Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 26. 10. 2019
Líbí se mi

S krátkodobou půjčkou získáme potřebné prostředky snadno a rychle

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 26. 10. 2019
Líbí se mi
S krátkodobou půjčkou získáme potřebné prostředky snadno a rychle

S krátkodobou půjčkou získáme potřebné prostředky snadno a rychle

Řada z nás se až nepříjemně často dostává do situace, kdy nám chybí peníze. Pokud není situace naléhavá, dokážeme nákupy či výlet při nejhorším odložit. Nezřídka je ale nutné získat finance okamžitě.

Nedostatek prostředků trápí častěji ženy

Finanční nouzí jsou více ohroženy ženy. Není to tím, že by byly marnotratnější než muži. Tato představa mnohých lidí je jen předsudek, daný zjednodušeným pohledem a zajetím stereotypů. Problém je v tom, že příjmy žen jsou obvykle nižší než platy mužů pracujících na srovnatelných pozicích. Navíc ženy většinou upřednostňují rodinu před kariérou.

Nouze nejčastěji útočí na samoživitelky

Nejtěžší je situace samoživitelek, které musí z jediné výplaty uhradit náklady na bydlení i chod domácnosti a zároveň pořídit vše potřebné pro sebe i pro své ratolesti. Na jejich výživu sice otec obvykle přispívá alimenty, jejich výše obvykle ale pokryje jen zlomek výdajů.

Krátkodobá půjčka pomůže s uhrazením školy v přírodě i koupením nové pračky

Pokud se rozbije důležitý domácí spotřebič a současně je ještě třeba uhradit rozličné náklady související se školou, někdy disponibilní finance nestačí. Řešením ale může být krátkodobá půjčka, na kterou dosáhne téměř každý.

Rychlá půjčka zajistí peníze do tří dnů

U Asisteam můžeme peníze získat tak rychle, že vyřeší i naléhavou situaci. Peníze na složenky, nájem nebo úhradu péče zubaře nám rychlá půjčka zajistí nejpozději za tři dny. A získat můžete i značný obnos; jeho horní hranice je stanovena na 3 000 000 Kč. Žádost o půjčku navíc lze podat online.

U Asisteam je možné získat půjčku i na bydlení

Chybí-li peníze na pořízení vlastního domova, Asisteam nabízí řešení v podobě půjčky na bydlení s dobou splácení až 25 let. Vysněný dům nebo byt si tak můžeme pořídit třeba hned.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Magda Horká 11. 10. 2021

Mě nedostatek prostředků nikdy netrápil. Teda až potom, co jsem si tu půjčku vzala. Já nevím, prostě se mi líbí si něco koupit a pak to splácet, než na to složitě šetřit. Já jsem taková impulzivní, že je pro mě jednodušší si rychle sehnat peníze na https://www.pujcka-dnes.cz/ než čekat několik měsíců, až se korunky nastřádají. Možná to není úplně správně, ale já jsem takto spokojená.

Odpovědět
avatar
Kristýna Rychlá 15. 9. 2021

Já teď delší dobu půjčku naštěstí nebudu potřebovat, protože chci s manželem usednout do Indie a chvilku si tak užívat života jinak než prací. Máme našetřené nějaké peníze, oba dva jsme si navzájem projeli podle https://napovime.cz/navod/vse-o-insolvencnim-rejstriku/ insolvenční rejstřík a jsme v klidu. Protože víme, že si můžeme dovolit jet na dovolenou a na 2 roky přerušit firemní kontakty.

Odpovědět
avatar
Daniela Labužíková 14. 6. 2021

Já moc nemám ráda tady ty rychlé způsoby jak přijít k penězům, kdy už bych na něco potřebovala půjčit, tak jen klasicky přes banku pomocí srovnání z https://www.duofinance.cz/bankovni-pujcky , kde má člověk jistotu férových podmínek.

Odpovědět
avatar

Ano ano, nouze nejčastěji útočí na matky samoživitelky a těm pak nezbývá nic jiného, než si najít nějakou půjčku, která je pro ně zdánlivě výhodná, ale naopak je uvede do ještě větších problémů. Pro takové případy je tu pak stránka jako je třeba tato https://www.finstart.cz/registr-dluzniku-nahlednuti-zdarma-online/ , kde je možné zjistit, zda máte někde ještě probíhající dluh nebo ne.

Odpovědět
avatar
Daniela Labužíková 19. 1. 2020

Taky jsem nedávno potřebovala rychle půjčit na týden jistý obnos financí, nechtěla jsem s tím obtěžovat rodinu či kamarády, a tak jsem si peníze půjčila přes https://www.bezvamoney.cz/rychla-pujcka-ihned/ Do týdne jsem vše vrátila a bylo to dost výhodné, takže spokojenost.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 455
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.