Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Terezie Schliková
Terezie Schliková
Vloženo 3. 11. 2017
Líbí se mi

Andělský horoskop na 45. týden. Konec přežívání, je čas pro opravdový život

Terezie Schliková
Terezie Schliková
Vloženo 3. 11. 2017
Líbí se mi
Andělský horoskop na 45. týden. Konec přežívání, je čas pro opravdový život

Andělský horoskop na 45. týden. Konec přežívání, je čas pro opravdový život

Ahooooj  tak nám to zase uteklo a je tu další horoskop. Ten čas by se zdál být neúprosnej, ještěže neexistuje  Takže děti, vypadá to, že porodní bolesti z minulých týdnů máme zdárně za sebou a můžeme se posunout dál. Jinými slovy, zase o kousek povyrůst.

Vypadá to na celkem pohodový týden. Jen si pamatujte jedno, jo? Ne všechno, co se kolem vás děje nebo dokonce vám děje, se vás týká. Většina z toho fakt není vaše a mnohdy s vámi ani nesouvisí. To my jen máme potřebu být s těmi druhými ve spojení nebo jim pomáhat, či je dokonce zachraňovat (na to si dejte obzvlášť bacha, tohle je fakt vymakaná past)! Tak to s nimi neseme a myslíme si, že jsme hodní, dobří, šlechetní a já nevim co ještě. No jo, jenže kde jsme potom my? Jak máme mít čas sami na sebe, když se neustále zaobíráme někým jiným? A pozor, zajímá toho, komu tak pomáháte, nějaké vaše trápení? Zajímáte toho člověka vůbec? Nebo si vždycky přijde jenom pro vaši energii, vysype vám doma tu hromadu svých … řekněme problémů a pak si v klidu odejde? A vy se snažíte, posloucháte, vysvětlujete, a tak je to pořád dokola. Takže, broučkové, vezmeme hezky do ručičky nůžky a střiháme, jo? Všechny a všechno, co nás vysává, bere nám energii, čas (byť neexistující  ), svobodu, však vy víte.

Kdo se na to ještě necítí a přijde mu to třeba i hrubé, v pořádku. Ono to na vás dolehne později, tak to udělejte, až budete připraveni. Víte, já řikám pořád, že většinou je nejlepší se zdravě nas…, protože pak to jde všechno samo  Ale dobře, půjdeme na to jemněji.

Jen se nad tím zamyslete. Kolik času máte pro sebe? Moc ne, že? Protože si za to nestojíme. Pro sebe máme času většinou úplně nejmíň. Máme práci, domácnost, povinnosti. A je hrozně zvláštní, že i tohle jsme schopní odsunout, když přijde náš energetický upír a začne nám vyprávět všechny svoje strasti, většinou stále dokola ty samé. To si ten čas uděláme. Ale pro sebe ne. Kolik z vás si za poslední dobu řeklo, že to nádobí teď mýt nebude a jde si radši přečíst knížku? Nebo že neudělá dětem večeři, přestože už jsou dost velké a zvládají to sami a půjde místo toho s manželem nebo kamarádkou do kina? Bohužel.

My si za to nestojíme. Radši pro ty druhý, to jo, v tom jsme dobrý. Ale my už víme, že nám v tom není dobře. Nemůžeme se potom realizovat. Nemůžeme žít svůj život, protože se neustále zaobíráme životem někoho jiného. Fakt vám to nevadí? Není to škoda? Pojďte si udělat malý cvičení. Samozřejmě jen ti, kteří chtějí. Zavřete oči a představte si naproti sobě člověka nebo i více lidí, kteří vás takto vysávají. A teď se podívejte, čím jste spojení. Vidíte to? Která část vašeho těla je tím zasažena? Jen si to prohlédněte, uvědomte si to, jestli v té oblasti nemáte nějaký problém nebo se vám třeba poslední dobou jen hůř dýchá. Vážně vám to za to stojí? Podívejte se té osobě do očí a řekněte jí: „Už ne.“ A teď to buď přestřihněte nebo přeřízněte nebo to vytrhněte nebo cokoliv, podle toho, jak to vaše spojení vypadá. Až to budete mít, uzdravte si ránu, díru, prostě to místo. Kdo chcete, požádejte třeba Rafaela nebo vám blízkého anděla, kdo anděla nechce, ať si jen představí světelný paprsek z nebe, který ránu hojí. Tak co, jak je vám teď? Chvíli v tom buďte, je to nový, tak si to „načuchejte“. První krok máte za sebou. Gratuluju, jste dobří. Tohle můžete dělat se vším, co vám úplně nevyhovuje.

