Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Terezie Schliková
Terezie Schliková
Vloženo 18. 8. 2017
Líbí se mi

Andělský horoskop na 34. týden: Bude potřeba vynaložit velkou píli, důležitá bude vytrvalost. Vytěžte z toho pro sebe co nejvíce!

Terezie Schliková
Terezie Schliková
Vloženo 18. 8. 2017
Líbí se mi
Andělský horoskop na 34. týden: Bude potřeba vynaložit velkou píli, důležitá bude vytrvalost. Vytěžte z toho pro sebe co nejvíce!

Andělský horoskop na 34. týden: Bude potřeba vynaložit velkou píli, důležitá bude vytrvalost. Vytěžte z toho pro sebe co nejvíce!

Krásný den všem! Končí nám týden a nový začíná, tak jsem tu opět s horoskopem od andělů. Pojďme se tedy podívat, co nám v něm řeknou:

Následující týden od nás bude vyžadovat velkou píli. Pozor ale, tentokrát to bude opravdu jen o nás, takže zapomeňme na podporu a pomoc okolí. Spolupráce je sice fajn, ale teď je vyžadována čistě se sebou. Možná Vám bude připadat, že úkol, který je před Vámi, bude příliš velký nebo těžký, ale nebojte se. Také Vy si velmi pravděpodobně budete připadat na všechno sami. Nejdůležitější bude vytrvalost. Prosím, pamatujte na to! Ať už budete muset vyřešit cokoli, důvěřujte tomu, že před Vámi stojí jen takový úkol, který jste opravdu schopni zvládnout. Nepropadejte panice, ale vytěžte z toho co nejvíc pro sebe. Je jisté, že Vám celý proces přinese zasloužené ovoce. Naučíte se o sobě zase něco nového, posílíte si sebedůvěru, a když to opravdu zvládnete sami, ale opravdu čistě a upřímně, ten pocit, který se po tom všem dostaví, bude k nezaplacení. Zvládnutí tohoto procesu, resp. to, co se o sobě naučíte, s Vámi půjde dál, budete z něho moci čerpat zkušenosti, kdykoli bude třeba. Znovu musím zmínit, že je to opravdu jen a jen o Vás. Nesnažte se to obejít. Já vím, že je lehčí si nechat pomoci, ale v tomhle případě ztrácíte body. Je to jako když jste ve škole měli taháka na písemku a učitel na něj přišel. Všechno má své důsledky a v tomto případě to platí dvojnásob. Takže hlavu vzhůru a s chutí do toho, přátelé! Ať si pak můžete říct: „A hrdý buď, žes vytrval.“ 

 

Vodnář

Čekáte už dlouho a stále se nic neděje? Příliš spoléháte na vnější okolnosti nebo na ostatní. Někdy je na místě nechat věci, ať se stanou, ale tohle teď není Váš případ. Naopak se po Vás žádá, abyste přiložili ruku k dílu. Nalaďte se na to, co chcete a udělejte první věc, která Vás napadne. Je to onen první krok, bez kterého se prostě z místa nepohnete. A pak udělejte stejným způsobem další. Uvidíte, že se situace zanedlouho začne projasňovat a Vy konečně uvidíte na tu Vaši cestu.

 

Ryby

Nebojte se projevit! Zdrženlivost v tomto případě není na místě. Stále čekáte, jak se někdo zachová, zda už konečně pochopí, co dělá špatně nebo co Vy chcete, ale kde jste Vy? Proč by druzí dělali něco pro Vás, když ani Vy sami to pro sebe neuděláte? Buďte opravdoví a féroví, a to především k sobě. A už konečně řekněte, co se Vám nelíbí, NAHLAS! Uleví se nejen Vám, ale také těm, kteří Vás tak … štvou.

 

Beran

Jasně, že řešení situace vyžaduje nějakou akci. To moc dobře víte. Ale ruku na srdce, berani, když se věci nedějí podle Vás, máte tendenci nedělat nic. Ohlédněte se zpět, v kolika případech se Vám Vaše vzdorovitost vyplatila? Když se opravdu naučíte brát věci takové, jaké jsou, uleví se Vám a hlavně nebudete muset proti ničemu vzdorovat. Takže povolte, berte vše tak, jak to je a lehkostí běžte konat.

 

Býk

Býčci, pro Vás to bude týden vztahů, spolupráce, zkrátka veškerých vazeb, a to zejména s těmi nejbližšími. Máte výbornou příležitost k napravování či zlepšování vztahů, hlavně těch, které to už delší dobu potřebují. Vnímejte také, co Vám říkají děti, můžete se toho o sobě hodně dozvědět. Ti z Vás, kteří přemýšlíte o miminku, s chutí do toho 

 

Blíženci

Nesnažte se zavděčit každému, stejně se Vám to nikdy nepodaří. Máte přece svou vizi, své plány, tak je běžte uskutečňovat a nežádejte svolení druhých. Nikdy nebudou spokojení všichni a Vy už vůbec ne. A hlavně, jak už za ta léta asi sami víte, pokud budete neustále čekat na svolení nebo pochopení ostatních, nedostanete ho a tím pádem si za tím svým ani nepůjdete. Takže, blíženci, dejte si v tomhle stopku a od teď už jen podle sebe. Máte přece svůj život, tak ho žijte. Ostatní ať si žijí ten svůj.

