Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Terezie Schliková
Terezie Schliková
Vloženo 15. 9. 2017
Líbí se mi

Andělský horoskop na 38. týden: Je čas se vymezit, vyčnívat z davu, prostě se projevit

Terezie Schliková
Terezie Schliková
Vloženo 15. 9. 2017
Líbí se mi
Andělský horoskop na 38. týden: Je čas se vymezit, vyčnívat z davu, prostě se projevit

Andělský horoskop na 38. týden: Je čas se vymezit, vyčnívat z davu, prostě se projevit

 

Krásný den, přátelé. Týden zase utekl jako voda a jsem tu s dalším horoskopem. Dny se nám pomalu krátí, počasí se ochlazuje, no, začal nám podzim.

Pro nás to ale kupodivu neznamená uzavřít se v teple domova a čekat na zimu nebo spíš léto, až tohle počasí zase skončí a bude hezky a pozor, hlavně to neznamená ani uzavírat se do sebe. Naopak!

Je čas se vymezit, vyčnívat z davu, prostě se projevit

Nebýt tou stádovou ovečkou, za kterou nás systém chce mít, ale ukázat, co v sobě máme, nebát se toho a být tím. Stále si stěžujeme, jak to tady ta „vrchnost“ vede, ale to je tak jediné, na co se vzmůžeme. Přátelé pozor, připodobnění k politické situaci je pouze ilustrativní. Nikdo Vám neříká, že se máte vzbouřit politikům. Aplikujte tento postoj na vše a na všechny, podle toho, jak to bude třeba nebo opět podle toho, jak to budete cítit. Je potřeba začít u sebe.

A ať už to bude souviset s čímkoliv, nenechte si s… na hlavu. To už se nenosí. Aby vám bylo fajn a cítili jste se ve svém životě dobře, je potřeba světu ukázat, jak se k vám má chovat. Že už si prostě nenecháte líbit to, co doposud. Že už se sebou takhle zacházet nehodláte.

To, jak se ve svém životě máme, není otázkou okolností, ale toho, co všechno si necháme líbit.

A výmluvy, že to děláte pro druhé (děti, rodiče, rodinu, partnery,…), ty si nechte. Vesmír to totiž ale vůbec nezajímá. Dá vám jen to, o co si říkáte. Jestli si někdo pořád ještě myslí, že čím bude hodnější na ostatní, tím budou ostatní hodnější k němu nebo se dokonce bude mít lépe, tak mu to ti ostatní dají ale pěkně, můžu napsat sežrat? Takže dost, ano? Zase a opět, buďte sami sebou! Postavte se za sebe, za to, co si myslíte, jak věci vnímáte. Protože je to váš život, vaše věc a nikomu do toho nic není. A ještě jedna věc, čím dříve s tím začnete, tím líp pro vás. Zkuste si odpovědět na jednoduchou otázku – Co by se muselo stát, abych se konečně vymezil(a)? Nenechte to dojít tak daleko. Je to váš čas a je ho škoda. Nikdo vám ho nevrátí a jak ho prožijete, je jen a jen na vás. Tak proč si to tu neudělat hezký? 

Vodnář

Ale, ale, co vás najednou tak trápí? Přijde vám to, co si nesete, těžký? Zbytečně moc přemýšlíte nad tím, jak se toho zbavit nebo jak z toho ven. To vám ovšem moc nepomáhá, naopak vám situace připadá ještě daleko horší a mnohdy i bezvýchodná. Přátelé, nadměrné přemýšlení škodí. Prostě a jednoduše, udělejte první, co vás napadne. A nehodnoťte to. Prostě jen běžte a konečně udělejte to, co chcete. 

Ryby

Rybičky, ať se vám to líbí nebo ne, situace si žádá vaši aktivitu. Přečtěte si ještě jednou úvodní text, prosím. Vypadá to u vás teď tak, že jste jako paralyzovaní, nemůžete se pohnout z místa a čekáte, že se konečně něco stane nebo změní. Bohužel, vy jste ta změna. Vy musíte začít. A je nejvyšší čas. Protože život plyne pořád, ale tak nějak bez vás. A to je škoda, i pro nás ostatní. 

