Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Terezie Schliková
Terezie Schliková
Vloženo 16. 7. 2017
Líbí se mi

Andělský horoskop na 29. týden: Na povrchní věci už není čas ani prostor. Dejte prostor svému Já!

Terezie Schliková
Terezie Schliková
Vloženo 16. 7. 2017
Líbí se mi
Andělský horoskop na 29. týden: Na povrchní věci už není čas ani prostor. Dejte prostor svému Já!

Andělský horoskop na 29. týden: Na povrchní věci už není čas ani prostor. Dejte prostor svému Já!

Krásný den, přátelé, mám tu pro vás poselství na tento týden, jehož ústředním tématem bude naše opravdové Já, tzn. to, jací skutečně jsme. Všimli jste si, že jdeme s tématy čím dál tím víc do hloubky? Na povrchní věci už není čas ani prostor. Byly tu dost dlouho a teď je ta pravá chvíle začít dělat věci jinak. Už se neodrážejme od okolí, od ostatních, od okolností. Buďme sami sebou a bez ohledu na to, co si o nás kdo myslí. Dostaňme se ke zdravému sebevědomí, nebo-li vědomí si sami sebe. Jak? Sebepřijetím. Naprosto a se vším všudy, se všemi klady i zápory. To, co vám na sobě nejvíc vadí, nebojujte s tím, neměňte to. Jen to přijměte jako svou nedílnou součást. Jste to přece také vy.  Všechny vaše vlastnosti, které máte, máte z nějakého důvodu. Odlišují vás od ostatních, dělají z vás jedinečnou osobu. Takže když s některou z těch vlastností bojujete, jdete sami proti sobě. Pojďme se tedy spojit sami se sebou, přijměme vše, co je v nás a pak to bez dalších pochybností a rozpaků ukažme světu: „Tohle všechno jsem Já!“ Věřte, že už na to čeká…

 

Vodnář

Ponořte se do sebe, meditujte. Ticho a klid jsou pro vás v tomto týdnu směrodatné. Nenechte se rozhodit ničím, co se děje okolo vás a vážně si dopřejte chvíle sami se sebou. Rozjímejte nad tím, co právě řešíte jen se svým vnitřním Já, protože k vám budou přicházet skvělé odpovědi. Jakmile se uchýlíte k řešení problému s někým jiným, hrozí, že se nerozhodnete podle sebe, protože budete automaticky přebírat řešení ostatních.

 

Ryby 

Rybičky před sebou nemají úplně jednoduchý týden. Vypadá to na spoustu řešení věcí všeho druhu. Ať už se váš problém týká čehokoliv, pamatujte si, že je v žádném případě nemáte řešit hlavou. Vy, zástupci velmi intuitivního znamení, začněte se už konečně poslouchat. Zapojte svou intuici, velmi dobře to umíte. A kdo jiný by vám mohl lépe napovědět, než právě ona?

 

Beran

Pro berany bude tento týden ve znamení vnitřní koncentrace. Hodně se toho za poslední dobu událo a v mnohých případech se situace buď neobešla bez následků, nebo se teprve dořešuje. Dobrá zpráva ale je, že vše máte ve svých rukách. Resp. na co se zaměříte, to půjde. Navzdory předchozímu období máte obrovskou vnitřní sílu, tak se ji nebojte použít. Soustřeďte se na to, jak chcete, aby věci byly, a dejte toho záměru všechno. Výsledek na sebe nenechá dlouho čekat.

 

Býk

U býků právě dochází k prozření, že s tím, co nefunguje, je třeba skončit, nebo to aspoň dělat jinak. Gratuluji vám! Tohle bývá ta nejtěžší fáze. Už víte, co a jak nechcete a konečně se můžete zaměřit na to, po čem vlastně už delší dobu toužíte. A nejen to, konečně to můžete dělat po svém. Tak směle do toho, nakročeno máte dobře.

 

Blíženci

Blíženci, důležitá informace! Věnujte v těchto dnech zvýšenou pozornost intuici a informacím, které k vám přicházejí! Vedou vás totiž k vašemu vysněnému cíli a věřte, že jej máte téměř na dosah ruky. Pamatujte ale, že tím nic nekončí, ba naopak začíná. Proto je také velmi důležité, jak to celé uchopíte, protože od toho se bude odvíjet další váš příběh.

 

Rak

Ráčci, ráčci, není zbytí! Minulost už vám opravdu k ničemu neslouží, proč se jí tedy stále držíte? Co bylo, bylo, teď je ale opravdu čas hezky poděkovat a směle kráčet dál. Hrozí vám totiž, že pokud se budete stále dívat zpátky, nikdy nevykročíte vpřed. Když se nad tím zamyslíte, ani technicky to není moc možné. Dívejte se dopředu a jděte za svým pohledem. A jestli vás to trošku uklidní, minulost je vaší součástí, a proto s vámi bude vždy, nikdy nezmizí. Berte ji tedy jako svou součást, ale neupínejte se na ni. Vše, co vás táhne dozadu, vás brzdí.

