Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 17. 9. 2021
Líbí se mi

Lady Gaga představí fanouškům své nové jazzové album na on-line vystoupení exkluzivně pro Westfield

avatar
Lucie Janotová
Vloženo 17. 9. 2021
Líbí se mi
Lady Gaga představí fanouškům své nové jazzové album na on-line vystoupení exkluzivně pro Westfield

Lady Gaga představí fanouškům své nové jazzové album na on-line vystoupení exkluzivně pro Westfield

Zákazníci Westfield získají exkluzivní přístup k vystoupení prostřednictvím streamovací platformy Live.Westfield.com a ve fanouškovských zónách ve více než 20 centrech Westfield v Evropě a USA.

Westfield – přední světová značka v oblasti nakupování, životního stylu a zábavy – oznamuje exkluzivní celosvětové vystoupení Lady Gaga, držitelky 12 ocenění Grammy, které se koná on-line v celosvětové síti center Westfield při příležitosti uvedení jejího nového alba duetů s Tony Bennettem, Love For Sale.

Ještě před oficiálním uvedením alba Love For Sale pro veřejnost, které se uskuteční 1. října, uspořádá hvězda světové populární hudby on-line vystoupení oslavující klasický jazz. Díky partnerství s Westfield a jeho široké síti nákupních center se silným zázemím v on-line prostředí proběhne představení alba v rámci jedinečného virtuálně-fyzického vystoupení.

Skladby z nového alba uslyší zákazníci připojení virtuálně a fyzicky přítomní ve fanzónách některého z 21 center Westfield v Evropě a USA včetně pražského Westfield Chodov. Fanoušci připojení on-line z domova si pak budou moct díky funkci „Watch Together – Sledujte společně“ užít vystoupení Lady Gaga se svými blízkými ve vlastních privátních místnostech s kapacitou 6 uživatelů.

„Moc ráda zpívám jazzovou hudbu a těším se, až si všichni poslechnou mé nové album Love For Sale s Tonym Bennettem. Jsem vděčná společnosti Westfield, že mi pomůže přiblížit se fanouškům a mé vystoupení jim po celém světě zprostředkovat právě v době, kdy nemohu cestovat já za nimi,“ vysvětluje Lady Gaga.  

„Spolupráce s takovou ikonou hudebního světa, jako je Lady Gaga, je pro nás obrovskou příležitostí propojit zákazníky po celém světě virtuálně i fyzicky při uvedení jejího nového alba. Síť našich center Westfield umožňuje lidem setkávat se a sdílet nezapomenutelné zážitky, které přinášíme ve spolupráci s umělci a značkami. Bezpečnost návštěvníků center Westfield je pro nás nejdůležitější, a proto jsme v našich centrech zavedli řadu opatření včetně dezinfekčních prostředků na ruce a zvýšené frekvence úklidu, abychom udělali maximum pro klid a bezpečí našich zákazníků. Je nám velkou ctí, že nyní můžeme takto velkolepý zážitek zprostředkovat fanouškům a zákazníkům zejména v našich nově rebrandovaných centrech a doufáme, že si ho všichni účastníci patřičně užijí,“ dodává Caroline Puechoultresová, Chief Customer Officer ve společnosti Unibail-Rodamco-Westfield. 

„Po spolupráci se společností Westfield na mnoha živých hudebních vystoupeních plánujeme posunout vystoupení umělce opět na novou úroveň a zprostředkovat je zákazníkům center Westfield po celém světě jak v on-line prostředí, tak i mimo něj. Je to naše první společná akce, kdy budeme opravdu moci propojit fanoušky z celého světa. Fanoušci Lady Gaga si společně užijí její zpracování klasických jazzových skladeb ve streamovaném vystoupení nebo v některé z 21 fanzón v jedenácti zemích,“ popisuje Jurgen Grebner, Executive Vice President ve společnosti International Interscope Records. 

Získat exkluzivní přístup na on-line stream vystoupení, které proběhne ve čtvrtek 30. září, je možné od dnešního dne po registraci na adrese Live.Westfield.com, vstupenky do oficiálních fanzón pak budou k dispozici od 20. září pro členy věrnostního programu Westfield Club.

Foto: archiv

Místo, kde můžeš psát a diskutovat

Pro možnost vložit komentář musíte být přihlášena.
Siraellen
Siraellen 18. 9. 2021

Bezva

Odpovědět
Kahomar
Kahomar 18. 9. 2021

to bude asi prima

Odpovědět
hudlenka
hudlenka 18. 9. 2021

prima

Odpovědět
sipeji
sipeji 18. 9. 2021

Moje sestra se jde podívat.

Odpovědět

ŽENY s.r.o. v číslech

3 887
testovaných produktů
102 534
registrovaných inspirativních žen
210 746
vložených hodnocení

Chci odebírat novinky na svůj email.