Beran

Potřebujete si chvíli odpočinout a není divu. Poslechněte svoje tělo a dopřejte mu to, budete to potřebovat. Čeká vás docela maraton a čím více sil teď nasbíráte, tím líp. Ono je to řečeno spíš obrazně, jde především o to dostat se teď do té vaší duševní pohody, protože pak vás jen tak něco nerozhodí a situace budete zvládat s chladnou hlavou. Takže odpočívat, relaxovat, užívat si klidu. A neodflakujte to, jo 

Býk

Nebuďte tak nesmělí, když něco chcete. S touhle energií vám nikdo moc nevyhoví. Než si tedy půjdete pro přidání platu nebo prostě pro cokoliv, dejte si chvilku na čas. Ujasněte si a hlavně uvědomte a přijměte za své, že na to máte právo. Můžete to chtít a je dobře, že to chcete. Až tohle budete mít, tak směle do toho. Dojděte si pro to, protože si to zasloužíte. 

Blíženci

Dobře to děláte, jen si s tím pohrajte  Dolaďte si tu vaši představu úplně do detailu.  A hezky s radostí, užijte si ten proces, je to přece zábava. Nenechte se zmást myšlenkami na to, že tohle už je moc nebo že si to nemůžete dovolit. Tyhle nahlodávače pošlete někam. Vy totiž MŮŽETE VŠECHNO.

Rak

Proces byl započat. Období tvorby s sebou přináší různé nové příležitosti a možnosti a na vás je teď to nejhlavnější, můžete si vybírat. Jen jedna rada, ano? Vybírejte srdcem, ne hlavou, prosím. Uvidíte, že nebudete litovat. Dovedlo vás přece až sem, tak proč se nenechat vést i dál. Tohle je krásné období, pojďme si ho, ráčci, užít.  

Lev

Tohle je proces vašeho růstu. Nehodnoťte jej, berte to prostě tak, jak to je. Jakékoliv další myšlenky a rozsudky stejně nemají smysl. Vy jen pozorujte, jak se cítíte a podle toho jednejte. Pokud se nenecháte zmást svým myšlením a pojedete podle intuice, máte vyhráno, a to především sami nad sebou. 

Panna

Vypadá to, že období, které pro vás nebylo úplně příznivé, končí. Čas k oslavám ale teprve nastane, protože z toho nejste ještě úplně venku. Zbývá těch posledních pár krůčků. Hlavně to dokončete, už kvůli sobě. Čeká vás totiž něco mnohem lepšího. I kdyby to ještě chvíli bylo nepříjemný nebo to mělo bolet, směr a cíl máte, tak se nenechte setřást a běžte si za tím.

Váhy

Spojení, které jste navázali, bude přínosem jak pro vás, tak pro dotyčnou osobu nebo firmu. Jde totiž především o to spojení, a to můžete samozřejmě navázat s kýmkoli nebo s čímkoli. Využívejte tedy té vzájemné podpory a pamatujte, že je to opravdu vzájemný proces. Můžete z něj jak vy, tak ona druhá polovina vytěžit maximum a společně se posunout hodně daleko. 

Štír

Dobře vy! Tady se někomu daří na všech frontách. Tady asi nemá moc cenu se nějak rozepisovat, vy si jen užívejte všeho, co k vám přichází, protože pravděpodobně i z toho, co se odehrává teď, budete v budoucnu těžit. Zbývá napsat asi jediné, buďte všemu otevření.

Střelec

Připadá vám, že se nad vámi stahují mračna? Ano, skutečně to tak na první pohled vypadá. Přiznejte si ale, že si za to tak trochu můžete sami. Nebo ne? Píšu to záměrně, protože by to v řešení situace mělo sehrát celkem zásadní roli. Jakmile si totiž připustíte, že na tom máte svůj podíl viny a nebudete si zarputile jen stěžovat na ostatní, mnohem lépe se vám ta stahující se mračna podaří rozfoukat.

Kozoroh

Vytváříte plán? Super, jen do toho! Propracujte ho do nejmenších detailů. Nemusíte se soustředit na jeho výsledek, propracovávejte si jednotlivé kroky. Hezky krůček po krůčku, ale pozor, rovnou je také dělejte. Nemůžete vidět na konec, vše se vám bude postupně odkrývat cestou. Takže plánujte, vizualizujte, ale nezapomínejte současně s tím i jít. Jinak hrozí, že zůstanete jen u toho plánování a plán samotný třeba ani nikdy neuskutečníte. A to by byla škoda. 

A to je vše. Tulte se k sobě, protože venku už je pěkná zima a užívejte si sebe i všechny ostatní, které si budete chtít užít. Mějte se krásně a za týden zase ahoj 

Tereza

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Granynka
Granynka 9. 11. 2017

Odpovědět
Be-inspirated
Be-inspirated 22. 9. 2017

roky jsem žádné horoskopy nebrala "vážně", ale ty vaše jsou úžasné! Držím palce do další práce

Odpovědět
lemur
lemur 20. 9. 2017

Odpovědět
vendilka3
vendilka3 18. 9. 2017

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 557
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.