Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Terezie Schliková
Terezie Schliková
Vloženo 22. 1. 2021
Líbí se mi

Co přinese rok 2021 Rybám

Terezie Schliková
Terezie Schliková
Vloženo 22. 1. 2021
Líbí se mi
Co přinese rok 2021 Rybám

Co přinese rok 2021 Rybám

Ahoj rybičky Vítám vás v novém roce

Už chcete vědět, jakej pro vás bude, že jo, tak jdeme na to, ať nejste dlouho napnutý Tenhle rok pro vás bude určitým mezníkem. A to proto, že se vlastně nebude nic moc dít. Budete balancovat nad vaším dosavadním životem a mnozí z vás se budou cítit poněkud ztraceně. Ze začátku můžete být i nervózní. Všechno to bude daný ztrátou všech těch pofidérních jistot. Vidíte, jak moc jsme ovladatelní a manipulovatelní? Jsme takové nástroje kohosi, kdo potřebuje naši sílu k dosahování svého záměru, kterým jsou peníze a moc. Tahle doba to ale pomalu všechno bourá a lidem začíná docházet, že věci mohou být i jinak, než jak si celou dobu mysleli. Ztráta jistot a následné procitnutí v tom, že tyto jistoty vlastně žádnými jistotami nejsou a nikdy nebyly, je poněkud nepříjemné zjištění a může člověka poměrně dost znejistit. Přesně to se bude dít u vás. Bude přemýšlet, bloumat, kalkulovat a zase přemýšlet nad tím, co dělat a jak z toho ven. Ale jen chvíli Chvíli, než vám dojde, že je to všechno vlastně úplně jedno, že konečně můžete dělat to, co jste vždycky chtěli, že se můžete víc věnovat sami sobě a konečně se sami za sebe taky rozhodovat! Wau! Garantuju vám, že až dojdete do tohohle stavu, bude nadšení!

Já vim. Teď si řikáte, že je před váma dlouhá cesta. Ale ne. Není. Hlavně! Vůbec to nezáleží na tom, jaká bude situace a co se bude dít. Bude záležet čistě a jenom na vás, jak k tomu přistoupíte. Věřte mi, že budete mít hodně času k rozjímání a k tomu, abyste došli k nějakému rozhodnutí. Já vám k tomu poradím jen jednu jedinou věc - buďte v klidu. Absolutním klidu. Berte tenhle čas jako dar. Jako příležitost rapidně se ve svém životě posunout tím směrem, který vám bude vyhovovat. Nemáte se stresovat, nemáte se nikam hnát, nemáte zmatkovat a nemáte se bát. Máte se v klidu ladit sami na sebe, na svoje potřeby a přání, na svoji duši. A ještě něco máte. Máte nechat přijít a hlavně vstoupit do vašeho života vše nové. I to, co se vám na první pohled nebude líbit. Někdy věci prostě nevypadají tak, jak si představujeme nebo jak bysme chtěli. To ale neznamená, že s námi nejsou v souladu. Buďte hodně otevření. Víte, ono se to těžko popisuje. Vy ten rok v podstatě budete v takovym meditačním stavu. Teda pokud si to dovolíte. Pokud ne, tak vás to velmi pravděpodobně stejně dožene, protože čím víc si budete razit svou, tím víc budete narážet a dřív nebo později zjistíte, že tudy cesta nevede a že vám ty nervy stejně nestojej za to. A pak budete chtít ten klid, kterej se konečně bude moct dostavit Jestli vám do toho můžu trošku kecat, dejte si to na pohodu. Ve svym vlastnim zájmu. Když pojedete po týhle ose, čeká vás fajn rok. Tak proč si to dělat těžší? Cesta se ukáže, o to se nemusíte bát. A jaká bude, to už teď záleží jenom na vás. Já vám přeju, ať je to ta správná

Pro vypracování ročního osobního horoskopu mi napište, já ho samozřejmě udělám

 

Hodně štěstí a klidu v novém roce

 

Tereza

 

Foto: Shutterstock

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Kahomar
Kahomar 28. 1. 2021

ani ryby se u nás doma nevyskytují

Odpovědět
Tamara
Tamara 27. 1. 2021

Není to nejhorší, stejně si myslím - jaký si ten rok udělám, takový ho budu mít.

Odpovědět
avatar
Alena Otilová 23. 1. 2021

Já jsem si přečetla už v vloni v prosinci na https://www.astrohoroskop.cz/horoskop-2021 , jaký bude rok 2021. Co kdyby se mi stalo něco zajímavého hned 1.1. a já to nevěděla . To nejdůležitější, co mě letos čeká, jsem si napsala na papír a mám to nalepené na ledničce. V prosinci budu dělat hodnocení letošního roku, tak jsem zvědavá, jestli mi všechno vyjde .

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 269
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.