Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Terezie Schliková
Terezie Schliková
Vloženo 15. 12. 2017
Líbí se mi

Andělský horoskop na 51. týden nám radí nic neřešit, nechat věci plynout a... být

Terezie Schliková
Terezie Schliková
Vloženo 15. 12. 2017
Líbí se mi
Andělský horoskop na 51. týden nám radí nic neřešit, nechat věci plynout a... být

Andělský horoskop na 51. týden nám radí nic neřešit, nechat věci plynout a... být

Ahooooooj  Tak jsem zase tady  Jak jste se všichni měli?

O čem že ten předvánoční týden bude? O odevzdání. To je na jednu stranu fajn, protože to znamená nic neřešit, jen být. Fakt to nechte všechno plynout, nezabývejte se tím, prostě to pusťte a odevzdejte. On už si s tím vesmír nějak poradí a nám zbyde více času pro sebe a pro ty opravdové věci, kterými se máme zabývat.

Neříkám, že to pro nás bude vždy úplně jednoduchý, ale pořád je to lepší řešení, než se v tom patlat a vymýšlet a řešit a … vždyť to znáte. Navíc budou ty Vánoce. Je to obecně vyhrocená doba, emoce s námi mlátí, jsme ve stresu, aby se všechno stihlo, všechno klaplo, a tak. Sebemenší věci navíc nás rozhodí. Dostáváme se tím do kolotoče a naprosto nám uniká podstata těch krásných svátků. A to je být spolu a v pohodě. Jenže my jsme si z toho vytvořili akorát tak další past na sebe samé, protože právě proto, že jsme rozlítaní a jedeme na 150 % na sebe toho času moc nemáme a v pohodě nejsme už vůbec. No a to nás samozřejmě o to víc dostává, protože podvědomě víme, že Vánoce o tomhle vůbec, ale vůbec nejsou.

 

Takže, děcka, cokoliv přijde, kašlete na to! Jasně, emočně si tím klidně projděte, pokud to budete potřebovat, ale myslím, že i to je zbytečný. Nechci vám do toho ale kecat, protože je to váš proces, takže každý jak uzná za vhodné, ano? Hlavně to ale nechtějte řešit nebo dokonce vyřešit. Bylo by to totiž ještě horší. Zbytečně byste se do toho zamotávaly a semlelo vy vás to ještě víc. Situaci by to stejně nikterak nepomohlo. Přijde mi to docela fajn, protože se tím můžeme krásně naučit, že čím míň zasahujeme do dění věcí, tím snadněji se třeba vyřeší samy. To je dobrý, ne? 

Mně se to teda docela líbí. Ony se ty věci poskládají, jak bude třeba, o tom nepochybujte. Většina z nás to samozřejmě všechno teoreticky ví, ale ta praxe… 

Ještě jedna věc. Pro okolí to samozřejmě bude velká novinka, protože je léta zvyklé na nějaké naše chování. Většinou samozřejmě ne naše, protože jsme spoustu věcí dělali právě proto, aby byl klid, aby nás měli rádi, abychom byli přijatelní, atd. Takže v podstatě přetvářka, byť ve prospěch věci. Ale ruku na srdce, přiznejme si to, byla to šalba. A teď je ta chvíle, kdy se máme projevit tak, jak to fakt cítíme, a to i za cenu, že někoho pošleme někam. Protože už je neúnosný jet pořád v těch starých kolejích. A tím, že to uděláme a pak už to nebudeme řešit, nebo se vyjádříme, někoho se to dotkne a my už to nebudeme řešit, to už je samozřejmě pro toho dotyčného problém. No a co. Tohle jsme my. Takhle to máme, vlastně jsme to celou dobu tak měli, a teď už je nám vlastně jedno, co si o tom kdo myslí. Takže tak. Postavte se za sebe. Je to váš život.

Jestli se někdo bude patlat ve maličkostech, ať se patlá. To ale není váš problém. Kdyby jste neměli důvod třeba někoho poslat do patřičných míst, tak byste to neudělali. A když se holt dotyčný bude stavět na zadní, fajn, je to jeho postoj. Ne váš. Takže znovu – klid a neřešte. Nechte to, ono se to poskládá. Jo? Jsou přece Vánoce, tak si je pojďme užít. Hezky v klidu, v pohodě a s těma, které máme rádi. Sami za sebe, tak, jak to opravdu máme a chceme. Protože do našeho života nikomu nic není. A kdo s námi bude chtít být, ten s námi bude. S těmi ostatními stejně nepohnete, tak nač si zbytečně přidělávat vrásky.  

Vodnář

Budete od okolí na určitou situaci získávat různé názory. Každý vám bude vysvětlovat, že ten jeho je samozřejmě nejlepší a že to tak musíte udělat, protože jedině ten jeho názor je funkční. Jediný, co musíte udělat, je poslouchat. Ale ne ty ostatní, ale jen a jen sebe. Jinak si z každého názoru vyberete něco a pak se budete snažit to nějak spatlat dohromady a to bude konec. Protože už to nebude vaše, ale jejich. Takže opět a zase, přátelé, jedeme podle sebe, jasný? 

