Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 19. 8. 2020
Líbí se mi

Největší letošní Les Mills akce je tady – Les Mills United 2020

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 19. 8. 2020
Líbí se mi
Největší letošní Les Mills akce je tady – Les Mills United 2020

Největší letošní Les Mills akce je tady – Les Mills United 2020

  • Form Factory přináší nové choreografie Les Mills do Česka
  • Les Mills United se koná 19. září 2020 v prostoru pražského Vnitroblocku
  • Přední čeští i mezinárodní Les Mills instruktoři
  • Vstupenka pro Early Birds za 499 Kč

Form Factory představí již 19. září 2020 největší letošní fitness akci – Les Mills United. Tato událost vznikla v reakci na letošní celosvětově obtížnou situaci, díky které vznikly nové a velmi unikátní Les Mills choreografie za speciálních podmínek. V době, kdy celý svět čelí pandemické krizi a jejím následkům, vnímáme společnou oslavu fitness, jako symbolu zdravého životního stylu, mnohem důležitější než kdykoliv předtím.

Les Mills United přinášíme do unikátního prostoru pražského Vnitroblocku a dáváme tak příležitost pravidelným i začínajícím návštěvníkům lekcí Les Mills vyzkoušet na vlastní kůži programy BODYPUMP, BODYATTACK, BODYJAM, GRIT, BODYSTEP, BODYCOMBAT a BODYBALANCE. Připraven je bohatý program po celý den, dárky ke vstupu, ochutnávky i soutěž.

„Les Mills United je jedinečný projekt, který reaguje na obtížnou situaci, kterou jsme si museli v uplynulých měsících všichni projít. Jsme rádi, že Form Factory, jako největší partner Les Mills na českém trhu, u takové akce nebude chybět a návštěvníci tak budou mít možnost zacvičit si se svými oblíbenými instruktory,“ uvádí Jan Rezek, Marketing Manager ve společnosti Form Factory.

„19. září 2020 je dnem, kdy se uvádí nové Les Mills choreografie na celém světě a my jsme nesmírně rádi, že tuto oslavu můžeme sdílet společně s těmi, kteří milují pohyb a group fitness stejně jako my. Je mi ctí, že pozvání na Les Mills United přijali i někteří mí kolegové z Les Mills Nordic a slibujeme, že se můžete těšit na nezapomenutelný den, “ uvádí Veronika Benešová, z Les Mills Nordic.

Les Mills United je otevřen všem zájemcům, kteří zastávají zdravý životní styl a aktivní pohyb. Cena vstupenek je 499 Kč pro Early Birds do 24. srpna a následně za 599 Kč. V rámci vstupenky si každý návštěvník může zvolit 4 lekce z celodenního programu dle vlastního výběru.

Více informací na www.formfactory.cz.

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Maruš11
Maruš11 8. 9. 2020

bezva

Odpovědět
lemur
lemur 5. 9. 2020

Super projekt.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 357
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.