Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Terezie Schliková
Terezie Schliková
Vloženo 8. 9. 2017
Líbí se mi

Andělský horoskop na 37. týden: Nesoustřeďte se na výsledek ale na proces! Pěkně krůček po krůčku...

Terezie Schliková
Terezie Schliková
Vloženo 8. 9. 2017
Líbí se mi
Andělský horoskop na 37. týden: Nesoustřeďte se na výsledek ale na proces! Pěkně krůček po krůčku...

Andělský horoskop na 37. týden: Nesoustřeďte se na výsledek ale na proces! Pěkně krůček po krůčku...

Ahoooj, tak nám to zase uteklo a jsem tu s dalším horoskopem. Jak se všichni máte? Začala nám škola, u nás tedy jen na půl. Jedno dítko ve školní docházce vesele pokračuje, s druhým vegetím doma u krbu, protože angína. Tak se pojďme podívat, jestli bude tento týden povzbudivější.

No? Asi se to nedá jednoznačně říct. Tematicky nám karta pro nadcházející týden zapadá i do ročního období. Je tu čas sklizně, přátelé, aneb co jsme zaseli, to budeme sklízet. A s tím se nedá dělat nic jiného, než přijmout vše, co k nám bude tento týden přicházet. Totiž, ať už to bude cokoliv, berte to, protože i ty zdánlivě negativní věci nás posunou. A o to jde. Nejde o to, co nás posouvá, ale o to, že se posouváme. To jsme přece chtěli. Takže v žádném případě nehodnoťte, co a za jakých podmínek k vám přichází. Jen k tomu zaujměte nějaký postoj. Ono to samozřejmě vždycky nějak dopadne. V mnoha případech nebude výsledek ani tak důležitý, jako ten proces. Váš proces. Když se tomu nebudete bránit a půjdete s proudem (nikoli davem), máte vyhráno. Volnost, osvobození, vůně, přítomný okamžik, hojnost. Hm, nezní to dobře? Všechno, co jste chtěli, můžete mít. Ale cesta za úspěchem, ať už si pod tím představujete cokoli, není vždycky jednoduchá. Takže bez emocí, ano? Prostě jen buďte, přijímejte a když budete jednat, tak podle toho, jak to zrovna budete cítit.

 

Vodnář

Blahopřeji, máte důvod k oslavám! Tady někdo zřejmě svědomitě zaséval, když ho čeká taková sklizeň. Vodnáři, máme se od vás co učit. Nechcete nám prozradit, jak to děláte? Pozor ale, neuhněte teď z cesty. Byla by to velká škoda. Stůjte si za svým a dotáhněte to do konce, chybí už jen velmi málo. V tomhle procesu jde o vás, ne o ostatní. Pamatujte na to. Držím vám palce!

 

Ryby

Relax, odpočinek. Nechte věci plynout. Už jste udělali dost. Jakákoli další aktivita by byla ve vašem případě kontraproduktivní. Už jste dost unavení a tím pádem se uchylujete spíše k negativnímu myšlení, a to situaci zrovna moc nepomůže. Proto bude lepší situaci odevzdat tam nahoru a odpočívat nebo se zabývat něčím, co vás baví a nabíjí. Řešte věci až když se stanou, vymýšlet dopředu scénáře, nejlépe katastrofické, vám zrovna moc nepřidá. Tak šup, napustit vanu, zapálit svíčky a číst. Třeba Andělské pohádky (nebo cokoliv jiného, samozřejmě)

 

Beran

Už je asi opravdu na čase se rozhodnout. Sice to již delší dobu zdárně odkládáte, ale teď už je to téměř nevyhnutelné. Jasně, že se na to můžete vykašlat, ale pak si nestěžujte, že to dopadlo jinak, než jste chtěli. Vzhledem k tomu, jak dlouho tahle situace trvá, je jisté, že ve svém dalším konání máte jasno. Víte, co chcete i co nechcete. Obojí je důležité. Teď už jen zbývá udělat kroky v reálném životě. Nebojte se vykročit, jdete správně.

 

Býk

Býčci také zaseli svědomitě. Vaše sklizeň vám přinese spoustu příležitostí. Vy ale pečlivě vybírejte tu pravou. Tu, kvůli které jste to celé dělali. Základem všeho je – hlavně nepřemýšlet. Prostě jednejte pocitově. Poznáte ji, nebojte. Jen neberte tu první, která se namane. Je taky vaše, ale ta pravá je jen jedna

 

Blíženci

Potřebujete klid. Dopřejte si ho. Aspoň na pár minut denně, pokud máte pocit, že si ho nemůžete dovolit. Kdo ten pocit nemá, směle do toho! Buďte sami se sebou, ohromně vás to nabije a ještě k vám od vás přijdou informace, na které už dlouho čekáte. Možná se vám do toho nechce, ale udělejte to. Je to přesně to, co teď potřebujete.