A co teď? Teď je tu konečně prostor pro vás. Fakt si ho dopřejte, užijte, aspoň tenhle týden, dejte si to klidně jako úkol. Prostě řešte jen to, co je opravdu vaše a to jen v případě, že to bude nezbytně nutné. Jinak si dělejte, co chcete nebo potřebujete. Je to váš čas, váš život, vaše koníčky, vaše tělo, vaše povinnost žít. Proto jsme sem přece šli, ne? Žít. A děláme to? Konec přežívání, přátelé. Je čas pro opravdový život. Dovolte si ho. Jo! A neposlouchejte mysl! Natlačí vám do hlavy tolik nesmyslů a důvodů, proč to či ono nemůžete, že byste taky klidně mohli další dvě hodiny poslouchat toho právě odstřihnutýho upíra. Tak takhle ne. My jedeme přece podle duše  

Vodnář

Nezmatkujte, hlavně klid. Nechte to na sebe všechno působit a pak teprve dojděte k nějakému řešení. Takhle to stejně nevymyslíte, jste pod hrozným tlakem. Fakt se nic nestane, když to začnete řešit až dýl, ba naopak. Bude to mnohem lepší. Teď je to ten zmatek a vy jste z toho zmatení, a to samozřejmě nemůže vytvořit nic produktivního. Takže v klidu a s odstupem.

Ryby

Potřebujte dočerpat energii, dost vám chybí. Dopřejte si více spánku. Jestli máte osvědčeného něco jiného, co vás dobíjí energií, hurá do toho. Počítá se všechno, jste fakt na mizině. Ten spánek přesto nepodceňujte, potřebujete ho jako prase drbání. To je asi blbý, co. Tak jo, potřebujete ho moc. A vitamíny, těmi podpoříte tělo. Budete jako rybičky, nebojte 

Beran

Jé, tuhle kartu mám ráda, ta je krásná! Tak jo, beránci, všechny změny, které se chystáte udělat nebo všechny kroky, vše je požehnáno. Tak směle do toho. Pokud se pořád rozhodujete a nevíte, tak vězte. Teď je ten správný čas. Stejně to uvnitř víte už dávno, jen čekáte na impuls. No, a je to tady. Nebe do vás šťouchá  

Býk

Chce to trochu lehkosti. Běžte si hrát  A vše, co přichází, berte s nadhledem. Pamatujte si, že nemusíte všechno zvládnout sami. Můžete si říct o pomoc a dokonce ji můžete přijmout, když s ní někdo přijde sám. To je novinka, co? Jo, fakt, trochu si to zlehčete. Nebuďte pořád tak zabejčení 

Blíženci

Je to hodně o spolupráci, potřebujte partnera. Obecně myšleno, jo. Ne, že za tím hnedka uvidíte novýho chlapa  Tohle totiž může být i žena. Je to fakt jedno, na pohlaví nezáleží. Důležité je to, co vytvoříte. A potenciál to má! Jen tomu druhýmu nekecejte do toho, jak to má dělat. I když se vám bude zdát, že to dělá blbě nebo že vy byste to dělali jinak, nechte ho. Naplnit to můžete jedině tak, že to budete dělat každý po svém. Je jedno, kdo kudy dojde do cíle. Podstatný je se tam potkat.

