Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 15. 11. 2019
Líbí se mi

Stát se pilotem na zkoušku je skvělý tip na dárek

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 15. 11. 2019
Líbí se mi
Stát se pilotem na zkoušku je skvělý tip na dárek

Stát se pilotem na zkoušku je skvělý tip na dárek

Lámete si s blížícími se Vánocemi hlavu s tím, čím obdarovat své blízké? Zaměřte se na darování zážitků. Dopřejte svému blízkému pocity, které zažívá pilot v kokpitu. Na luxusně prožitý den v oblacích bude obdarovaný vzpomínat do konce života.

Jak to bude probíhat?

Pilotem na zkoušku je možné stát se na leteckém simulátoru, pro ty odvážnější je připraveno pilotování letadla za skutečného provozu během vyhlídkového letu. Samozřejmou součástí obou variant je seznámení s pilotáží letadla pod vedením odborného instruktora. Opravdu budete letadlo sami řídit? Ano, jakmile vystoupáte do bezpečné výšky, bude vám předáno řízení. Ani na leteckém simulátoru nemusíte mít obavy, že si neužijete dost vzrušení. Lze na něm simulovat letecké katastrofy, při nichž bude vaším úkolem bezpečně zvládnout krizové situace. Rozhodnete-li se pro řízení Airbusu 320, můžete se těšit na téměř reálný zážitek. Postarají se o něho vibrační systém v sedačkách a panoramatická projekce.

Vyhlídkové lety patří k nejžádanějším

Pokud se necítíte na řízení letadla, vyzkoušejte vyhlídkové lety v mnoha podobách. Na výběr máte letadlo, vrtulník, větroň nebo horkovzdušný balon. Startuje se z více jak 15 českých letišť, proto jsou tyto letecké zážitky dosažitelné pro každého z jakékoliv části ČR. Zatímco vy se budete kochat nádhernými výhledy, o řízení letadla či jiného leteckého dopravního prostředku se postará zkušený pilot s patřičnou atestací.

Překvapte své zaměstnance nebo obchodní partnery

Objednejte si u zážitkové agentury originální letecký teambuilding. Tato firemní akce bude v budoucnosti těžko překonatelná. Pány i dámy zajisté nadchne zmiňované pilotování letadla skutečného, na trenažeru či na dálkové ovládání, ti, kteří se raději jen klidně kochají si dopřejí pohodový let nad Karlštejnem, Pálavou či Beskydy. Na co se můžete těšit? Akce začíná snídaní formou švédských stolů, poté následuje školení provedené instruktorem, prohlídka hangárů a letecké techniky a následně už se letí.

Agentura, která vás nezklame

Provozují ji totiž profesionální piloti, u nichž je vaše spokojenost a bezpečnost na prvním místě. Stovky recenzí spokojených zákazníků, kteří se rádi vracejí, mluví za vše. Víte o tom, že tato zážitková agentura zpříjemnila den více než 5 000 klientům? Dále se může pochlubit přes 100 uskutečněnými lety měsíčně. Její úspěch spočívá v individuálním přístupu a přátelské atmosféře. Ty jsou zárukou, že si obdarovaný svůj den maximálně užije.

Dárek na poslední chvíli

Pokud vás tento druh dárku nadchnul, nemusíte mít strach ze složitého zařizování. Stačí vybrat druh zážitku a během 5 minut elektronicky obdržíte dárkový poukaz. V případě, že byste se oslavenci netrefili do noty, můžete poukaz do 30 dnů vrátit a peníze vám budou vráceny v plné výši.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
lemur
lemur 16. 11. 2019

Prima dárek. Vyhrála jsem létání větroněm. Super zážitek.

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 16. 11. 2019

super, pro nějakého akčního hocha, proč ne

Odpovědět
beata0063
beata0063 16. 11. 2019

Super nápad

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 421
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.