší, takže jak řikám, neni se čeho bát V podstatě jediný, co vy teď musíte udělat, je přestat se utápět v tom, co je, pokud vám to nevyhovuje a začít konat kroky k tomu, jak z toho ven. HLAVNĚ PROSIM VÁS NEČEKEJTE, AŽ SE TO VYŘEŠÍ SAMO!!! Samo se to totiž nevyřeší.

Budete muset máknout, ale pozor, zase ne nějak moc! Nebude to o tom, že budete dřít a že vás jako čeká spousta náročnejch kroků. Ne. Tenhle rok pro vás bude jedna velká výzva. A jak se k nim postavíte, to bude záležet jen na vás. Podle tý druhý karty vám jednoznačně doporučuju se těm výzvám postavit čelem a fakt si to dát. Berte to jako hru. Hlavně totiž, prosim vás, NEBERTE NIC VÁŽNĚ A SEBE UŽ VŮBEC NE!!! Jakmile budete brát věci vážně, dostanou vás. Semele vás to a zase budete mít akorát depku. Ne! To už máte za sebou a teď je potřeba se oklepat a jít dál. Máte na to!!! Máte obrovskej potenciál! Jen je potřeba ho využít. Objevíte v sobě možnosti, o kterých zatím nemáte ani ponětí, v tom lepšim případě je trochu tušíte, ale čekáte, až přijde něco z venku a donutí vás je používat. Teď je ten správnej čas. Teď. Seberte všechny síly, zmobilizujte rodinu, známý, všechny konexe, udělejte, cokoli vás napadne a postavte se na nohy. Doba není jednoduchá a vývoj se dá těžko předpokládat. Co je ale jistý, jste vy! A vy a vaše možnosti jsou neomezené, chce si to jen uvědomit. Pokud se neomezíte vy sami, prostor před vámi taky nebude omezený. S tím jde ruku v ruce další doporučení, který pro vás mám - jednejte impulsivně a intuitivně. A prosim vás, nereagujte na strach. Každej ho má. Je to emoce jako každá jiná, už k nám tak nějak patří. Ale nesmíme se z něj posírat. Čím větší váhu mu budem dávat, tím víc nás bude omezovat. Berte strach jako každou jinou emoci, která s váma tak nemává. Nic jinýho to totiž není.

Jste teď tak celkově zabržděný a jediný, co to chce, je odbrzdit. Máte v hlavě spoustu nápadů a plánů, ale realizace drhne, protože furt čekáte, že se všechno zase vrátí do starých kolejí a že s tím nemusíte začínat, protože je to vlastně zbytečný. Omyl! Musíte a začněte! Začněte se vším, co vás napadlo, nebo teprve napadne. Je to cesta ven! Musíte udělat jen ten první krok a ne furt sedět se založenýma rukama a čekat. Jakmile se k tomu postavíte čelem, jakmile něco začnete, všechno bude najednou dávat smysl a už vás to nepustí! Chytne vás to, doslova vás to polapí a vy se v tom úplně najdete. Váš život získá novej rozměr a vás to bude neuvěřitelně bavit. Ještě jedna důležitá věc mi teď prolítla hlavou - NEOMEZUJTE SE NA TO, CO UMÍTE. Klidně běžte i do něčeho, o čem nemáte ani páru! Vůbec to nevadí!!! Jste hodně učenliví a jakmile vás něco nadchne, dáte do toho všechno, takže se pak lehce může stát, že během relativně krátké chvíle předčíte i ty, kteří v oboru dělají třeba i několik let. Otevřete se všemu, co k vám bude přicházet a nenechte si to ujít. Byla by to škoda. Byla by vás škoda Tak šup, na nic nečekejte a běžte do toho! Ptáte se do čeho? Do všeho!!!

No a když budete chtít udělat roční osobní horoskop, napište mi, já ho udělám

 

Krásnej rok vám!

 

Tereza

 

Foto: Shutterstock

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jana101
Jana101 4. 4. 2021

No ouha, tak uvidíme, líbí se mi myšlenka začít dělat něco úplně jinýho. A taky oklepat se, jít dál a nebrat nic vážně, i když jsem zažila nedávno tragédii v rodině... už vidím, kam ten rok směřuje.

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 28. 1. 2021

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 269
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.