Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 3. 6. 2021
Líbí se mi

TOP 5 nejoblíbenějších lázeňských hotelů se státním poukazem

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 3. 6. 2021
Líbí se mi
TOP 5 nejoblíbenějších lázeňských hotelů se státním poukazem

TOP 5 nejoblíbenějších lázeňských hotelů se státním poukazem

Plánujete vyrazit do lázní, ale chcete mít jistotu, že v nich uplatníte státní poukaz? Trochu vám s výběrem pomůžeme. Představujeme vám 5 hotelů, které jsou v současné době nejvíce v kurzu a státní poukaz v nich využijete. Všechny nabízí jak programy na rekonvalescenci po onemocnění covid-19, tak preventivní programy na podporu imunity. 

Pomyslný žebříček oblíbenosti dle lokality vedou Karlovy Vary nebo Františkovy Lázně. Máme proto pro vás skvělé tipy na hotely, které vás nadchnou svou architekturou, zázemím i procedurami. Že jde o skutečně vynikající zařízení, potvrzuje Richard Šipoš z rezervačního portálu Spa.cz: „Aktuálně evidujeme největší zájem o využití státního příspěvku právě u těchto hotelů v Karlových Varech a Františkových Lázních. Na Spa.cz se dostaly mezi 5 nejpoptávanějších díky skvělému poměru ceny a výkonu a účasti některých z nich ve velké televizní kampani spojené s otevíráním lázní veřejnosti.“

ART DECO Wolker Karlovy Vary

Elegantní hotel se nachází v samotném centru české lázeňské mekky. V interiéru na vás dýchnou secesní stavební prvky, které odkazují k bohaté historii Karlových Varů. Díky své poloze je ideální pro ty, kteří jsou rádi v centru dění. Hotel nabízí různorodou škálu léčebných a relaxačních procedur jako finská sauna, masáže, balneo, zapůjčit lze také kola. Státní příspěvek je možné použít i například na speciální programy jako postcovidový léčebný pobyt nebo preventivní léčebný pobyt s 15 a 18 procedurami dle vašeho zdravotního stavu a volným vstupem do zrekonstruovaného wellness světa.

SPA RESORT SANSSOUCI Karlovy Vary

Pokud se necítíte zrovna ve své kůži a máte respirační potíže, zpátky do formy vás dostanou ve Spa Resortu Sanssouci. Nový komplex se nachází v centru lázeňské zóny Karlových Varů. Hotel je vybaven moderním wellness centrem a bazénovým komplexem, ve kterém na vás čekají i vodní chrliče, vzduchové a masírovací trysky. K opětovnému volnému dýchání vás dovede pobytový balíček Respirační lázeňská péče se 4 procedurami, hyperbarickou komorou a vitaminovými kúrami vitaminů B a D a infuzí vitaminu C. Vybrat si ovšem můžete i z několika dalších speciálně zaměřených pobytů.

SANATORIUM KRIVÁŇ Karlovy Vary

Pár kroků od Hadího pramene, v těsné blízkosti dvou hlavních kolonád v lázeňském centru, se nachází sanatorium Kriváň. Tříhvězdičkový hotel disponuje špičkovým wellness a spa centrem, relaxačním bazénem s protiproudem, chrličem a masážní lavicí, prohřát se můžete ve finské, parní i infrasauně. Pokud se cítíte nachlazení či jste prodělali onemocnění covid-19, doporučujeme pobyt Imunita, který zahrnuje 18 procedur s inhalacemi a kyslíkovými terapiemi. Zlepšíte si tak fyzickou i psychickou kondici a zvýšíte odolnost organismu vůči dalším onemocněním. Pokud potřebujete načerpat sílu, využijte pobytu Týden u vřídla a novou energii vám jako zázrakem přičaruje relaxační pobyt Medical Wellness „Energy“.

HOTEL REZA Františkovy Lázně 

Historická budova hotelu Reza, který byl nově zrekonstruován v roce 2003, se nachází 250 metrů od lázeňské kolonády a svým klientům nabízí veškerý komfort v elegantních pokojích. Jestli jste prodělali onemocnění covid-19 v uplynulých 90 dnech, nenechte si ujít například po-covidový pobyt s MLS laserem (pomáhá proti zánětům), ten nabízí 17 procedur dle uvážení lékaře, léčbu MLS laserem, který uvolňuje dýchací cesty, injekce vitaminu B či oxygen terapii. 

HOTEL FRANCIS PALACE Františkovy Lázně

Hotel se nachází přímo v srdci Františkových Lázní a pro léčebné účely využívá svých 23 pramenů. Kromě komfortního ubytování, nadstandardních služeb a ochotného personálu zde najdete přepychové a moderní wellness centrum. Mezi vyhlášené procedury patří různé druhy koupelí, od uhličité až po sirnou, nebo třeba aromatická a akupresurní masáž či lymfatická drenáž. Skvěle si tu odpočinete při pobytu s názvem Léčebná dovolená a rovněž nabízí speciální po-covidový program.

Foto: archiv hotelů

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
sipeji
sipeji 4. 6. 2021

Teď jen vybrat který

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 3. 6. 2021

krása

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 3. 6. 2021

Nádhera, jedno hezčí než druhé....

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 455
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.