Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Terezie Schliková
Terezie Schliková
Vloženo 20. 1. 2020
Líbí se mi

Co čeká v roce 2020 Býky

Terezie Schliková
Terezie Schliková
Vloženo 20. 1. 2020
Líbí se mi
Co čeká v roce 2020 Býky

Co čeká v roce 2020 Býky

Ahoj Býčci Vy si v tomhle roce hlavně zachovejte nadhled. Do ničeho se zbytečně neponořujte a tím pádem se nenechte ani do ničeho zatahovat. Všechny spory a situace, kterými budete procházet, budou naprosto v pořádku, ať už se bude jednat o cokoli a taky ať se vám to bude líbit nebo ne.

Možná už tohle samo o sobě se vám až tak nelíbí, ale s tím asi nic nenaděláte, tak to zbytečně neprožívejte a hlavně se do toho neponořujte Takhle, nemá cenu se dopředu bát, k tomu podstatnýmu se stejně teprve dostanem Nebo já vám to řeknu rovnou. Letošní rok je pro vás ve znamení čísla tři. Jako numerologii nedělám, fakt kromě toho, že je o číslech, o ní nic nevim. Takže nic hlubokýho v tom nehledejte, já vám tim chci jen říct, ať si dáváte bacha ve vztazích, pač by se mohlo stát, že vás najednou bude víc, než dva. Mizivé procento z vás teď asi zajásá, tak se uklidněte, protože to, kvůli čemu jásáte, se bude odehrávat stejně jen ve dvou

Přátelé, jde o to, že tím, kdo zabrousí jinam, můžete být klidně vy, ne váš partner. Každopádně ať už to bude jak chce, nebude to žádná tragédie, neboť všechno, co se vám bude dít, je pro vás fakt dobře a taky to dobře dopadne. Co je pro vás to nejlepší, ví ale jenom vesmír, tak mu dejte ten prostor, ať může konat. Asi vás to příliš nepotěšilo, tak teď jdeme na tu lepší stránku věci. Ta “trojka” tady symbolizuje taky významnou spolupráci. Něco, co vás posune, nakopne. Karta má, a to i přesto, že to tak asi nepůsobí, velmi pozitivní a veselou energii, takže neztrácejte naději, myslim, že se letos budete dobře bavit. Že vás to bude bavit celkově. Rozjeďte nějakej novej projekt, založte rodinu, vstupte do stavu manželského, popřípadě z něj vystupte , dejte si zásnuby, jeďte na supr dovolenou, cokoli vás napadne. Máte si užívat, dělat, co vás baví a konečně si dovolit všechno to, co jako máte celou dobu pocit, že nesmíte, nebo že se to nehodí. 2020 vám ruší veškerá omezení, přátelé. Takže, čím víc se tomu budete bránit, čím víc si budete stát tvrdošijně za svým, tím víc z tuha to pude, tím víc bude všechno drhnout a o to horší průběh bude všechno mít. No, tak nebylo by lepší to nechat, plout si na vlně a dát ji možnost, ať vás zaveze, kam chce? Tohle je téma, který se zatím ukázalo u všech znamení, což není náhoda, samozřejmě.

Zřejmě tady procházíme nějakou transformací, která nás má fakt už konečně dovíst k sobě. Abysme pochopili, že tím věčnym omezováním se kvůli někomu jinýmu nebo dokonce něčemu jinýmu si akorát zasíráme a brzdíme svůj vývoj a svůj život. A kvůli tomu jsme sem přece nešli, ne? Obzvlášť vy, takový veselý znamení. Teda já znám pár bejků, se kterejma je fakt prdel (viď, Páčo ). Přišli jste sem s velkym optimismem, bejčci moji. Kde jste ho nechali? Kam se poděl? Koukejte ho vytáhnout z toho šupliku s nepoužívanejma věcma, pořádně ho oprašte a vraťte si ho do života. Patří k vám! Potřebujete ho! Je mu po vás smutno stejně jako vám po něm.

Tak na co čekáte? Už na nic! Koukejte mazat žít podle svýho! Pusu na cestu A když na tu cestu budete chtít osobní horoskop, neni problém, samozřejmě

Foto: Shutterstock

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Monulka
Monulka 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Petula89
Petula89 25. 4. 2020

hezký

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 8. 4. 2020

Odpovědět
janinkad
janinkad 6. 2. 2020

ten optimismus mě moc chybí-rok pro mě začal špatně-bolavou ztrátou nejbližšího

Odpovědět
Victoria1
Victoria1 22. 1. 2020

Za býky díky

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
90 297
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.