Ryby

Jo, tohle je fajn. Jste na dobrý cestě. Nezkažte si to, držte se jí. Máte to na dosah ruky a byla by fakt škoda to teď nedotáhnout do konce. Pamatujte si ale, že je to jenom vaše. Takže si za tím musíte jít sami a fakt tak, jak to budete cítit. Žádný rady od ostatních. Nebo ano, pokud to bude třeba. Ale zbytečně to nikde nerozpitvávejte. Každej je totiž strašně chytrej  To, jak to cítíte, ale víte nejlíp vy sami.

Beran

No, vy si teda dáváte. Slevte trochu z té své tvrdohlavosti, nebude vždycky všechno po vašem a smiřte se i s tím, že zdaleka nevíte všechno nejlíp. Poslední dobou jste si tím docela zavařili a vypadá to, že vám dá dost práce dát věci do pořádku. Možná to na první pohled vypadá, že podle toho, co je psáno v úvodu, to nemáte řešit, ale u vás je to trochu výjimka, vy si ty své věci z minula do pořádku dejte. Neřešte jen ty nové 

Býk

Hm, dost, v klidu. Přestaňte se snažit, tyhle dveře už jsou zavřené. Neberte to tragicky, je jistě plno dalších, do kterých můžete vstoupit. Tohle by byla fakt jen ztráta času a energie. Možná to teď tak ještě nevypadá, ale věřte mi, že nebude dlouho trvat a pochopíte, že to je pro vaše dobro.

Blíženci

Trochu mi připadá, že nevíte kudy kam. Hele, v pohodě, tohle má občas každej. Jestli to teď tak je, tak si prostě sedněte, odpočívejte a ujasňujte si, jak vlastně chcete, aby se to vyvíjelo. Dopřejte si ten čas, nemusíte taky furt někam chvátat. Tohle je trend dnešní doby, ale to neznamená, že je správnej. Buďte u sebe, buďte si oporou. Jen vy uvnitř víte nejlíp, co a jak dál. PS: Nezavolal? Tak nesmutněte, spojte se sebou a udělejte, co vás napadne 

Rak

Každý den snít svůj malý sen. Jo, ale je potřeba mu přizpůsobit kroky v reálném světě. Tzn., že jestliže něco chceme, po něčem toužíme, musíme alespoň jít tím směrem, kde by to mohlo být.  A zase se budu opakovat, nenechat se vést hlavou, ale srcem. Potřebujeme ten pocit. Hlava toho sice spoustu vymyslí, ale nechme ji, ať si řídí náš pohybový aparát, díky kterému si za tím dojdeme. Cestu prostě musí určovat to srdce. Protože pak nebudeme bloudit 

Lev

Jestli si myslíte, že už je to za vámi, tak není. Jedna překážka tam ještě je. Zvládnete to, to se asi nemusíte bát, ale neříkám tím, že to bude jednoduchý. Na druhou stranu máte možnost v průběhu dění situaci změnit, neboli vyjet ze starých kolejí. Jestli o to ale vůbec stojíte, to si musíte rozhodnout sami.

Panna

Jé, vy se máte! Vám tenhle týden bude opravdu přáno  Užijte si to, tady asi fakt není potřeba psát víc. Snad ještě jedna věc – na co sáhnete, to se vám povede. Naložte s tou informací každý podle svého 

Váhy

Trochu se to ve vás pere a nedokážete si v tom najít polohu, ve které vám bude dobře. Tady opět platí výše zmíněné. Nechte to plavat, ono se to poskládá. Někdy je míň opravdu víc. A další důležitá informace, nemusíte mít vyřešený všechno, a už vůbec ne HNED.

Štír

Jste na dobré cestě ven z toho, co už vás delší dobu nebaví nebo to nefunguje. Prostě to, co vás trápí, se chýlí ke konci a pro vás to dopadne dobře. Buďte za to vděční a nenechte zvítězit ego. Víte, co se říká: sláva vítězům, čest poraženým.

Střelec

Přátelé, jestli stále hodláte jen čekat s nataženýma rukama, co vám spadne z nebe, tak to se teda fakt načekáte. Hlavně tím ztratíte spoustu času, který můžete využít buď pro dělání něčeho jiného nebo i pro uskutečňování kroků, které vás dovedou k tomu, na co tak bytostně čekáte. Nejste loutka, vesmír vás prostě nemůže vzít a přenést vás tam, kam potřebujete. Máte nožičky, pamatujte na to 

Kozoroh

Je ten správný čas do toho praštit, ať je to co je. To už vy víte sami nejlíp  Ale pozor, udělejte to tak, aby u toho nikdo jiný nepřišel k úhoně. Jestli chcete dosáhnout svého, tak ano, ale ne na úkor někoho, tedy ne za každou cenu. Fakt by se vám to nemuselo vyplatit.

Tak, broučkové, máme to  Mějte se krásně, neblbněte moc s těma přípravama na Vánoce a za týden ahoj 

Tereza

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
avatar
Aťka Vrbová 17. 12. 2017

Vážně mi vaše horoskopy sedí. Beran...

Odpovědět
Amanda
Amanda 17. 12. 2017

uvidime

Odpovědět
Victoria1
Victoria1 17. 12. 2017

Děkuji za horoskop, který opravdu sedí (mluvím za znamení Býka)

Odpovědět
lauri56
lauri56 17. 12. 2017

no kiežby sa splnilo Váhy

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 603
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.