Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Terezie Schliková
Terezie Schliková
Vloženo 25. 8. 2017
Líbí se mi

Andělský horoskop na 35. týden: Soustřeďte se na své pocity a na znamení. Kdo uspěje, čeká ho svoboda!

Terezie Schliková
Terezie Schliková
Vloženo 25. 8. 2017
Líbí se mi
Andělský horoskop na 35. týden: Soustřeďte se na své pocity a na znamení. Kdo uspěje, čeká ho svoboda!

Andělský horoskop na 35. týden: Soustřeďte se na své pocity a na znamení. Kdo uspěje, čeká ho svoboda!

Ahoj všem, jak se máte? Prázdniny pomalu končí a nás čeká ten školní zajetý režim. Za mě tedy hurá, konečně ten maraton bude mít zase řád. Jak to máte vy? Ptám se záměrně, protože o konci a novém začátku bude i následující týden. Přátelé, okruh možností, kudy se máte nebo můžete vydat na další cestu, se zužuje. Resp. už je tak trochu dán, a to na základě vašich předchozích kroků a rozhodnutí. Pro ty z vás, kteří stále váháte, mám jednu radu – teď se více než kdy jindy soustřeďte na svoje pocity a kdo na ně věříte, tak i na znamení. Pomůžou vám k vašemu pevnému rozhodnutí. Kdo máte obavy, nemějte je. Krok do neznáma v nás vždy určitou nejistotu vzbuzuje, ale podle toho, co tu vidím, máme zelenou! Tak směle do toho, nebojte se vykročit. Mějte na paměti, že je to jen a jen vaše cesta, kdo bude chtít jít s vámi, půjde. Kdo ne, to stejně neovlivníte. A pozor, čekají nás nová setkání, která nás mnohdy hodně posunou. Vztahy, které navážeme, budou obohacující pro obě strany. Je zde vidět především profesní růst, vztahy partnerské tedy nebudou hrát tak podstatnou roli. Jinými slovy, teď není čas na řešení partnera či partnerky, teď máme řešit hlavně sebe. A hlavně, co čeká ty, kteří ten krok udělají? SVOBODAAAAA. To za to stojí, ne?

 

Vodnář

Tak zrovna vy stále váháte, že? Moc se vám nechce opouštět ten zajetý rytmus, vždyť jste na něm tak dlouho pracovali. Ono to ale bude nezbytné. Protože i když se tomu budete vyhýbat sebevíc, celé se vám to rozhází a pak už vás jistá inovace nemine. Do toho, vodnáři, je lepší udělat krok, který udělat můžete, než potom dělat kroky, které už budete muset dělat.

 

Ryby

Neplačte, rybičky, není to tak hrozné, jak to vypadá. Máte okolo sebe tolik věcí, které jste si dokázaly vybudovat, jen je teď nějak nevidíte nebo nechcete vidět. Mluvím především o zázemí. Je to škoda, protože to je přesně to místo, ze kterého máte vycházet, které vám dává sílu to všechno zvládnout. Otevřete oči a opřete se o to. Budete mnohem jistější.

 

Beran

Ale, ale, tady je někdo na roztrhání! Myslíte si, že je to vlivem okolností, ale není. Je to váš vzorec každému se zavděčit. Kde jste ve vašem životě vy? Jaké v něm vlastně máte místo? Kam patříte? Odpovězte si upřímně na tyto otázky a pak učiňte patřičné kroky, které vás z toho vyvedou. A hlavně už to příště dělejte jinak. Jak? No přece podle sebe.

 

Býk

Máte pocit, že jen dáváte a ničeho se vám za to nedostává? Je to tak. A je to proto, že za svoje služby něco chcete. Když dáváte, protože dávat chcete, je to něco jiného. Jakmile ale očekáváte, většinou lásku, přijetí, uznání, respekt, vesmír vám jen ukazuje, že tudy cesta nevede. Dávejte alespoň jeden den z toho, co máte pro ostatní, sobě. Zkuste to, nemáte co ztratit, naopak můžete hodně získat.

