Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Terezie Schliková
Terezie Schliková
Vloženo 21. 1. 2020
Líbí se mi

Co čeká v roce 2020 Blížence

Terezie Schliková
Terezie Schliková
Vloženo 21. 1. 2020
Líbí se mi
Co čeká v roce 2020 Blížence

Co čeká v roce 2020 Blížence

Tak děcka, jste napnutý? Jdeme na to K vám letos přijde spooousta příležitostí. Fakt spousta. Jenže se to ve vás zase bude prát a vy nebudete vědět, komu vyhovět dřív. Jestli těm všem okolo nebo sami sobě.

Asi tušíte, kam tim mířim, ano, je to tak, je tu velká hrozba toho, že je nevyužijete, protože budete mít milion výmluv, proč to či ono nemůžete. Ono to o tom bude celkově, tohle je snad globální téma Co se po vás letos ale chce je to, abyste konečně přestali sami se sebou svádět ten vnitřní boj o tom, co smíte a co ne. Máte si už konečně uvědomit, že můžete všechno a budete čelit situacím, ve kterých vám bude, a to ať chcete nebo ne, docházet, že největší omezení ve vašem živote jste vy sami. Pro mnohý z vás to nebude příjemný zjištění, některým se zase dost uleví

Tohle téma se bude dost promítat ve vztazích, protože ti z vás, kteří se konečně rozhodnou se zase o kus posunout, budou samozřejmě vystaveni tlaku jejich okolí, které je zvyklé, že se stále přizpůsobujete a moc se jim nebude líbit, že si jdete po svém. Je jediný způsob, jak to ustát - vykašlat se na to, vykašlat se na ně. Jste tu sami za sebe a podle toho se taky máte chovat. Tohle není o sobectví, nelze to brát negativně. Naopak, jakmile budete žít svůj život podle sebe, bude vás přece mnohem víc bavit, to je jasný. Co se týče těch dvou, který v sobě máte - vždycky poslechněte tu svoji část, která má snahu něco udělat jinak, něco změnit, posunout se. Nenechte se ovlivňovat tou, která vám vysvětlí, proč to nejde. Prostě a jednoduše, dotahujte věci do konce. Když už se pro něco rozhodnete, udělejte to. Vy totiž víte co chcete, jen se vždycky necháte přesvědčit, že je to vlastně blbě. Tak takhle už ne, jasný?

Letos to bude o tom, že prostě budete nucený se rozhodnout tak, aby vám to vyhovovalo. Protože když se rozhodnete jinak, ano, máte pravdu, je to taky rozhodnutí, dostanete lekcičku. No spíš lekci. A budete je dostávat tak dlouho, dokud vám to nedojde Tak neblbněte a nedělejte si to zbytečně horší. Nemáte co ztratit, naopak, můžete jen získat. Jasně, posun s sebou nese i určitý ztráty, ale vždy jen takový, který vás brzděj a kvůli kterým se nemůžete pohnout. Letošní rok bude o možnostech, nových možnostech, mnohdy až neomezených. Byla by fakt velká škoda je nevyužít, když už tu pro vás jsou. Navíc jsou nabídky, který se neodmítají. Vemte si, že si pozvete návštěvu, připravujete pro ni pohoštění, pak to vítězoslavně naservírujete na stůl, a ona řekne, že nechce. Hm, tak čumíte a jste zklamaní, protože jste se snažili zbytečně. Tak přesně tohle uděláte vesmíru, když vám bude v průběhu roku servírovat všechny ty možnosti, a vy je nevyužijete. Ani neochutnáte. Blbý, co? Jestli se vám to nelíbí, tak to nedělejte. Přemožte se a uvidíte, že se vám to bude líbit.

Budou se dít fakt zajímavý věci, tak si to užívejte buďte za to rádi. A až z toho zase budete chtít vycouvat a vymlouvat se přitom na ostatní, tak si okamžitě vzpomeňte na to, že ta brzda není nikdo jinej, než vy! Takže tak. Koukejte si začít dělat věci po svém. Nejlépe hned teď. Na co taky čekat, že jo Tak vám přeju, ať se vám to líbí a ať se toho nebojíte. To je asi blbost, protože se přece není čeho bát. Tak hurá do toho, hurá do všeho, co vás napadne Když budete chtít udělat osobní horoskop, udělám

Foto: Shutterstock

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 28. 5. 2020

Hezké

Odpovědět
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Petula89
Petula89 25. 4. 2020

krásný

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 8. 4. 2020

Odpovědět
wacky
wacky 28. 1. 2020

Páááni, to jsem potřebovala číst! Jak se s Vámi mohu spojit kvůli osobnímu horoskopu, prosím?

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
91 154
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.