Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 31. 12. 2099
Líbí se mi

Redakční testování: Jak jsme zapomněli na všechny starosti díky thajské masáži

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 31. 12. 2099
Líbí se mi
Redakční testování: Jak jsme zapomněli na všechny starosti díky thajské masáži

Redakční testování: Jak jsme zapomněli na všechny starosti díky thajské masáži

Asi všichni se shodneme, že předvánoční doba je jedním z nejvíce stresujících období roku. A letos se obzvlášť „vyvedla“. Vzhledem ke koronavirové situaci se přidaly starosti o zdraví našich nejbližších, ale i ty méně závažné – třeba zda stihnou kurýři doručit dárky ještě před Štědrým dnem a podobně. Není divu, že v rodinách některých z nás zmizelo cukroví ještě před svátky. My se však napjaté nervy rozhodli upokojit zdravěji – otestovali jsme na vlastní kůži thajskou masáž v Gold Hand Thai Massage.

V testery se tentokrát proměnili Míša s Tomášem. A jak si tuhle předvánoční relaxaci užili?

Jako v jiném světě

Salon Gold Hand Thai Massage, který jsme podrobili testování, sídlí v dejvickém Hotelu International (druhou pobočku najdete v Domě u Nováků ve Vodičkově ulici). Uprostřed rušného prostředí plného aut, tramvají a pobíhajících lidí je vlastně takovou oázou, ze které na vás podle Míši dýchne pohoda hned po vstupu.

Už u vchodu nás uvítala usměvavá paní masérka, která nám předala speciální bavlněné oblečení, jež je určené právě na masáž. Salon voní jemně po vonných tyčinkách, vše je v příjemných barvách… Zkrátka si připadáte, jako byste se ocitli v jiném světě. A to je přesně to, co potřebujete, abyste zapomněli na všechen ten stres, který jste nechali venku,“ popisuje s úsměvem Míša.

Prostředí bylo opravdu příjemné,“ přitakává Tomáš. „Vlastně jsem se v něm cítil uvolněně ještě předtím, než masáž začala,“ dodává.

V místnosti, kde probíhala samotná thajská masáž, hrála jemná meditační hudba, v pozadí do ní probublával potůček a hořela vonná tyčinka. „Naštěstí ale nebyla nijak štiplavá nebo agresivní. Prostě vás společně s hudbou a ztlumeným světlem dostala do té správné nálady,“ chválí Míša.

Pro opravdovou pohodu

V salonu Gold Hand Thai Massage nabízejí hned několik druhů masáží – klasickou thajskou, masáž chodidel, masáž zad a šíje, masáž hlavy a obličeje, olejovou masáž (a to i aromatickou), thajskou olejovou masáž, masáž horkým olejem, peelingovou a aromatickou masáž, bylinkovou masáž, masáž lávovými kameny, rajskou masáž čtyř rukou, těhotenskou masáž a také masáž kokosovou. My si vybrali k otestování klasickou thajskou, která zaručuje dokonalé uvolnění a protažení prakticky od hlavy až k patě. A proto vyžaduje i velmi zkušené a šikovné maséry či masérky, kteří nejen znají lidské tělo, ale také dokáží přizpůsobit masáž potřebám a možnostem klienta.

Ze zkušeností vím, že thajská masáž může být i docela ‚drsná‘, a tak jsem byla moc ráda, když se se mnou paní masérka nejprve domluvila na intenzitě. I v průběhu masáže se mě několikrát ptala, zda mi síla, kterou používá vyhovuje a zda je mi masáž příjemná. To velmi oceňuji,“ říká Míša.

Ostatně i Tomáš si tentokrát přál masáž spíše jemnější. „Mám dlouhodobě problémy s rameny, a tak jsem paní masérku požádal, zda by se této oblasti spíše vyhýbala. Navíc jsem byl čerstvě po tetování na ruce, takže i to představovalo určité omezení. Ale naštěstí to nebyl žádný problém, masáž se přizpůsobila, navíc i u mě – podobně jako u Míši – masérka několikrát v průběhu ověřila, že je všechno v pořádku,“ vyzdvihuje Tomáš.

Jen tak si užít nirvánu

A jak vlastně naši testeři hodnotí thajskou masáž v salonu Gold Hand Thai Massage celkově?

Byla jsem naprosto spokojená,“ rozplývá se Míša. „Po té hodině masírování jsem se cítila opravdu jako znovuzrozená. A to je pocit, který jsem nezažila už opravdu hodně dlouho. Pokud bych měla celý zážitek shrnout jedním slovem, pak bych musela říct, že to bylo dokonalé,“ neskrývá nadšení Míša.

A Tomáš to vidí podobně. „Vlastně jsem během masáže málem usnul, jak mi byla příjemná,“ směje se. „Po jejím skončení jsem ještě 10 minut seděl na lehátku a v klidu si užíval tu nirvánu. Domů jsem jel naprosto uvolněný, po nějakém předvánočním stresu nebylo ani památky,“ chválí náš redakční tester.

Oba se pak shodují, že v salonu Gold Hand Thai Massage nebyli naposledy. „Myslím, že se stanu pravidelnou zákaznicí,“ uzavírá Míša.

Zlákalo vás kouzlo thajské masáže? Pak více informací najdete na stránkách salonu Gold Hand Thai Massage.

PS: My jsme naštěstí zvládli testování ještě v době, kdy byly masážní salony otevřeny, což současná epidemiologická situace neumožňuje. Nemusíte ale smutnit – salon Gold Hand Thai Massage nabízí i takzvané mobilní masáže, tedy masáže přímo u vás doma! Stačí se objednat a pak si jen užívat šikovné ruce úžasných masérek!

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 437
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.