Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Naše redakce měla možnost otestovat nový Peugeot Rifter. Jak jsme byly spokojené?

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 23. 9. 2019
Líbí se mi
Naše redakce měla možnost otestovat nový Peugeot Rifter. Jak jsme byly spokojené?

Naše redakce měla možnost otestovat nový Peugeot Rifter. Jak jsme byly spokojené?

Dostaly jsme možnost v naší redakci otestovat PEUGEOT RIFTER, a tak sdílíme top postřehy, které jsme my, čistě ženská redakce, měly. A vzhledem k tomu, že naši muži nám toto testování obzvlášť záviděli, tak nakonec jeden týden padl i na našeho kolegu z týmu Testuj.to. Kdo chce tedy porovnat testování ženy versus muž, čtěte až do konce!

Ty z nás, které již jezdí v SUV, byly za volantem jako doma. Prostorný interiér a svou výškou vozu i příjemný „nadhled“ při řízení. Pro ty z nás, které jezdí po Praze pouze v tzv. nákupních taškách, bylo najednou sedět v Rifteru jako vylézt na skálu a mít nečekaný rozhled. A ovládací panel nás svým designem a jednoduchým ovládáním bavil všechny!

Naše děti nejvíce lákal výhled ze střešního okna (samozřejmě ne za jízdy) a svítící střešní panel, který obzvlášť ze zadních sedaček budí pozornost.

Při víkendových testovačkách jsme se jako na největší výhodě shodli v rámci rodiny na fakt velkém, variabilním a využitelném prostoru. Jednoduché sklápění sedaček nám umožnilo převézt kola, zavazadla i psa zcela pohodlně. A hlavně i v tichosti. Auto je až nečekaně tiché a i naložené má rozumnou spotřebo.

Pokud bychom měly shnout a podtrhnout, tak rozhodně jako praktické a bezpečné auto pro rodinu, která miluje výlety a nebo je prostě jenom vícečlenná, dáváme za jedna! Je to taková praktická dodávka, která má ale prvky osobního automobilu, krásný a praktický interiér, nízkou spotřebou a hlavně i prodejní cenou uspokojí jistě řadu rodin.

Hodnocení Peugeot Rifter naší kolegyně Lucky

Když jsem si vyzvedla Peugeot Rifter, tak jsem předtím auto neviděla ani na obrázku a můj pohled něj nebyl ovlivněn žádnou představou.

Rifter není vzhledově zvenku auto pro holky, ale uvnitř je mnohem přívětivější a interiér mne z hlediska designu bavil a líbil se. Variabilita interiéru a hlavně velké množství schránek děla z auta praktického pomocníka. Ještě více než mně auto vyhovovalo mým dětem, které na pár dnů dali přednost Rifteru před naším rodinným velkým autem. 

Dovedu si představit, že s autem budeme cestovat i na dlouhé tratě a hodilo by se i na rodinné dovolené. Vždy jsem si myslela, že tyhle typy vozů jsou spíše praktické a na práci. Ale Peugeot Rifter bavil mne, mé děti a cesty po městě i o víkendu byly zábava... 

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 655
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.