Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Terezie Schliková
Terezie Schliková
Vloženo 11. 8. 2017
Líbí se mi

Andělský horoskop na 33. týden: Zaměřme se na svou moudrost a buďme inspirací pro ostatní

Terezie Schliková
Terezie Schliková
Vloženo 11. 8. 2017
Líbí se mi
Andělský horoskop na 33. týden: Zaměřme se na svou moudrost a buďme inspirací pro ostatní

Andělský horoskop na 33. týden: Zaměřme se na svou moudrost a buďme inspirací pro ostatní

Krásný den všem, přátelé, jak je Vám na duši? Začínáme další týden, tak se pojďme podívat, co nás čeká. Ústředním tématem bude naše moudrost. Ta vnitřní, léty nasbíraná. Každý máme nějaké místo, na kterém se právě nacházíme a každý z nás si lecčím prošel, než se na něj dostal. Bohužel tak nějak, někdy i rádi, některé naše zkušenosti zapomínáme. Třeba proto, že nás bolely. Vzpomeňte si na ně, prosím. Ať už jsou jakkoli hluboko, vytáhněte je ven a to i za cenu, že to bude zase bolet. Nemusíte s nimi nikterak pracovat, jako např. odpouštět atd. Udělejte jen jednu jedinou věc – přijměte je, jako svou součást. Nevytěsňujte je, ale „chyťte je za ruku“ a vezměte je na svou cestu s sebou. Patří k vám. Jste to Vy. Tím, že je přijmete, se posunete dál. Už třeba ani nedopustíte, aby se staly znovu. A navíc, a to je nejdůležitější zpráva, kterou máte vědět, budete obrovskou inspirací pro ostatní. Ti, kteří to budou potřebovat, se od Vás budou moci učit. Protože vše, co jste si ve svém životě prožili, jde s vámi a pokud jste s tím smíření, jste v souladu. Dalo by se to nazvat takovým vnitřním mírem. A pak z Vás jde klid a Vaše vědění. Jelikož je Vesmír o vzájemnosti, můžete se samozřejmě i Vy učit od ostatních. Probuďte v sobě vnitřní mír, buďte v souladu se vším, co Vám proběhlo životem, pokud máte potřebu odpouštět, odpusťte sobě. Není to ale třeba, opravdu stačí vše jen přijmout. Prostě to vzít, jak to je nebo bylo. Dnes byste to možná udělali jinak, ale věřte, že v tu chvíli jste to udělali, jak jste nejlépe uměli. Já vím, že to asi nebude jednoduché. Ale je to důležité. Vezměte všechnu tu bolest, smutek, trápení, slzy, strachy a běžte s nimi ruku v ruce. Jim jenom stačí, abyste o nich věděli. Nebojujte s nimi, protože stejně vždycky budou silnější než Vy a navíc Vás to jenom brzdí. Takže znovu, zpátky k sobě, přátelé, a se vším, co k Vám patří. V tom je Vaše největší síla.

 

Vodnář

Ať už před Vámi stojí jakékoli řešení nebo rozhodnutí, počkejte s ním. Dejte si čas. Ještě se totiž neudálo všechno, abyste si mohli být jistí, že uděláte ten správný krok. Vnitřně možná víte, jak to chcete, ale ještě nemáte všechny informace. Buďte raději opatrní, teď opravdu není kam spěchat.

 

Ryby

Jestli máte pocit, že je potřeba věci více zvažovat, je to naprosto v pořádku. Dokud si opravdu nebudete jistí, nekonejte. Bude pro Vás daleko lepší si vše důkladně promyslet a procítit, než udělat nerozvážný krok. Jeho náprava by pak pravděpodobně byla mnohem složitější, než se teď může zdát. Takže, rybičky, ono známé „dvakrát měř, jednou řež“, se Vám v tomto období obzvlášť vyplatí.

 

Beran

Pusťte uzdu fantazii, hrozně se Vám uleví. Hlava jede na plné obrátky a už toho má celkem dost, tak jí to trochu ulehčete. Některé věci prostě nevymyslíte, tak se jimi netrapte a udělejte to první, co Vás napadne, i kdyby to bylo sebevíc bláznivé. Vám bude líp, dodá Vám to energii a okolí bude překvapené. A jestli mile nebo nemile, to už přece není Vaše věc.