 

Blíženci

Dobrý, jen tak dál! Posouváte se. Vypadá to, že jste pochopili, co se po vás žádá. Myslím tím samozřejmě co od vás žádá vesmír, ne okolí. Máte opravdu solidně nakročeno k tomu být sami sebou. A co je víc? Vesmír vám tleská! Tak pokračujte v započatém díle, milí blíženci.

 

Rak

Vypadá to, že jste dospěli k určitému rozhodnutí, a je to správně. Teď už nemůžete jinak, než jít sami za sebe. Nebo můžete, ale v tom případě se nikam nepohnete. Budete zase jenom stát na místě a přešlapovat a čekat. Ruku na srdce, tohle už vás přece dlouho nebaví. Takže vykročte svou cestou, máte k tomu požehnání.

 

Lev

Lvíčata, jak to máte ve vztahu? Nepodléháte svému partnerovi až příliš? Vymezte se, ono to teď vypadá, že je to třeba i v pořádku, ale časem zjistíte, že vám v tom vůbec není dobře. A čím déle to tak necháte, tím hůř se vám situace bude napravovat. Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek se vám v tomto směru obzvlášť vyplatí.

 

Panna

Sešlo se to, co? A zrovna teď. Ach jo. Nezoufejte, máte na to dát všechno do pořádku. Pokud to bude třeba, nebojte se požádat o pomoc. Nemusíte všechno zvládnout sami. Příště možná bude stačit, když věci nenecháte zajít tak daleko. Čím dřív je budete řešit, tím méně sil vás to bude stát.

 

Váhy

No, tohle pro vás asi opravdu není jednoduchý. Jak se toho zbavit? Zkuste si udělat jednoduché cvičení. Zavřete oči a představte si, že v rukách držíte problém, který momentálně řešíte. Prohlédněte si ho. Jak vypadá? Kde se u vás vzal? Dostatečně jej navnímejte a pak ho buď vraťte tomu, komu opravdu patří, nebo ho odevzdejte vesmíru. Představte si, jak si jej od vás dotyčná osoba či vesmír berou. Znovu se nalaďte na sebe, jak se cítíte teď? Na závěr poděkujte tomu, kdo si od vás vaši zásilku převzal. V reálném životě to pak buď nechte být nebo učiňte příslušné kroky. Podle toho, jak to budete cítit.

 

Štír

Nelehké období končí, přátelé, jste na cestě z toho všeho ven. Máte radost? Užívejte si to. Už jen pár kroků a je to za vámi. Nenechte se dál držet v něčem, co vám nevyhovuje. Ty poslední krůčky teď budou velmi důležité. A nezapomeňte se z tohoto kousku cesty dostatečně poučit. Byla by škoda celý proces opakovat znovu.

 

Střelec

Střelečci, koho jste to potkali, kdo vám to přišel do cesty? Ať už je toho setkání na úrovni osobní či profesní, rozhodně není náhodné. Jak bylo zmíněno v úvodu, je to přesně ten typ setkání, který posune jak vás, tak dotyčnou osobu. Čerpejte z něj poznání, proto vám přišlo do života. Čeká vás buď skok v kariéře nebo v osobním životě.

 

Kozoroh

Jé, to je krásný! Období sklizní je tu i pro vás, milí kozorozi. Zaseli jste a teď sklízíte. Užívejte si to! Byl to náročný proces a trval celkem dlouho. Tohle je přece ten okamžik, na který jste čekali, pro který jste to dělali. Tak si to nasávejte plnými doušky, zasloužíte si to! A ne, že se budete bát, že o to zase přijdete. Tyhle myšlenky koukejte honem rychle vymazat z hlavy! Takže úsměv a do víru sklizně

 

Užívejte sluníčka a všeho, co se vám nabízí. Buďte u sebe. Já tu zase za týden budu s vámi 

 

Tereza

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
avatar
Kristina Krausová 2. 9. 2017

Odpovědět
Murmus
Murmus 1. 9. 2017

Pane jo

Odpovědět
Amanda
Amanda 29. 8. 2017

Jo

Odpovědět
sipeji
sipeji 28. 8. 2017

to nezní vůbec špatně

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
99 090
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.