 

Lev

Pro lvy bude tento týden o uhájení si osobních hranic, ale i vlastních domovů. Tzn., pokud se vám něco už delší dobu nelíbí, je na čase to změnit. Proč necháváte věci zajít tak daleko? Tyto situace se v pokročilém stadiu řeší mnohem hůře, než na začátku. Dejte tedy do pořádku vše, co se vás dotýká a je vám to nepříjemné a příště už nenechávejte věci zajít tak daleko. Jednak si tím ušetříte spoustu energie a hlavně vy i ostatní budete mít jasno hned.

 

Panna  

Panny mají tento týden v rytmu společnosti a spolupráce. Přátelé, je čas se bavit. Pozor, neznamená to, že budete týden v alkoholovém opojení   Jde o to si udělat život lehčí, zábavnější. Využijte tedy možností jakékoliv spolupráce, která vám bude přínosem. Jakmile bude přínosem pro vás, bude samozřejmě přínosná i pro toho, s kým budete spolupracovat. Hlavně vás to musí bavit! No a když si po té dobře odvedené práci zajdete na skleničku, tak si tu jízdu pořádně užijte! 

 

Váhy

Zapamatujte si větu, a tu si stále dokola říkejte: „Hlavně nemyslet!“ Hlava už nemůže a vy také ne. Tak moc nad vším přemýšlíte, že už vám nezbývá energie na nic jiného, a výsledek stejně nepřichází. Vše, co vás trápí, pusťte. Klidně si to i představte. Zavřete oči a představte si, že ten obrovský balvan, který držíte v rukách, pouštíte na zem se slovy: „Odevzdávám to…“ (dosaďte si tam, co je vám blízké, třeba bohu, vesmíru, andělům, …) a pak jen vnímejte ten pocit, který se dostaví. A ten si udržte a běžte radši rychle dělat něco jiného, jo?

 

Štír

Už zřejmě chápete, že se nezavděčíte všem, i kdybyste se rozkrájeli. Jenže opustit tento nefunkční vzorec chování je pro vás tak těžké, že v tom raději stále zůstáváte. Tak přátelé, už dost! Věřte si přece. Nejde o život, tak čeho se stále bojíte? To, že tenhle způsob nefunguje už dávno víte, takže se dá i pro vás logicky předpokládat, že když to změníte, může to být už jenom lepší. Tak hlavu vzhůru a krok vpřed, ale pozor, už jinak, ano?

 

Střelec

Střelci budou tento týden balancovat, a to i ve zdánlivě jednoduchých věcech. Ono jít do věci s rozvahou není špatné, ale pozor, abyste se nepřepočítali. Rozhodujte se prostě na „první dobrou“. Ušetříte si nejen čas a energii, ale i spoustu mylných kroků.

 

Kozoroh

Cesta, která nikam nevede. Máte pocit, že po ní jdete? Ano, skutečně to tak na první pohled vypadá. Ale stačí málo. Představte si poutníka, který je na cestě už dlouho a stále nenachází to, za čím vlastně jde. A čím déle jde, tím víc má skloněnou hlavu k zemi, protože už je unavený, cítí se beznadějně, atd. Tak pořád jde, jedna noha střídá druhou a on je víc a víc skleslý. Přitom by stačilo, kdyby zvedl hlavu, díval se kolem sebe a hlavně chtěl vidět! Kolik odboček a rozcestí už za tu dobu asi minul? Kozorozi, hlavu vzhůru a oči na stopkách! Chtějte vidět směr a uvidíte ho!

 

Krásný, opravdový týden všem!

 

Tereza

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Duch
Duch 27. 5. 2020

super

Odpovědět
Tamara
Tamara 22. 7. 2017

tak uvidím, teda - nic moc.

Odpovědět
Tereza N.
Tereza N. 20. 7. 2017

Děkuji snad se mi to podaří

Odpovědět
Terezie Schliková
Terezie Schliková 21. 7. 2017

Rádo se stalo a držím palce

potkanek
potkanek 20. 7. 2017

Střelec můj anděl je unavený

Odpovědět
Terezie Schliková
Terezie Schliková 21. 7. 2017

Andělé unavení nebývají. Ale my ano, mnohdy myšlením. Zkuste méně přemýšlet a řiďte se více svými pocity, úleva by se měla dostavit

Evaevik
Evaevik 19. 7. 2017

zase žádná výhra

Odpovědět
Terezie Schliková
Terezie Schliková 21. 7. 2017

Tohle není úplně dobrá formulace, skoro to vypadá, že ty výhry vlastně ani neočekáváte. Zkuste se na věci dívat trochu jinak

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 292
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.