 

Býk

Připadáte si jako mezi mlýnskými koly? Pokud ano, mám pro vás dvě věci: 1. Nikdy se nezavděčíte všem a 2. Zlatá střední cesta vyhrává. Jinými slovy, dovolte si ten přepych a udělejte to prostě podle sebe. Ať už je situace jakákoliv, jednou s tím stejně začít musíte. Tak proč ne už teď? Čekali jste přece dost dlouho.

 

Blíženci

To, co Vás čeká, vypadá mnohem větší, než to je. Nebojte se toho ale, vše se zase srovná. Pro začátek bude stačit, když se na to opravdu podíváte u uvidíte věci takové, jaké ve skutečnosti jsou, bez předsudků, strachů, atd. Pro Vás, blíženci, platí asi nejvíc vše, co bylo zmíněno v úvodu. Máte přece dost zkušeností, tak je neváhejte využít.

 

Rak

Ráčci, nezapomínejte na svou intuici, tento týden ji budete obzvlášť potřebovat. Jestli už jste rozhodnutí, co chcete nebo kudy se dáte, věnujte velkou pozornost znamením. Budou k Vám přicházet a ukazovat cestu. No a je Vám určitě jasné, že pokud k tomu všemu zapojíte onu zmíněnou intuici, cíl je na dosah.

 

Lev

Ne, ne, ne, takhle to nejde! Neschovávejte se před světem. Nemůžete přece jít dál, když se nedíváte na cestu. Proč děláte, že se Vás to netýká? Cítíte se bezradní právě proto, že nevíte, co se okolo Vás děje, kudy to vlastně jdete. No tak, probuďte v sobě tu šelmu, která ve Vás dříme a když to bude situace vyžadovat, klidně si i zařvěte. Ať ostatní vidí, s kým mají tu čest. Ale hlavně se dívejte kolem sebe. Konec konců, jste přece lovci, ne? 

 

Panna

Řekla bych, že je čas vrátit úder, ale to spojení se mi úplně nelíbí, tak to zkusím jinak. Takže, už toho bylo dost, nemyslíte? Nemusíte si nechat líbit všechno. Je čas se vymezit a to naprosto všude, kde je třeba. Doma, v práci, přátelé, ani ten šéf si na Vás nemá právo vyskakovat, a to nemluvím o sousedovu psovi, který Vám neustále chodí … na Váš trávník. Zkrátka a dobře, je čas řešit věci, které Vám už nějakou dobu vadí. Takže vzhůru do všeho, s čím nejste v pohodě. Teď je ten správný čas.

 

Váhy

Ale, ale, stále to nepřichází? Ještě jste neudělali všechno, co bylo třeba. Možná si myslíte, že ano, ale stále kousek chybí. Vy, kteří víte jaký kousek to je, vzhůru do toho, udělejte to! No a Vy ostatní udělejte první, co Vás napadne. Váhy, neváhejte, prostě jedeme na první dobrou.

 

Štír

Tady bude mít někdo důvod k oslavě, a jste to právě Vy, štíři. Povedlo se? Tak gratuluji! Jen si to užijte, a všechno, co s tím souvisí, také. I ta sebemenší povedená věc by měla být po zásluze odměněna. A hlavně ten, kdo ji vykonal, takže nezapomeňte ocenit především sebe. Možná to na první pohled tak nevypadá, ale i tohle je velmi důležitá část procesu. Tak na Vás!

 

Střelec

Střelečci, je na čase poslechnout volání svého srdce. Pusťte se tedy toho, co Vás od onoho kroku stále odvádí. Stejně nebudete mít klid, dokud to neuděláte a už vážně není důvod to odkládat. Víte, co chcete? Víte! Tak nečekejte. Když budete Vy rozhodnutí, i ostatní to zvládnou, nebojte.

 

Kozoroh

Nové začátky jsou před Vámi. Wau! Tady není třeba dlouhého komentáře. Je to prosté – běžte, jdete do lepšího. A navíc to bude stát za to, i kdyby to nemělo být na věky věků. Amen.

 

Tak a máme to! Mějte se krásně, opravdově, bláznivě, šíleně, líně nebo naopak akčně, prostě jak kdo chcete. A za týden se na Vás zase těším!

 

Tereza

 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
janinkad
janinkad 17. 8. 2017

Velmi pravdivé, tedy alespoň u mě.

Odpovědět
Be-inspirated
Be-inspirated 16. 8. 2017

Odpovědět
Murmus
Murmus 16. 8. 2017

Pěkné vyhlídky

Odpovědět
Jana7
Jana7 15. 8. 2017

no nic moc

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 269
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.