Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Umíte si správně přát? Nechte se vést Rokem podle Dary 2020!

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 26. 9. 2019
Líbí se mi
Umíte si správně přát? Nechte se vést Rokem podle Dary 2020!

Umíte si správně přát? Nechte se vést Rokem podle Dary 2020!

Známá zpěvačka a výjimečná osobnost Dara Rolins vydává již počtvrté svůj stylový diář. Stejně jako v předchozích vydáních tu najdete spoustu nových podnětů, tipů a rad pro spokojený život – vše samozřejmě ověřeno autorkou! Jak si správně přát? Jak věřit v zázraky? A jak uvěřit sám v sebe? Jak si umět vážit všeho, co život přináší? I to se během následujícího roku s Darou naučíte.

Rok podle Dary 2020 navazuje na úspěch předchozích, tematicky podobných vydání, je však originální a osobité! Texty, které jsou těžištěm diáře, zúročují zkušenosti úspěšné umělkyně, módní ikony, a především skvělé mámy, jež se představuje jako silná, pozitivní a zdravě sebevědomá osobnost, která už ví, o čem je život a také jak ho vzít do svých rukou.

Na počátku byly ženy…

Existují ženy, které udávají trendy, protože dokážou druhé inspirovat – a zdaleka to není jen o stylu a image. Jde o celkový způsob života a přístup k němu. K osobnostem, jež jsou pro ostatní vzorem a dokážou vás nakopnout, bezesporu patří Dara Rolins. Nápad vytvořit diář tohoto formátu, který se rázem stal bestsellerem, byl inspirován jejími příspěvky pravidelně publikovanými na Facebooku. U zrodu konceptu stály další talentované ženy, Dařiny dlouholeté spolupracovnice… a dnes už je z toho čtvrté vydání diáře, který se stal nepostradatelným pro tisíce Dařiných příznivkyň.

Výjimečný koncept

Tematický diář je věrným rádcem, inspirativním průvodcem i motivací v těžších chvílích. Je psaný s nadhledem a doplněný o atraktivní snímky z Dařina soukromí. Nechybí originální ilustrace, recepty na zdravá jídla ani místo pro vlastní poznámky. Specialitou jsou pak „vychytávky“ – například opravdické zrcátko, sada motivačních samolepek nebo kapsa na drobnosti. Samozřejmostí je přehledné česko-slovenské horizontální týdenní kalendárium, přehled všech svátků, praktické uzavírání diáře na gumičku, poutko na tužku a látková záložka.

V neposlední řadě zaujme diář v pevné vazbě nepřehlédnutelnou obálkou. Díky originálnímu zpracování a designovému pojetí není jen obyčejným záznamníkem, ale jde o stylový kousek, který se může stát součástí vaší image.

Rok splněných přání

Aby byl i pro vás příští rok rokem splněných přání, nechte se provázet Rokem podle Dary 2020 a mějte na paměti především úvodní slova autorky: „… držíte v rukou už čtvrté vydání mého diáře ROK PODLE DARY. Jaký bude? Přesně takový, jaký si budeme přát!“

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
lenin
lenin 15. 12. 2019

Momentálně bych si moc přála její diář.

Odpovědět
MajkaM
MajkaM 4. 10. 2019

super

Odpovědět
gustawka
gustawka 3. 10. 2019

Úžasný

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 633
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.