Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 30. 5. 2021
Líbí se mi

Market ŽENY s. r. o. startuje! Zapojte se i vy!

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 30. 5. 2021
Líbí se mi
Market ŽENY s. r. o. startuje! Zapojte se i vy!

Market ŽENY s. r. o. startuje! Zapojte se i vy!

Dobře víte, že si neuvěřitelně vážíme komunity, kterou jsme si tady za ty roky působení platformy ŽENY s. r. o. společně vybudovaly. Proto máme obrovskou radost, že vám můžeme představit Market ŽENY s. r. o., kde budeme pomáhat ženám v regionech a českým i slovenským firmám či výrobcům. Pojďme se vzájemně podporovat, inspirovat a rozšiřovat si své obzory! Jsme v tom spolu!

V roce 2013 jsme začali jako komunitní web a dali jsme příležitost ženám sdílet své zkušenosti v blozích a radosti v návodech a receptech. Vytvořili jsme také nový prostor pro testování produktů s možností podělit se o své recenze s ostatními. Od začátku naše zakladatelka, Eva, chtěla dávat ženám nejenom prostor, příležitost, ale také práci… A tak následovalo 8 let pokusů, úspěchů, ale také omylů. Dnes náš web www.zenysro.cz měsíčně navštíví přes 500 000 čtenářek. Děkujeme vám za to! Proto bychom i nadále chtěli rozšiřovat naši podporu mezi vás všechny! www.market.zenysro.cz je na svém startu a my máme obrovskou radost, že můžeme dát ženám prostor, příležitosti a práci! 

Schody do nebe sice nestavíme, ale máme krásnou dvoupatrovou vilu postavenou na pevných základech. Tou vilou je náš dvoustupňový Květinový marketing, ve kterém využíváme elitní jednotku Ambasadorek k osobnímu prodeji a Market ŽENY s. r. o. k prezentaci a prodeji online.

Od první ženy Evy:

„Milí zákazníci, podnikavé ženy, naši dodavatelé,

díky, že čtete tyto řádky a trávíte svůj čas na stránkách Marketu ŽENY s.r.o. Je to projekt, který připravil tým srdcařů na základě mých letitých podnětů a nápadů, jak spojit kvalitní výrobce a akční ženy v regionech napříč ČR i SR. Potenciál nejenom v ženách, ale celkově u našich podnikatelů a tvůrců skvělých produktů, o kterých se často neví, jsem se snažila několik let podporovat na komunitním webu www.zenysro.cz a budeme to dělat i nadále! Ale díky Heleně, Lukášovi, Irče, Kristýně a Lence se povedlo spustit náš MARKET ŽENY s.r.o., kde můžete pravidelně nakupovat zajímavé produkty, které nikdy nenajdete ve velkých supermarketech, protože malý podnikatel nikdy neuhradí tak vysoké poplatky a nemá na drahou reklamu, kterou by mohl svou značku pořád podporovat mezi velkou konkurencí. A tak jsme se rozhodli dát prostor právě českým podnikatelkám a podnikatelům, kteří něco vyrábí anebo i dováží a podnikavým ženám, které mohou jejich produkty na základě vlastní zkušenosti doporučovat dále.  

Spouštíme něco, co jsme již dlouho plánovali a má to ještě spoustu much, a tak se pořád piluje, vyvíjí, a ještě několik týdnů bude, než to dostane konkrétní podobu tak, jak si my představujeme. Pokud tedy něco nebude fungovat, nezlobte se na nás, napište nám a dejte nám zpětnou vazbu, ať to můžeme dopilovat! 

Pomozte nám naplnit svým nákupem naše poslání – Dáváme ženám prostor, příležitosti a práci! 

Držte všem, kdo se na tomto projektu podílí a jsou jeho součástí, pěsti!  

Vaše Eva, zakladatelka ŽENY s.r.o."

Nakupujte, podporujte a staňte se součástí naší komunity! Těšíme se na vás!

 

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Kahomar
Kahomar 30. 5. 2021

parádní věci se tam dají sehnat

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 30. 5. 2021

v marketu jsou pěkné věci, nejvíce se mi ale líbí hrnečky

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
100 201
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.