Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 28. 5. 2020
Líbí se mi

Léto v Česku: 4 tipy na skvělý pobyt a exkluzivní sleva pro naše čtenářky

Redakce ŽENY s.r.o
Redakce ŽENY s.r.o
Vloženo 28. 5. 2020
Líbí se mi
Léto v Česku: 4 tipy na skvělý pobyt a exkluzivní sleva pro naše čtenářky

Léto v Česku: 4 tipy na skvělý pobyt a exkluzivní sleva pro naše čtenářky

Vydejte se na zaslouženou letní dovolenou s Travelkingem, který nabízí pobyty s otevřeným termínem. Co to znamená? Že si nejlepší pobyt v Česku vyberete už teď, kdy je nabídka nejširší, ale konkrétní termín si můžete rezervovat až později. Se slevovým kódem “ZENYSRO300“ navíc ušetříte 300 Kč při nákupu pobytu nad 3 000 Kč, které jistě lépe využijete přímo na dovolené.

Jakou českou lokalitou se nechat zlákat?

Jižní Morava u vody i na kole

Jižní Morava bude trefou do černého pokud vás lákají zelenající se vinice, projížďky na kole a folklorní slavnosti. Vydejte se prozkoumat Pálavské vrchy, Národní park Podyjí, Lednicko-valtický areál a nevynechte ani Mikulov s krásným zámkem a Znojmo s tajemným podzemím.

Za osvěžením zamiřte k Vodní nádrži Nové Mlýny, případně k oblíbené Vranovské přehradě. Pokud by vám to nestačilo, vyzkoušejte Aqualand Moravia, který je nejmodernějším vodním parkem v Česku a kromě 15 bazénů a řady atrakcí nabízí i minerální léčivou vodu.

Samozřejmě nezapomeňte na vinice a místní víno. Do sklípků se dostanete po svých, vinobusem nebo na kole po vinařských cyklostezkách. Víno na vinicích je v létě dobré na zobání, v tekutém stavu si pak vychutnáte loňskou úrodu i archivní ročníky.

Pivní lázně i túry po Beskydech

Kdo by neznal Beskydy a jejich nejoblíbenější atrakce jako Pustevny, sochu Radegasta na hoře Radhošť nebo Lysou horu? Pokud jste tato místa ještě nenavštívili, letos je nejvyšší čas.

Pokud už jsou vám však dobře známá, klidně se do Beskyd vydejte znovu - tentokrát ponechte vrcholy a nejznámější památky stranou a zaměřte se na opomíjená místa. Třeba báchorkami opředenou přírodní památku Čertovy skály v Lidečku nebo vezměte děti za zábavou do Aquaparku Olešná. Vyzkoušet můžete také nová golfová hřiště a populární pivní lázně, kterých je tu hned několik.

Dovádění ve vlnách pro odvážné

Šumava, to je čistá příroda, více jak 180 km cyklostezek a největší přehrada v Česku - Lipno. Pokud jste léto na Šumavě ještě nevyzkoušeli, letos je na to ideální čas. A co zkusit?

Výšlap na rozhlednu Špičák nebo Kleť a vyhlídkovou plavbu po Lipně, u kterého můžete chytat i bronz a jen tak lenošit. Pokud chcete zkusit něco akčnějšího ideální bude paddleboard, šlapadlo či veslice. Bažíte po adrenalinu? Zkuste jachting, windsurfing nebo jízdu na vodních lyžích.

Hurá do hlavního města

Už dlouho se plánujete podívat na Pražský hrad, Malou Stranu a Petřín? Tak se sem vydejte letos, kdy si Prahu budete moci užít možná s o něco menšími davy turistů.

Podle vašich preferencí se buď ubytujte v klidné části Prahy, kde si po dni stráveném prohlížením památek můžete oddychnout na zahradě a v bazénu, anebo zvolte hotel rovnou v samotném centru města odkud to budete mít kousek ke všem lákadlům. K odreagování poslouží také Aquapalace Praha a návštěva zoologické či botanické zahrady v Tróji.

Se slevovým kódem “ZENYSRO300“ na 300 Kč při nákupu nad 3 000 Kč si můžete zakoupit pobyt na Travelking.cz už teď, ale termín, kdy na pobyt budete chtít jet, si vyberete, až se vám to bude hodit.

Foto: Travelking

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
avatar
Nina Červenková 20. 8. 2020

U nás je spousta překrásných míst. My jsme se například letos už několikrát byli podívat na Jižní Moravě. Toto léto je u nás ve znamení kempování, takže jsme tam pokaždé byli kempovat. Ještě štěstí, že máme docela dobré vybavení na kempování z https://www.sportcarp.cz/camping/ Bez toho by to asi totiž moc dobře nešlo.

Odpovědět
Maruš11
Maruš11 7. 7. 2020

bezva

Odpovědět
vondr.v
vondr.v 4. 6. 2020

Děkuji za tip

Odpovědět
sipeji
sipeji 29. 5. 2020

Samá lákavá místa.

Odpovědět
lemur
lemur 29. 5. 2020

Super.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
101 424
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.