Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 27. 11. 2019
Líbí se mi

Nejlepší auta očima žen. Hlasujte v anketě Auto mého srdce

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 27. 11. 2019
Líbí se mi
Nejlepší auta očima žen. Hlasujte v anketě Auto mého srdce

Nejlepší auta očima žen. Hlasujte v anketě Auto mého srdce

Ženy patří za volant a chtějí být slyšet! Internetový magazín Žena v autě.cz pořádá po 11 letech své existence unikátní anketu o nejlepší auto roku očima žen. Cílem ankety, nazvané AUTO MÉHO SRDCE, je ocenit výrazné, nově uvedené vozy na českém trhu, které nejvíce oslovují ženské publikum. Nominováno je 35 autonovinek.

AUTO MÉHO SRDCE je jedinečná anketa, ve které o nejlepším autě roku rozhodují výhradně ženy.

Hlasujte i vy

Na webu ankety AUTO MÉHO SRDCE je spuštěno hlasování o nejlepší auto z ženského úhlu pohledu DÁMSKÁ AUTOVOLENKA. Motivací této ankety je zjistit, který model si získal srdce českých řidiček. Stačí se seznámit s 35 nominovanými auty, vybrat favorita a odeslat svůj hlas.

Hlasování veřejnosti DÁMSKÁ AUTOVOLENKA skončí v úterý 7. dubna 2020.

V hlavní roli ženy

O tom, jaký vůz získá titul AUTO MÉHO SRDCE 2020, rozhodne odborná porota složená z 13 zkušených novinářek, manažerek a osobností, které mají k autům blízko. Seznam kompletní poroty je uveřejněn na stránkách ankety Auto mého srdce.

Hlasování odborné poroty proběhne ve dvou kolech. V prvním kole vyberou porotkyně do 1. prosince 5 nejzajímavějších modelů z 35 nominovaných. V druhém kole budou porotkyně o 5 finalistech hlasovat podle 7 kritérií, která jsou pro ženy důležité. Vyhlášení výsledků ankety AUTO MÉHO SRDCE 2020 proběhne v rámci slavnostního večera veletrhu AUTOSHOW PRAHA 2020 u příležitosti zahájení 23. ročníku tohoto veletrhu na začátku dubna 2020.

Inspirací pro anketu AUTO MÉHO SRDCE je mezinárodní anketa The Women World Car of the Year neboli Světové ženské auto roku, v jejíž porotě je od letoška mezi 40 novinářkami z celého světa také zástupkyně z České republiky.

Vyhrajte skvělé ceny

U příležitosti AUTO MÉHO SRDCE běží na stránkách pořadatele ankety magazínu Žena v autě.cz exkluzivní soutěž o auto na celý týden s plnou nádrží zdarma. Vítěz si bude moci vybrat auto na týden z TOP 5 finalistů, které odborná porota pošle do 2. kola. Pro další výherce jsou připraveny 2 dárkové poukazy na kurzy bezpečné kurzy pro ženy-řidičky a dárkový poukaz na kurz bezpečné jízdy pro rodiny na Autodromu Most.

V rámci měsíčních soutěží od listopadu do dubna budou předány další stovky cen: konkrétně je v pěti měsíčních soutěžích 100 ks luxusních rtěnek od Mary Kay a 100 balíčků s vůněmi do auta od Parfémy do auta.cz.

Foto: Žena v autě.cz

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Ivana Mrázková 14. 2. 2021

Dnes je svátek svatého Valentýna a protože jsem nevěděla, čím svého muže potěšit, jelikož my si dárečky dáváme skoro každý měsíc, sáhla jsem po osvědčené klasice, na kterou se všema deseti mohu spolehnout. Na doporučení kamarádek z minulosti jsem mu na https://www.filsonstore.cz/autokosmetika-pece-o-auto/ objednala nějakou autokosmetiku. Můj chlap si na tom úplně ujíždí. Snad bude mít opět radost.

Odpovědět
avatar
Alena Otilová 23. 9. 2020

Mně na výběru auta zas až tak moc nezáleží. Důležité pro mě je, aby mělo nízkou spotřebu a bylo spolehlivé, abych se s ním nebála jet do práce. Máme Volkswagen Passat Combi, který má velký kufr, takže se mi do něj vejde velký nákup . Auto je docela staré, takže v něm není samá elektronika a k zamykání používám vystřelovací klíč, který manžel objednal z https://www.auto-klic24.cz/ . Nějaké chytré auto bych nechtěla. Bylo by chytřejší než já .

Odpovědět
avatar
Nataša Zabloudilová 31. 1. 2020

No, pro mě je nejlepší auto určitě náš Ford. Hlavně díky tomu, že už jsem na něj prostě zvyklá. Jiné auto bych nechtěla. Je sice starší, ale to nevadí. Má to i své výhody. Například to, že díky tomu máme o něco levnější povinné ručení. Zvlášť od té doby, co jsme přešli k jiné pojišťovně. Tu jsem vybírala pomocí tohoto srovnávače: https://www.top-pojisteni.cz/povinne-ruceni

Odpovědět
avatar

Fordy jsou super. Také doma jednoho máme. Nedám na něj dopustit. Už ho máme několik let, ale pořád jezdí výborně. Možná to bude i tím, že se o něj manžel tak dobře stará. Teď nedávno na něj například z https://www.pneuok.cz/ objednával úplně nové letní pneu, protože ty staré už prý nebyly v nejlepším stavu.

lemur
lemur 28. 11. 2019

Prima.

Odpovědět
Ovace
Ovace 27. 11. 2019

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 422
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.