Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

CathB
CathB
Vloženo 2. 4. 2019
Líbí se mi

Záleží vám na zdraví a spokojenosti vašeho pejska? Odměňte ho psí čokoládou

CathB
CathB
Vloženo 2. 4. 2019
Líbí se mi
Záleží vám na zdraví a spokojenosti vašeho pejska? Odměňte ho psí čokoládou

Záleží vám na zdraví a spokojenosti vašeho pejska? Odměňte ho psí čokoládou

Pokud máte psa, pak pro něj jistě chcete jen to nejlepší. Staráte se o vhodné krmivo i o to, aby mu po stránce zdraví nic nechybělo. Čas od času ho možná obdarujete nějakým tím pamlskem. Obvykle se jedná o nejrůznější dentální tyčinky a další laskominy, kvůli kterým by šel váš čtyřnohý mazel i světa kraj. Ovšem, věděla jste, že psa můžete odměnit i čokoládou? 

Možná si říkáte, že čokoláda psům nesvědčí. A my s tím musíme jedině souhlasit. Běžná čokoláda, kterou si dopřejete v dortu nebo jen tak samotnou je pro psa opravdu škodlivá. Příčinou toho je, že svého parťáka od ní držíte co nejdál a ani jeho urputný pohled na vašem zákazu nic nezmění. 

Je ale dost možné, že od dnešního dne se už nebudete čokoládě vyhýbat. Není totiž důvod proč vašeho miláčka o takovou pochoutku ochudit. Samozřejmě, jen v případě, že mu nadělíte speciální čokoládu, která mu nijak neublíží. Jednu takovou vyrábí i česká společnost mcePharma. 

Funkční pamlsek? Čokoláda pro psy 

Proč je pamlsek ve formě psí čokolády tak výjimečný? Třeba proto, že psům nejen chutná, ale také kvůli jeho vyváženému složení. Čokoláda obsahuje vysoké množství kolagenu a zinku. Také je v ní velké procento vlákniny, která se postará o bezproblémové zažívání vašeho zvířecího přítele. Aby nedocházelo k žádnému nechtěnému přírůstku na váze, čokoláda neobsahuje žádný přidaný cukr ani náplň. 

O naprostou bezpečnost se pak postará absence látky zvané theobromin. Právě ten je zodpovědný za to, že je běžná tmavá čokoláda pro psy tak nebezpečná. 

Proč čokoládu vyzkoušet? 

Výhodou této čokolády je to, že ji mohou konzumovat jak štěňata, tak dospělí a starší psi. Těm malým kolagen z čokolády pomáhá při růstu a správném vývoji kloubů. Majitelé aktivních a starších psů pak ocení, že kolagen chrání pohybový aparát psa, který je zatížen pohybem a později i věkem. Správná dávka kolagenu v těle psa stojí i za rychlejší rekonvalescencí po větším zranění a chrání ho proti osteoporóze. 

Testování psí čokolády prostřednictvím našich žen 

Zda je funkční pamlsek ve formě psí čokolády opravdu tak dobrý jsme se rozhodly otestovat i my. Proto jsme několika z vás umožnily vyzkoušet psí pamlsek přímo na vašich miláčcích. 

Testování se zúčastnilo 24 žen napříč Českem, které psí čokoládě od společnosti mcePharma udělily 4,8 hvězdiček z 5. Zároveň by každá z těchto žen mohla čokoládu pro psy 100 % doporučit některé ze svých známých. (Více o výsledcích testování se dočtete ZDE.) 

Líbí se vám koncept čokolády, která byla vyrobena speciálně pro psy? Dejte nám vědět do komentářů. 

Zdroj inspirace: mcePharma

Zdroj obrázků: mcePharma, Sam Manns & Simon Hesthaven/Unsplash.com

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Jasper
Jasper 28. 7. 2019

Čokoládou jsme kdysi vyzkoušeli. Pouze jinou značku . Jednou za čas fajn ale nijak speciálně ji po nás nevyžaduje

Odpovědět
Tamara
Tamara 26. 4. 2019

Máme mlsounka a psí pamlsky miluje, včetně čokoládky.

Odpovědět
lemur
lemur 20. 4. 2019

Odpovědět
javomark
javomark 8. 4. 2019

Taky máme doma mlsouna, ale čokoládu jsem ještě nezkoušela

Odpovědět
KamilaK
KamilaK 6. 4. 2019

podle mě pejsek čokoládu nepotřebuje!!!!

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 653
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.