Rak

Jestliže žádáte o pomoc z vesmíru, nebojte se ji přijmout. Tohle spíš vypadá, jako když se mu dáváte v šanc. Proč si myslíte, že si to nezasloužíte nebo že to nemůžete mít? Postavte se za to. Nemusíte před světem, jen sami před sebou. Vždyť o tom nikdo nemusí vědět ne? Jenže ono i před sebou je to někdy problém, bohužel. Tak ale nezoufejme, a hezky do toho. „Ahoj vesmíre, jsem ta a ta a žádám tě o to a to. Děkuju.“ A hezky před zrcadlem, ať to má grády. Já to dopíšu a jdu tam taky 

Lev

Copak, copak… Já vím, že vy to nutně potřebujete, ale vesmír to vidí jinak. Berte to takhle, vidí totiž mnohem dál, než my. On vás slyší, ví, že to chcete, jen vám to teď prostě nemůže dát, protože k tomu ještě není ten správný čas. Není to o tom, že vy to nemůžete mít nebo vás vesmír nemá rád. Naopak. Má vás rád. Proto vám to ještě nedal. Protože ví, co je pro vás nejlepší.

Panna

Holky, komu přišla nabídka k sňatku, do toho. A vůbec, komu prostě přišla nabídka, vemte to. Začíná něco nového a je to cesta ven. Nevím, kam vede a je to v tuhle chvíli jedno. Důležitá je ta informace, že je to cesta ven. Dobře, tak jo, do lepšího, ale víc vám fakt už neřeknu. Jakej by to pak mělo smysl, no ne? Jen si to běžte hezky prožít.  

Váhy

Myslím, že už toho máte dost. Každý po vás jen něco chce a vy nevíte, kam dřív skočit, tak skáčete, jak kdo píská. No jo, ale to píská někdo jinej, ne vy. Takže kdo vám velí? Kdo vám stále zasahuje do života a vy mu to tolerujete? Máte spojence, kterej vám to už nějakou dobu říká a snaží se vám pomoci, ale vy máte stále pocit, že to zvládnete, a co hůř, že to musíte zvládnout. Nemusíte. Jen si z toho nechte pomoct nebo vás to semele. PS: Cvičení v úvodu je pro vás jak dělané. 


Štír

Dobře to děláte, jen to ze sebe nechte všechno spadnout. Potřebujete to, je to proces, kterej vás posouvá dál. Zkuste tohle, vám by to mohlo jít – nalaďte se na sebe, na svou podstatu, tak hluboko, jak to jen půjde. Tam někam k tom úplnému základu. Chvíli v tom buďte a naciťte si to. Nechte to sebou prostoupit, úplně do celého těla. A z tohoto stavu bytí vyjděte nebo vycházejte.

Střelec

To se spraví. Respektive, má to ten potenciál. Je šance. Ať je to co je, situace, vztah, zdraví, nevzdávejte to. Prostě neházejte flintu do žita. Myslím, že i vesmír vám chce pomoci. Požádejte kohokoliv tam shora a udělejte, co vás napadne. Držím palce. 

Kozoroh

Víte, jak se říká, přej a bude ti přáno? Tak si přejte! Vesmír si to přeje  Nebojte se toho. Když to fakt bude vycházet z vás, z toho, po čem fakt toužíte a ze srdce si to přejete, máte velkou šanci to dostat. To je dobrý, ne? Tak hurá do toho! Téma jsou zázraky. Tak s ním pečlivě naložte. Ať už je budete chtít pro sebe nebo pro někoho.

Tak jo, zase je konec. Mějte se krásně, opatrujte se, buďte na sebe hodní, myslím opravdu na sebe, jako vás  Když budete chtít tenhle týden v Praze na karty nebo konzultaci, písněte nebo zavolejte. Tak zase za týden. Ahoj  

Tereza

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Granynka
Granynka 9. 11. 2017

Tak jsem zvědavá

Odpovědět
potkanek
potkanek 8. 11. 2017

Střelec, když mi pomůže i vesmír, tak se nemám čeho obávat

Odpovědět
Amanda
Amanda 7. 11. 2017

Samozřejmě žádám... dlouho, a doufám

Odpovědět
Janleil
Janleil 7. 11. 2017

No, sem zvědavá

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 422
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.