 

Rak

Ale, ale, tady se nám někdo cítí na všechno sám. Tolik práce a povinností před námi a k tomu všemu ještě ty starosti běžného dne. Co můžete, zvládněte. Jak je v úvodu psáno, nejlépe sami. A na to ostatní se podívejte jinýma očima – tohle všechno jste už dokázali, tohle všechno máte, takhle daleko jste došli. Neberte povinnosti jako starosti, ale jako Vaše bohatství. Jasně že je toho na Vás někdy moc, třeba ani nevíte, kdy to všechno dáte do kupy, ale pamatujte si jednu věc – furt je to dobrý. Protože tohle všechno, co máte kolem sebe, už jste zvládli. Teď už to můžete jenom posunout.

 

Lev

Nezbyde Vám nic jiného, než v sobě probudit šelmu a opravdu se s tím poprat. Nechali jste to zajít příliš daleko a o to větší úsilí teď budete muset vynaložit k napravení situace. Udělejte to příště jinak, řešte věci dřív a nespoléhejte na to, že to za Vás někdo udělá nebo se to nějak vyřeší samo. Jsou situace, které Vaši účast prostě potřebují.

 

Panna

Nadhled, lehkost, spolupráce. Symbolika čísla tři. Pro každého může trojka představovat něco jiného, takže ať je to pro Vás cokoli, je to správně. Hlavně nezapomínejte na první tři slova Vašeho horoskopu a při řešení jakékoliv situace na ně nejen pamatujte, ale hlavně je „používejte“. Vše bude mít daleko lehčí průběh.

 

Váhy

Váhy nám nějak stojí na místě a čekají, zatímco život stále plyne. Možná jim dokonce proplouvá pod rukama. Běžte udělat něco pro to, aby se to už konečně stalo. Nečekají se od Vás velké věci, ale alespoň něco. A pokud se na to ještě necítíte, tak běžte dělat něco jiného. Doba dozrávání je velmi důležitá, ale neznamená to, že během ní nemusíte nic dělat. Až budete připraveni, ten správný okamžik si Vás najde. Mezitím ale můžete dělat spoustu jiných věcí, hlavně žít.

 

Štír

Hmm, tahle zkušenost Vás opravdu posílí. Tady není třeba se nijak rozepisovat. Přátelé, jakmile budete situaci řešit jinak než, řekněme, po „štírovsku“, nejen že překonáte sami sebe, ale posunete se o několik úrovní výš. A to už stojí za úvahu, nemyslíte?

 

Střelec

Odpočívejte. Je to teď prostě potřeba. Spánek, klid, relaxace, příroda, film, krb, oheň, cokoliv. Ale Vy radši opravdu více spěte, protože to je momentálně jediná doba, kdy jste schopni na nic nemyslet. Pokud máte pocit, že potřebujete „vypadnout“, tak ideálně sami. Bude lepší, když pojedete na dva dny sami se sebou, než na týden s někým. Vzhledem k tomu, jak Vám to „frčí“ v hlavě, věřte tomu, že si opravdu vystačíte sami.

 

Kozoroh

No, pane jo, to jste si trochu vystrčili růžky a už se strhla lavina a Vy teď nevíte, jak z toho ven, co. Nebojte, máte celkem solidně nakročeno, jen si to musíte ustát. Resp. sami sebe si musíte ustát, a před okolím, což je ještě těžší než sami před sebou. On Vám nakonec někdo ten záchranej kruh hodí. Ale ne, že na to budete spoléhat! Než to přijde, musíte se nad hladinou udržet sami.

 

Horoskop na další týden je u konce. Užívejte si zbytek prázdnin, vstřebávejte sluníčko, dokud nás ještě hřeje, hrajte si s dětmi, lízejte zmrzliny, dejte si letní drink, dělejte prostě všechno, na co máte chuť. A za týden zase ahoj 

 

Tereza  

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
koudynka
koudynka 25. 8. 2018

Zase horoskop vystihl moje pocity , děkuji za radu...

Odpovědět
jitkakytka
jitkakytka 19. 8. 2018

opět hezky napsánotak uvidíme, co nám dny přinesou = díky

Odpovědět
avatar
Michaela Nováková 22. 8. 2017

Střelci mají odpočívat a já z toho novoluní jako správný vlkodlak nemůžu spat

Odpovědět
avatar
Kristina Krausová 21. 8. 2017

Pěkné vyhlídky

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 359
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.