Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 28. 12. 2020
Líbí se mi

Nejlepší diáře, se kterými si užijete rok 2021

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 28. 12. 2020
Líbí se mi
Nejlepší diáře, se kterými si užijete rok 2021

Nejlepší diáře, se kterými si užijete rok 2021

Nový rok si žádá nový diář! Patříte mezi milovnice klasických papírových diářů nebo dáváte přednost elektronice? Pokud jste na tom stejně jako já, vůni papíru a popsaným stránkám se zkrátka nic nevyrovná. Proto jsme pro vás vybrala nejstylovější diáře pro rok 2021, díky kterým budete mít snadno přehled o nejdůležitějších událostech nového roku a všechny vaše myšlenky, pracovní schůzky i poznámky tak budete mít na jednom místě. Protože stojí za to žít pro každý nový den. 

A cup of Style

Stylový diář pro rok 2021 od Lucie a Nicole z blogu A Cup of Style nabízí spoustu místa pro plánování úkolů, povinností i volnočasových aktivit a přináší také to do listy a další vychytávky, například volné listy na poznámky. Letos v něm najdete krásné ilustrace a motivační citáty, které nakreslila ilustrátorka Bára z Nikolajky. Diář má elegantní obálku a praktickou černou gumičku.

Busy B

Odtrhávací diář s nedatovaným týdenním plánovačem a místem na poznámky či nákupní seznamy. Design lay-flat zaručí pohodlné zapisování. Jeho vazba totiž umožňuje plné otevření. Na jedné straně můžete sepisovat seznamy a poznámky, na té druhé najdete nedatovaný plánovač.

 

Diář Rok podle Dary 2021

Známá zpěvačka Dara Rollins vytvořila pro své fanoušky a fanynky průvodce zdravým životním stylem.V diáři představuje vyzkoušené návody, jak dosáhnout harmonie, rovnováhy a pocitu spokojenosti.V průběhu celého roku nechybí také rady, tipy a své postřehy.Texty jsou doplněny atraktivními fotografiemi a ilustracemi. Součástí diáře je trendy náramek.

 

Moleskine Malý princ

Denní diář Malý princ kapesní velikosti na rok 2021. Každý den je zde zobrazen na jedné straně. Diář má pevnou vazbu, ve hřbetu šitou vazbu v kartonových deskách. Obepíná ho pružná páska proti samovolnému otevírání. Diář obsahuje praktickou vnitřní kapsu na vizitky a dokumenty, která je vyrobena z tkaniny a kartonu, textilní záložku a tematický plakátek. Papír s gramáží 70 g/m2 neobsahuje kyseliny.

 

Love & Story Traveler

Malý diář Traveler je ideální díky svému rozměru do každé kabelky. Diář obsahuje 13 měsíců od ledna 2021 do ledna (včetně) 2022. Na začátku najdete roční přehled, přehled pro narozeniny, saving jar (kde si můžete vizuálně šetřit na vaši vysněnou kabelku, boty, č cokoliv po čem delší dobu toužíte), mapu světa s bucket listem zemí nebo míst, které byste chtěli nastávající rok navštívit. Diář obsahuje 13 citátů slavných osob, vždy narozených v daný měsíc. Najdete v něm také zajímavé mezinárodní svátky. Na konci diáře najdete budget pro každý měsíc. Diář obsahuje 7 stránek na poznámky. Zlatá ražba dodává diáři nádech elegance a luxusu.

 

Zábavný kalendář Kateřiny Winterové

Oblíbená autorka knih o jídle a moderátorka pořadu Herbář, herečka Kateřina Winterová, křísí dávnou módu tradičních českých zábavných kalendářů. Na trh moderních diářů přináší svoji verzi Zábavného kalendáře pro všechny milovnice přírody, starých časů a krásných botanických ilustrací. V kalendáři najdete byliny pro celý rok i ideální dobu jejich sběru, staročeské pranostiky, tradice, významné i žertovné dny v roce, veselá jména z Wlasteneckého kalendáře a krásné původní obrázky. Kateřina posbírala dobové texty a postřehy, které si budete moci číst po celý rok 2021. 

 

Svatební diář - Plánování svatby od A do Z

Zbavte se obav i stresu a postupujte jednoduše krok za krokem při plánování Vaší svatby. Proč nevěsty milují kromě ženicha i svatební diář? Výběr ze 7 oblíbených titulních barev uvnitř. Průvodce všemi 16 svatebními tématy, které musí každá nevěsta zařídit. Včetně 14 denního diáře na 12 měsíců s variabilním začátkem. Co si do Svatebního diáře zapíšete? - Individuální kalendář - 8 pozic pro úkoly na každý den v roce. Celkem tedy 2920 polí se sloupcem pro odškrtnutí. - Rozpočet - celkem 120 nákupních položek s uvedením ceny a celkového stavu útraty (mezisoučtu). - Seznam hostů - průměrně 224 hostů, pokud se kalkuluje s tím, že může být na 1 položce třeba 2 osoby jako pár. - Organizace dne - k dispozici 57 časových milníků pro přesnou časovou organizaci. - Ostatní tematické záložky obsahují kontaktní formuláře pro zapsaní údajů na Vaše potenciální dodavatele, řádkované listy a prázdné listy na náčrtky a lepení obrázků dle toho, co je potřeba řešit. 

 

Fitness diář

Nechte si poradit ohledně cvičení či stravy a zároveň pohlaďte duši krásnými afirmacemi. Váš osobní průvodce při překonávání roční cesty za krásnějším a zdravějšímu já je tady! V pořadí už šestý Fitness diář 2021, tentokrát ale poprvé v novém hávu. První dotek semiše s nádechem elegance vás omámí. Zvědavost váš přinutí obracet stránku za stránkou, a každá z nich vám poodhalí část užitečných informací, kterých dohromady tento svazek skrývá nespočet. 

 

Těhotenský diář

Diář je autorským dílem inspirativní Michaely Jonášové (@michaela_jonas) a Vendy z Momenteeczechu - která díky svému "jinému stavu" zjistila, že na trhu chybí diář, který by byl nejenom diářem, ale také plánovačem, průvodcem, kamarádkou, albem a chytrou knihou v jednom Tuto dvojici doplnila MUDr. Michala Knězková - která je úspěšnou maminkou, dětskou lékařkou a vítězkou MAMA BLOGU ROKU 2017.

Foto: Shutterstock, archiv

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
lenin
lenin 26. 5. 2021

Bez diáře bych nemohla být. Je to moje druhá hlava. A tady ty jsou všechny moc krásné.

Odpovědět
Siraellen
Siraellen 24. 2. 2021

vypadají nádherně

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 8. 1. 2021

krásné diáře, já se spokojím s tím, co "fasujeme" v zaměstnání

Odpovědět
lemur
lemur 31. 12. 2020

Pěkné kousky.

Odpovědět
avatar
Lucie Janotová 4. 1. 2021

To mám radost, že se vám můj výběr líbí

hudlenka
hudlenka 30. 12. 2020

diář jsem si pořídila již v září, ale takový běžný

Odpovědět
avatar
Lucie Janotová 4. 1. 2021

Já koupila na poslední chvilku a už se těším, až ho v roce 2021 naplním krásnými zážitky

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 322
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.