Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 1. 11. 2017
Líbí se mi

Představujeme vám první diář vytvořený speciálně pro ženy

Kristina|ŽENA s.r.o.
Kristina|ŽENA s.r.o.
Vloženo 1. 11. 2017
Líbí se mi
Představujeme vám první diář vytvořený speciálně pro ženy

Představujeme vám první diář vytvořený speciálně pro ženy

Jsme ženy a jsme cyklické. Máme pravidelný rytmus.

Tak jako jeden rok střídá roční období, tak každá žena v průběhu jednoho měsíce prožije své malé jaro, léto, podzim a zimu. Když nahlédneme do přírody, jak různorodá je v těchto obdobích, můžeme si lépe uvědomit, že naše schopnosti, síla, vitalita a emoce se během jednoho měsíce velmi proměňují. 

                                                    

S diářem cyklické ženy svůj pravidelný rytmus objevíte, naladíte se na něj, porozumíte mu a naučíte se z něj čerpat.

Diář cyklické ženy 2018 je nepostradatelný pomocník a průvodce pro každou z nás. Je určen pro ženy, které už svou cykličnost znají, stejně tak pro ty, které ji s pomocí diáře teprve objeví. Součástí diáře jsou malé samolepky, kterými se označují jednotlivé týdny cyklu. Je to úžasný a nedocenitelný nástroj nejen pro veškeré plánování, které je hlavním úkolem diáře.

Cykličnost není jen přirozený rytmus nás žen, který jednou pochopíme a je neměnný, naopak může nás překvapit vždy novými možnostmi v objevování sebe sama.

A takto je vytvořen diář cyklické ženy 2018 do malých detailů propracován, abychom byly v proudu života a neustále se učily.

Hlavním motivem diáře jsou motýlci. Jsou symbolem proměny, krásy a radosti.  Když si uvědomíme svou proměnu během měsíce, naučíme se propouštět, co nám neslouží, vpustíme tak do svého života více radosti a lehkosti.

Učíme se přijímat sebe sama, takové jaké jsme.

Diář není jen cyklický, ale hlavně ženský…

V každém měsíci najdete tipy pro zdraví a krásu, poznačené měsíční fáze nazvané Můj očistný den, dostatek prostoru pro pracovní záležitosti a mnoho dalšího. Vše je uspořádáno do harmonického celku a ctí jednotlivé měsíce a roční období.

Představte si sebe jako krásný strom...

Má hluboké kořeny, ty symbolizují uzemnění a propojení se sebou a svými pocity. Kmen, který nese korunu – naši hlavu, která se tyčí k nebi. Když fouká vítr, listy šumí a to je symbol, že mysl je čistá, klidná. My ženy jsme stvořené k tomu, abychom byly propojené se svými pocity, intuicí a srdcem.

 

Jaké jsme? Čtyři proměny ženy během jednoho měsíce

1. týden měsíčního cyklu – malá zima: Jako zamrzlá řeka

Zima je nádherným klidovým obdobím, které dává každý měsíc možnost nechat odejít staré a nefunkční. A zároveň intuitivně vnímat krok po kroku nový směr. Tady víme, co si v životě nechat, co pustit a kudy se vydat.

2. týden měsíčního cyklu – malé jaro: Jako rozkvetlá květinka

Jaro přeje dynamice, rozjíždíme nové a máme odvahu vyzkoušet i nepoznané. Máme chuť realizovat se. Jsme jako dravá řeka, která proudí, žádný úkol se nezdá těžký, nesplnitelný.

3. týden měsíčního cyklu – malé léto: Jako třešinka co uzrála na stromě

Jsme ženy s velkým Ž, cítíme se velmi žensky a jsme propojené se svými pocity, jsme pečující a plně v proudu života, doslova si užíváme život plnými doušky.

4. týden měsíčního cyklu – malý podzim: Jako kouzelnice a medvědice zároveň

Vše, co jsme odkládaly, do čeho se nám nechtělo, tady dokončíme s dokonalou lehkostí. Vkládáme do všeho řád a pořádek. Máme kreativní nápady, které přichází zčistajasna.  Známe počasí na podzim, je nestálé, někdy až nepříjemné, to mohou být i naše emoce. Ven vyplouvá, co není v rovnováze, co máme zachytit a zaznamenat. Tady si plně uvědomujeme, co nám neslouží a co můžeme hned v následujícím období propustit.

Buďte svá s diářem cyklické ženy 2018 www.diarcyklickezeny.cz

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Granynka
Granynka 9. 11. 2017

Krásný

Odpovědět
JanaV
JanaV 8. 11. 2017

tak to je ale krásný dárek pro nás ženy.... moc hezká obálka a velice praktický

Odpovědět
matejm
matejm 7. 11. 2017

Vypadá nádherně

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 7. 11. 2017

nádherný

Odpovědět
Blackie
Blackie 7. 11. 2017

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 655
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.