Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Terezie Schliková
Terezie Schliková
Vloženo 10. 11. 2017
Líbí se mi

Andělský horoskop na 46. týden. Relaxujte, ale prvně dokončete, co jste začali, jinak si stejně neodpočinete

Terezie Schliková
Terezie Schliková
Vloženo 10. 11. 2017
Líbí se mi
Andělský horoskop na 46. týden. Relaxujte, ale prvně dokončete, co jste začali, jinak si stejně neodpočinete

Andělský horoskop na 46. týden. Relaxujte, ale prvně dokončete, co jste začali, jinak si stejně neodpočinete

Tak jsem zase tady, ahoooj  Jak bylo? Doufám, že dobře. A jak bude, to se dozvíte teď 

Přátelé, únava o odpočinek na sebe nenechají dlouho čekat. Teď to víte, tak proti tomu nebojujte. Nebraňte se tomu, berte to jako fakt. Zřejmě potřebujeme nabrat síly. Prosím vás, nečekejte žádnou hrůzu, je podzim, už tolik nesvítí sluníčko, je brzy tma, všechno se tak nějak zpomaluje. Je to přirozený rytmus, tak s ním jděte. Je vždycky lepší jít v rytmu, než být mimo něj. Když budete na polku tančit valčík, nebude to úplně fajn  Tohle je jen tak na okraj, abyste si fakt dopřáli odpočinek, budete-li ho potřebovat.

Další zpráva, kterou mi karty ukazují, a možná souvisí i s tou únavou, je: Nedělejte nic napůl a dokončujte, co jste začali. No, to je teda téma, že? Když si pomyslím, u čeho všeho si už jakou dobu říkám, že to udělám… To se mi teda fakt chce. Ono to spolu ale velmi úzce souvisí. Všechno, co není dokončené, na nás podvědomě působí. Tzn., že i když se tomu nevěnujeme, dokonce si třeba myslíme, že na to ani nemyslíme  , tak nám to bere energii. Jsme zvyklí věnovat se několika věcem najednou a ve většině případech málokterou děláme pořádně. Pak nás někdo vyruší, něco po nás chce a … vždyť to znáte. Takže úkol na tento týden je dokončit alespoň to, co nás nejvíc "pálí". A když to stihnete, tak hurá na něco dalšího. Čím víc toho uzavřete, tím líp.

Neopomínejte u toho ale ten odpočinek. Paradoxně to bude fungovat tak, že odpočinek vám dodá sil na dokončování věcí a ono dokončování vám bude dodávat energii, takže už třeba nebudete muset tolik odpočívat. Ale udělejte si to každý jak chcete, podle sebe. Nevím úplně přesně, co to znamená, resp. co bude následovat, ale mám pocit, že jsme zase v jakési přípravné fázi. Možná nás čeká něco nového, a jak víte, nové dveře se nemohou otevřít, dokud nejsou zavřené ty staré. To ale předbíhám, do tohoto týdne to ještě nepatří a až to bude aktuální, karty nám to jistě řeknou. Necháme se překvapit 

Pro ty z vás, kteří neumí odpočívat a musí stále něco dělat, mám jasnou zprávu – vy odpočívejte nejvíc! Svou přehnanou energií naprosto blokujete přirozené procesy. Chcete mít věci stále rychleji, chcete už vidět výsledky, chcete, aby to už bylo. Tak takhle ne. Když zasadíte semínko, taky ho musíte nechat vyklíčit a vyrůst. I kdybyste se postavili na hlavu, neurychlíte to. A tohle je přesně ten případ. Takže si v klidu zalezte a odpočívejte. Když se uvolníte vy, uvolní se i energie kolem vás a vše půjde snadněji. Tak asi tak. Je to v podstatě pořád do kola to samé – věnujte se sobě, dejte si pozornost, pečujte o sebe. Jdeme na horoskop, pojďte… 

A kdo budete chtít, tak v týdnu možnost konzultací v Turnově a Jičíně 

Vodnář

Přátelé, co to vidím? Už se na to fakt vykašlete, vždyť přeci sami vidíte, že to nemá smysl. Pamatujte si, že když po vás někdo něco chce, tak vy mu to opravdu nemusíte dát. Už je vám jasný, že je to na úkor vás, ale ještě pořád jste se neodvážili říct dost. Tady je to ale jasný, čím dřív, tím líp. Nemá smysl to protahovat. Tak se toho nebojte. Ono totiž všechno bude lepší, než v tom takhle pokračovat 

Ryby

Co ryby? Měly by si hrát  Buďte trošku bezprostřední. Co vás napadne, udělejte. Hlavně si udržujte zdravý odstup a nadhled. Nenechte se vtahovat do problémů. A vůbec, nenechte se do ničeho vtahovat. Zařiďte si svoje a hotovo. Ten, kdo bude chtít, se k vám přidá a ostatní ať si jdou po svém. Fakt se nenechte rozhodit.

Beran

No, jestli se to začne maličko kazit, nezoufejte. Z kraje týdne to vypadá, že se na vás všechno sesype, ale pamatujte si, že vše je řešitelné. A vy máte na to dát věci do pořádku nebo je alespoň urovnat tak, aby vám v tom bylo dobře. Jen se z toho nezačněte skládat, jo? Bylo by to úplně zbytečný, protože fakt máte na to situaci řešit.

