Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 26. 10. 2019
Líbí se mi

S krátkodobou půjčkou získáme potřebné prostředky snadno a rychle

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 26. 10. 2019
Líbí se mi
S krátkodobou půjčkou získáme potřebné prostředky snadno a rychle

S krátkodobou půjčkou získáme potřebné prostředky snadno a rychle

Řada z nás se až nepříjemně často dostává do situace, kdy nám chybí peníze. Pokud není situace naléhavá, dokážeme nákupy či výlet při nejhorším odložit. Nezřídka je ale nutné získat finance okamžitě.

Nedostatek prostředků trápí častěji ženy

Finanční nouzí jsou více ohroženy ženy. Není to tím, že by byly marnotratnější než muži. Tato představa mnohých lidí je jen předsudek, daný zjednodušeným pohledem a zajetím stereotypů. Problém je v tom, že příjmy žen jsou obvykle nižší než platy mužů pracujících na srovnatelných pozicích. Navíc ženy většinou upřednostňují rodinu před kariérou.

Nouze nejčastěji útočí na samoživitelky

Nejtěžší je situace samoživitelek, které musí z jediné výplaty uhradit náklady na bydlení i chod domácnosti a zároveň pořídit vše potřebné pro sebe i pro své ratolesti. Na jejich výživu sice otec obvykle přispívá alimenty, jejich výše obvykle ale pokryje jen zlomek výdajů.

Krátkodobá půjčka pomůže s uhrazením školy v přírodě i koupením nové pračky

Pokud se rozbije důležitý domácí spotřebič a současně je ještě třeba uhradit rozličné náklady související se školou, někdy disponibilní finance nestačí. Řešením ale může být krátkodobá půjčka, na kterou dosáhne téměř každý.

Rychlá půjčka zajistí peníze do tří dnů

U Asisteam můžeme peníze získat tak rychle, že vyřeší i naléhavou situaci. Peníze na složenky, nájem nebo úhradu péče zubaře nám rychlá půjčka zajistí nejpozději za tři dny. A získat můžete i značný obnos; jeho horní hranice je stanovena na 3 000 000 Kč. Žádost o půjčku navíc lze podat online.

U Asisteam je možné získat půjčku i na bydlení

Chybí-li peníze na pořízení vlastního domova, Asisteam nabízí řešení v podobě půjčky na bydlení s dobou splácení až 25 let. Vysněný dům nebo byt si tak můžeme pořídit třeba hned.

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Daniela Labužíková 19. 1. 2020

Taky jsem nedávno potřebovala rychle půjčit na týden jistý obnos financí, nechtěla jsem s tím obtěžovat rodinu či kamarády, a tak jsem si peníze půjčila přes https://www.bezvamoney.cz/rychla-pujcka-ihned/ Do týdne jsem vše vrátila a bylo to dost výhodné, takže spokojenost.

Odpovědět
avatar
Nataša Zabloudilová 8. 12. 2019

Je pravda, že půjčit si dnes peníze je opravdu jednoduché, nicméně jsem toho názoru, že s půjčkami by měl člověk být opatrný. Může se totiž díky nim snadno dostat například do nějakého registru dlužníků, což není nic příjemného. Kdyby náhodou někoho zajímalo jak do takového registru nahlédnou, tak třeba tady https://www.financnipomocnik.cz/hledate-registr-dluzniku-k-nahlednuti-vime-zjistit-sve-zaznamy/ mají dost přehledný návod jak na to.

Odpovědět
avatar
Alena Otilová 22. 11. 2019

Já jsem si také potřebovala půjčit peníze. Vybrala jsem si nebankovní úvěr pro podnikatele, protože jsem začala podnikat a neměla jsem na rozjezd dost vlastních peněz. Peníze jsem si půjčila od https://pujcky.zone/nebankovni-uver-pro-podnikatele/ a už mám úvěr splacený.

Odpovědět
beata0063
beata0063 28. 10. 2019

smutné je,že dnes majú mladí skoro každý už tento balvan priviazaný k životu

Odpovědět
lemur
lemur 28. 10. 2019

To já také jsem nikdy půjčku neměla.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
92 182
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.