 

Rak

No, moc se nám do toho nechce, ráčci, že jo. Cosi před námi stojí a my stále tak trochu děláme, že to nevidíme. Co kdyby to samo zmizelo, no ne? Nezmizí. Ale pro začátek stačí málo. Jen se na to podívejte. Udělejte to klidně i jako meditaci nebo si to jen představte. Když to uvidíte, budete vědět, o co jde. A jelikož jsme duše staré a nejsme tu poprvé, naše podvědomí jistě vyhodnotí, co a jak s tím nejlépe udělat. Tak se nebojte. Zeptejte se sebe. Víte to a znáte to.

 

Lev

Lvíčata nám přešla do trpitelského módu. Ne ne ne, to vám nesluší! Zapomínáte na to, kdo jste. Takže hezky nadechnout, uvědomit si svou sílu, vzpřímit hlavu a zařvat! A tak silně, jak to umí jen lvi. Už bylo dost utrpení, vnímáte to také, tak se tomu postavte a neprodlužujte to už ani minutu. Hezky z plných plic řekněte světu, co si myslíte a jak to chcete. Budete sami překvapeni, kolik lidí už na to čeká.

 

Panna

Jak to bylo v té reklamě? Každý den snít svůj malý sen? Tak to pro vás už neplatí. Dost bylo snění, teď je čas vstávat. Je hezké si snít, ale jak se sny stávají realitou? Jdou se prostě uskutečňovat. A to je přesně chvíle pro vás. V představách to máte vymakaný do detailu, teď už zbývá jen ta praktická stránka věci. To půjde, nebojte. Chápu, že se vám nechce vstávat, natož teď, když už je venku podzim. Ale v zimě zase budou Vánoce a s jarem přijde únava a … Bez výmluv, ano? Prostě jen vstaňte a běžte žít svůj sen.

 

Váhy

Nebojte se odhalit. Většina lidí z toho má strach, protože si pak připadají hrozně zranitelní. Ale opak je pravdou, přátelé. Většina z nás se dělá „drsnější“, než ve skutečnosti je. Okolí si k nim pak, zcela logicky, víc dovolí, protože „drsňák“ to snese. Takže je nám mnohdy nakládáno více, než uneseme. Zbytečně. Nedělejte se silnější, nic vám to nepřináší, spíš bere. Buďte sami sebou a nebojte se okolí ukázat, že toho je na vás moc. Mimochodem, ani nevíte, kolika lidem se uleví, a to zejména těm, o kterých si myslíte, že jsou ti nejsilnější. Jakmile zjistí, že si před vámi nemusí na nic hrát, budete koukat, kolik z nich je na tom stejně, jako vy.

 

Štír

Nezabývejte se tím, co nefunguje. Stojí vás to hodně energie a brzdí vás to ve vývoji. Zkrátka a dobře, nemůžete se kvůli tomu hnout z místa a to vás drtí, protože už to trvá celkem dlouho. Věnujte pozornost něčemu, co vás baví nebo vám dává smysl. V podstatě je to to, co si říkáte, že budete dělat, až tohle konečně skončí. Nečekejte, až skončí to ono s vámi, skončete to vy. Tohle už k životu neprobudíte. Je čas jít dál.

 

Střelec

Sice vynakládáte velké úsilí, ale výsledek se stále nedostavuje. Víte proč? Protože nemáte úplně jasno v tom, co má být cílem vašeho konání. Je to takové bezprizorní a je to škoda. Musíte mít konkrétní cíl a teprve potom dělat jednotlivé kroky, které vás k němu dovedou. Vaše definice cíle je moc obecná, specifikujte jej. Vše vám pak bude dávat smysl a i cesta bude jasnější. Takže teď na chvilku přestaňte konat a jen si ujasněte, co a jak chcete.

 

Kozoroh

Paráda! Jste na cestě svého srdce. Váš cíl je na dosah. Teď hlavně nezamrzněte v tomhle bodě a dotáhněte to do konce. Byla by hrozná škoda o tu šanci přijít. Užijte si to, to ano, ten pocit z toho, že už je to skoro doma, je krásnej. Ale bude to ještě lepší, tomu věřte. Jen to prostě musíte dotáhnout. Wau! To bude paráda!

 

A máme to… Přátelé, přijímejte, sklízejte a především buďte. Sami sebou nebo tím, čím chcete být, je to na vás. Hlavně vás to musí bavit a dávat vám energii. Když to tak nebude, něco je špatně a je potřeba to udělat jinak. A tak je to pořád dokola, viďte. Mějte se krásně, když budete chtít, napište mi a za týden zase ahoj 

 

Tereza

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
avatar
Ivana Navrátilová 2. 2. 2020

Díky za horoskop Zrovna jsem si četla ten svůj na rok 2020, konkrétně tady - https://www.astrohoroskop.cz/horoskop-2020 - tak jsem zvědavá, jestli se mi fakt podaří splnit ten můj dlouhodobý cíl Jako bylo by už načase

Odpovědět
Granynka
Granynka 9. 11. 2017

Odpovědět
Salamandr
Salamandr 14. 9. 2017

Moc se to ke mně nehodí, já všechno řeším nejraději hned...

Odpovědět
avatar
Kristina Krausová 13. 9. 2017

Asi jsem zamrzla..

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 633
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.