Býk

Troufám si říct, že na býka jste extrémně rozněžnělí  Působí to až roztomile. Spíš by mě ale zajímalo, co to způsobuje. Vypadá to na nějaký vnitřní proces, byť to na první pohled může vypadat, že je to stav vyvolaný okolnostmi nebo něčím vnějším. Víte, jako by ve vás něco rostlo, klíčilo. Tohle je obecně, teď se zaměříme na jinou stránku věci. Takže, dámy, kdo chce miminko? Hurá do toho. A to ani nemluvím o tom, kolik z vás je těhotných a třeba o tom ještě neví. Takže býci tento týden pojedou ve jménu početí a těhotenských testů 

Blíženci

Vypadá to, že rozhodnutí z vaší strany už padlo. Výborně, je správné. Jen to, prosím vás, fakt dotáhněte do konce. Ujistěte se, že jste za sebou ty dveře opravdu zavřeli a pak už kráčejte dopředu. Ono to bude ještě chvíli doznívat, ale nenechte se tím zmást. Rozhodně to nebude doznívat proto, abyste se k tomu vraceli. To je zbytečná ztráta času. To, co teď potřebuje vaši energii, je to nové. To staré už jí dostalo až moc.

Rak

Ach jo, zase ta naše nerozhodnost. Víme, co chceme, víme i jak na to, ale stále pochybujeme, jestli jsme dost dobří, jestli už to umíme, jestli to či ono a vůbec se nám honí hlavou taková spousta nesmyslů, že pořád čekáme a neumíme se rozhoupat k tomu, abychom to šli dělat. Tak, pojďme se trochu nakopat do zadku jo? Takže dost bylo přemýšlení, dost bylo pochybností, dost bylo keců a výmluv. Jdeme do toho, přátelé. A na nic nečekáme. Jasný?! Zvedneme ten zadek a jdeme to konečně udělat! 

Lev

Máte všechno, co potřebujete, na co si vzpomenete a pořád je to málo. Svou situaci navíc vnímáte jako nespravedlnost. Pořád vám něco chybí. Navíc to pořád hledáte někde mimo sebe. Co vám ale chybí nejvíc? Přesně tak, vy sami si chybíte. Všechno, co máte, jste nedělali pro sebe, ale pro ty druhé. I když to zdánlivě vypadá, že to tak není. Ale partner, rodiče, děti, to má sílu, a hlavně smysl, že? No jo, ale kde jste vy? Proto vám to všechno, co máte, nestačí. Není to v podstatě vaše, je to jejich. Takže si někteří i doma mohou připadat jako na návštěvě. Tak nevěšte hlavu. Zvedněte ji a všechno, co byste chtěli udělat jinak, tak to tak udělejte. Už podle sebe. A klidně začněte přestavěním nábytku 

Panna

Ale no tak, trošku života do toho umírání. Mám pocit, že se nudíte. Pořád čekáte na příležitost, ale když se objeví, tak nic. Koukáte na ni a přemýšlíte o tom, co s ní, až je najednou pryč. A nic, koukáte dál. Takže teď, až se zase objeví, tak ji chytnete, přestanete na ni koukat, zvednete zadek a už konečně s ní něco uděláte! A běda jak ne!

Váhy

Jo, tohle je hezký. Čeká vás krásnej tejden, tak si ho užijte. Udělejte kroky, ke kterým se už dlouho odhodláváte. A klidně i nějaké radikální změny. Zejména v oblasti bydlení a práce, ale nenechte se tím limitovat. Je zcela na vás, a vy to víte nejlíp, co vlastně chcete jinak. Ať je to co je, běžte si pro to. Klidně někam jeďte, třeba i daleko a na dlouho.

Štír

Udělali jste, co bylo třeba. Víc se do toho nepokládejte, naopak. Vy máte splněno. Běžte si odpočinout, fakt že jo. To je to nejlepší, co můžete v tuhle chvíli dělat. Běžte si prostě po svém a nechte to, ať se to taky snaží samo. A ono se to bude snažit, nebojte. Jen tomu dejte prostor. A vám to nejlíp půjde, když na to nebude myslet, a to je, když spíte  Takže, dobrou 

Střelec

Střelečci, situace si žádá více pokory. Tak jí to dopřejte. Uznejte, že je něco lepší než vy, že někdo něco umí líp, oceňte, že se někomu povedlo to, co vám se zatím nedaří. To není projev slabosti, ba naopak. A kdyby nic jiného, projevte úctu alespoň vesmíru a světu. Někdy i takové zdánlivě „zbytečné“ gesto má tu největší sílu.

Kozoroh

Hm, že by láska? Tak jo, proč ne. Čekali jste na ni dlouho  A ti z vás, kteří máte ve vztahu nějaký problém, zamakejte na tom. Máte fakt šanci to společně zvládnout. A věřte mi, že za ten výsledek, kterej tady vidím já, to opravdu stojí. Hlavně si odpusťte ty řeči o tom, že u vás je to zbytečný. Není! Protože to fakt může bejt dobrý!

Je to za námi  Mějte se krásně. Držte se sebe a když už se chytnete, tak se nepouštějte. Je to to nejlepší spojení, který můžete mít. Krásnej tejden. Ahoj 

Tereza

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
avatar
Michaela Nováková 19. 11. 2017

Já bych chtěla vědět, jak odpočívat . Jestli aktivně třeba procházkou, nebo si prostě od "půl druhý do čtyř" dát 20 minut leháro.

Odpovědět
Jana7
Jana7 17. 11. 2017

určitě se tím budu řídit

Odpovědět
avatar
Nováková Veronika 14. 11. 2017

Jee super cteni pred spanim.mnt?,jak.ze to.tam bylo zalezte a odpocivejte?deti spi takze pohodicka

Odpovědět
Tvořilka97
Tvořilka97 14. 11. 2017

Uvidíme, jak se nám to vyvrbí Láska na obzoru mi byla předpovězena už tolikrát.... Ale člověk stále může doufat

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 359
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.